سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» معرفی مدل ها ی طرح های جدید و پرفروش فرش ماشینی 1200 شانه

طرح های جدید و پرفروش فرش ماشینی 1200 شانه

فرش های 1200 شانه در طرح ها  و نگاره های بسیار زیبا تولید می شود . ظرافت و زیبایی این محصولات منحصر به فرد است و این فرش های دستبافنما با بهترین الیاف بافته می شوند . ریز ترین طرح ها و زیباترین نگاره های شلوغ را به صورت 1200 شانه تراکم 3600 تولید می کنند . ایرانیان طالب زیبایی هستند و در هنگام خرید ، انتخاب فرش زیبا در کنار انتخاب فرش باکیفیت برایشان حایز اهمیت است . به همین دلیل تولید کنندگان سعی می کنند تا با تولید زیباترین طرح های ظریف و دستبافتگونه نظر خریداران خوش ذوق ایرانی را به خود جلب کنند .
مدل ها و طرح های جدید فرش ماشینی 1200 شانه
طرح ها و نگاره های زیبا هستند که در محصولات با شانه و تراکم بالا نظر خریداران را به خود جلب می کنند . در کنار زیبا بودن طرح و نقشه ، به کار بردن الیاف مرغوب و باکیفیت نیز سبب بالا رفتن زیبایی فرش می شود . وقتی در بافت محصولی از الیاف بدن پرز استفاده شود مسلما سطحی براق و درخشان روی قالی به وجود می آید که همین درخشان بودن و براق بودن زیبایی طرح و نگاره را بیشتر می کند .
گروه تجاری فرش کاشان ، فرش های 1200 شانه تراکم 3600 درطرح های جدید و در اندازه های مختلف به قیمت کارخانه به فروش می رساند . طرح های جدید در این تولیدی بسیار زیاد است و به همین دلیل مدیران این تولیدی را برآن داشت تا این طرح های جدید و به روز را در فروشگاه آنلاین فرش کاشان به نمایش بگذارد . در اینجا به معرفی پرفروش ترین طرح های جدید فرش های 1200 شانه می پردازیم و برای دیدن بقیه طرح های جدید به شاخه فرش های هزارودویست شانه مراجعه کنید .
فرش هزارو و دیست شانه طرح سناتور
از متفاوت ترین طرح های ترنج دار مرکزی است که در رنگ های آبی ، سرمه ای و کرم عرضه می شود . طرح سناتور می تواند جدیدترین مدل فرش برای دکوراسیون های لوکس ، منزل نوعروسان و حتی فضاهای کوچک باشد . این مدل طرح جدید فرش 1200 شانه به قیمت کارخانه و تولیدی و به صورت حضوری و یا آنلاین با ضمانت نامه کتبی و گارانتی معتبر به فروش می رسد .
خرید مدل جدید فرش هزارو دویست شانه
فرش پرفروش 1200 شانه گل برجسته طرح گل بهار
این روزها قالی های گل برجسته به دلیل زیبایی و برجستگی که دارند مورد توجه هستند . زیبایی طرح گل بهار به دلیل شانه 1200 ( بالا رفتن ظرافت ) تراکم 3600 ( بالا رفتن انسجام و مقاومت قالی ) ، برجسته بودن گل های آن ( زیبا کردن طرح و نگاره و برجسته نمودن گل های قالی ) می باشد . این فرش با طرح بسیار زیبا با نخ هایبالک و نخ آکریلیک هیت ست شده بافته شده است . خریداران می توانند این طرج زیبا را به صورت فرش کرم و فرش فیلی 1200 شانه در اندازه های استاندارد و به قیمت تولیدی و درب کارخانه خریداری کنند .
جدیدترین فرش گل برجسته 1200 شانه
فرش طرح جدید نسکافه ای 1200 شانه
اگر به دنبال فرش های تیره با ظرافت و زیبایی بالا هستید پیشنهاد ما به شما فرش نسکافه ای طرح سلطنتی است که بدون ترنج است و بهترین انتخاب برای مکان های کوچک و فضاهای تنگ است که رفت و آمد در آن زیاد است . چون طرح های بدون ترنج با گل های پراکنده ، فضا را بازتر نشان می دهند و از طرفی دیگر رنگ نسکافه ای کمی تیره تر از رنگ های روشن است و برای مکان هایی که در معرض آلودگی است مناسب می باشد .
فرش طرح جدید بدون ترنج 1200 شانه
فرش ماشینی 1200 شانه طرح جدید
این محصول زیبا در رنگ کرم با گل های بسیار زیبای رنگی طراحی شده است . این طرح زیبا را می توان جز طرح های خلوت و ساده برشمرد و در کنار مبل طرح دار و پرده های طرح دار بسیار زیبا خواهد بود . از مشخصات فنی این قالی لوکس زیبا می توان به کیفیت بالای آن به دلیل استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده در نخ خاب آن اشاره کرد .
طرح جدید فرش 1200 شانه کرم

نکاتی مهم در هنگام خرید فرش های 1200 شانه کاشان

فرش های 1200 شانه را از کارخانه های معتبر خریداری کنید . چون اگر این محصولات با الیاف نامرغوب بافته شوند نه تنها کیفیت و زیبایی ندارند بلکه خریدار مجبور به تعویض آن در سال بعد می شود . زیبایی طرح و نگاره وقتی خود را نشان می دهد که با بهترین الیاف آکریلیک هیت سیت شده بافته شده باشد . پس یکی از آیتم های مهم در انتخاب محصول 1200 این است که به کیفیت آن و نخ و الیافی که فرش با آن بافته شده است دقت کنید .
چرا باید محصول آکریلیک 1200 شانه را خرید ؟
چون مقاومت بالایی دارد ، در برابر پاخورشدن تغییر ماهیت و تغییر شکل نمی دهد . رنگ پریدگی در آن ها ایجاد نمی شود ، بوی اذیت کننده نفت و پلاستیک ندارد . درست است که قیمت این محصولات نسبت به محصولاتی که با الیاف پلی استر و نایلونی بافته می شوند بالاتر است ولی خریدار می تواند سالیان متمادی از آن ها استفاده کند بدون اینکه تغییری در آن ها ایجاد شود . یکی از مهمترین مزیت های این محصولات بدون پرزبودن آن هاست که پرزدهی بالای برخی از قالی ها ، مشکل بسیاری از خانم های خانه دار است .
قبل از اینکه فرش را تحویل بگیرید به مشخصات پشت فرش که در حقیقت شناسنامه محصول تلقی می شود دقت کنید . تمامی محصولات 1200 شانه باید با دستگاه وندویل HCIX بافته شده باشند تا کیفیت بالایی داشته باشند .
به پشت فرش دقت کنید تا ریشه ها به صورت منطم کنار هم قرار گرفته باشند و نباید جای سوزن خوردگی ؛ سوختگی ، پارگی و یا نامنظم بودن روی محصول و یا پشت آن وجود داشته باشد .
فرش هزار و دویست شانه باید نرم و لطیف باشد و نرمی و لطافت آن ها به خاطر استفاده از پنبه در نخ پود آن هاست .
خرید طرح های زیبای فرش 1200 شانه به قیمت کارخانه و تولیدی
خرید فرش وقتی لذت بخش می شود که زیبایی ، کیفیت و قیمت مناسب را به همراه داشته باشد . این سه وقتی کنار هم به وجود می آیند که خریدار به سراغ گروه تجاری فرش کاشان برود . این کارخانه به دلیل اینکه تمامی الیاف را به صورت عمده خریداری می کند و از آنجایی که در کارخانه و یا از طریق فروشگاه آنلاین فرش کاشان اقدام به فروش می کند می تواند به قیمت تولیدی و درب کارخانه تمامی محصولات خود را ارائه دهد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  بهترین فرش از نظر کیفیت ، تراکم و نخ چیست ؟
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  6 گام انتخاب بهترین فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان