تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش کلاسیک فرش های لوکس ایرانی

فرش ماشینی کلاسیک لوکس

منظور از فرش های کلاسیک همان فرش های سنتی با طرح و نگاره های ایرانی است که در متنوع ترین طرح ها و رنگ ها ارائه می شود . این فرش های لوکس ماشینی برای دکوارسیون های سنتی و یا سبک کلاسیک مناسب هستند که به صورت 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه ارائه می شوند . بقدری تنوع مدل و قیمت فرش کلاسیک زیاد است که خریداران می توانند به راحتی متناسب با سلیقه ، نوع دکوراسیون و بودجه خود به انتخاب آن ها بپردازند .
انواع فرش کلاسیک ماشینی لوکس ایرانی
فرش های کلاسیک ، فرش های لوکس ایرانی محسوب می شوند که در این محصولات لوکس ، هراندازه شانه و تراکم بالاتر رود ، ظرافت ، زیبایی و فشردگی فرش بیشتر می شود . تراکم بالا ، فشردگی فرش را بیشتر می کند و سبب می شود محصول سفت تر و محکم تر شود . از میان این همه محصولات کلاسیک با شانه و تراکم های مختلف ، فرش های 1500 شانه از تمامی محصولات دیگر ، ظریف تر ، دستبافتگونه تر ، فشرده تر و زیباتر می باشد . تعداد رنگ های به کار برده شده در محصولات 1500 شانه بالاست به گونه ای که برخی از تولید کنندگان از 14 رنگ اصلی در بافت آن به کار می برند و ضخامت آن بسیار کم می باشد به گونه ای که این فرش های لوکس کلاسیک ایرانی برای اتاق نشیمن مناسب نمی باشند .
فرش های 1200 شانه نیز یکی دیگر از محصولات کلاسیک لوکس است که با تراکم 3600 تولید می شود . این فرش های دستبافتنمای کلاسیک ایرانی نسبت به محصولات 1500 شانه دارای قیمت پایین تری می باشند و دارای ضخامتی در حدود 8 ملی متر دارد . تقاضای محصولات 1200 از 1500 شانه بیشتر است چون نسبت به محصولات 1500 شانه از ضخامت بیشتری برخودار است .
فرش های 1000 شانه نیز تقریبا در ردیف 1200 شانه محسوب می شود و با طرح های کلاسیک و سنتی و هماهنگ با دکوراسیون تولید می شود .
فرش های 700 شانه سنتی و کلاسیک ماشینی ، نسبت به محصولات ذکر شده دارای ضخامت بیشتری است و این محصولات با تراکم 2550 تولید می شوند .
تمامی فرش های ایرانی کلاسیک ، درابعاد مختلف تولید می شوند . فرش های 6 متری کلاسیک ، 9 متری و 12 متری از اندازه های استاندار بافت هستند .که افراد باید بسته به متراژ اتاق ، این ابعاد را انتخاب کنند . بهتر است تمامی اتاق از فرش پر نشود و پایه های عقب مبل ، روی زمین قرار گیرد .
فرش های کلاسیک ماشینی ایرانی را با راحت ترین روش ممکن بخرید .
تنوع فرش های سنتی بسیار بالاست و در زمان کوتاه و در یک مراجعه حضوری دیدن تمامی طرح ها غیر ممکن است . گروه تجاری فرش کاشان ، با ایجاد وب سایت فرش کاشان ، تمامی محصولات 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه را در طرح های متنوع سنتی و کلاسیک به نمایش گذاشته است . خریداران می توانند بعد از دیدن از تمامی طرح ها در فروشگاه آنلاین فرش کاشان ، نسبت به خرید حضوری و یا اینترنتی اقدام کنند .
افراد می توانند فرش را به قیمت کارخانه خریداری کنند چون این تولید کننده فروش مستقیم و بدون واسطه را قرار داده است و با فروش مستقیم چه به صورت اینترنتی و چه به صورت حضوری سعی دارد از هزینه های اضافی بکاهد .
انواع فرش های کلاسیک در دکوراسیون منزل
هنوز طرح های سنتی و کلاسیک در بین مردم زیباست و در هر دکوارسیونی می توان جای این طرح های سنتی فرش را باز کرد . بیشتر فرش های با نقشه های سنتی و کلاسیک ، نقشه هایی شلوغ با ریزه کاری های بسیار هستند و تمامی گل های رنگارنگ سراسر فرش پخش هستند . این طرح های سنتی تقریبا با هر فضا و دکوارسیونی هماهنگی دارند . ولی بهتر است در انتخاب طرح های کلاسیک تناسب با فضا را نیز در نظر بگیرید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی