تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش کاشان به قیمت کارخانه آیا امکان پذیر است ؟

خرید فرش کاشان به قیمت کارخانه

فرش یکی از اقلام ضروری خانه است که در بسیاری از فرهنگ ها طرفداران بسیاری دارد . خانه ی بدون فرش انگار بدون هیچ وسیله ای است . زیرا فرش تاثیرگذاری بسیاری در منزل دارد و علاوه بر ویژگی های پوشانندگی و گرم کنندگی خانه ، از لحاظ ظاهری و بصری برای زیبایی خانه هم نقش موثری دارد .
از قدیم الایام درایران برای پوشاندن کف منزل شان از فرش و گستردنی ها استفاده می کنند . اما اینکه چه فرشی مناسب منزل ما و وضعیت اقتصادی ماست ، شاید ما را در بازار فرش ماشینی دچار سردرگمی کند . در این مقاله سعی در ارائه اطلاعاتی به شما هستیم ، تا بدانید خرید فرش و برندی که از آن محصولتان را تهیه می کنید نیز علاوه بر سایر ویژگی های فنی فرش می تواند بر قیمت فرش و کیفیت خرید شما تاثیر گذار باشد .
خرید فرش کاشان با کیفیت بالا و قیمت مناسب تر
ایران و شهرستان کاشان قطب تولیدی فرش ماشینی دنیاست . در میان این رقابت بزرگ تولید کنندگان فرش ماشینی و سایر افراد ارائه دهنده ی فرش ماشینی بازار می باشند . به دلیل اینکه کسب و کار فرش به دلیل تقاضای بالای جهان از این محصول با کیفیت ایرانی بالاست ، بسیار پر رونق است واسطه ها برای تامین تقاضای فرش ماشینی ، روی به این کسب و کار آورده اند .
اما در کسب و کارهای واسطه گری همیشه سود کاذبی نیز وجود دارد، که شما باید پرداخت کننده ی ان باشید . اما در خرید مستقیم فرش ، شما با پرداخت همان مبلغ می توانید یک فرش به مراتب بهتر خریداری کنید .
پس محل خرید و شرایط خرید نیز بسیار در سود و ضرر شما تاثیر گذار می باشد . خرید از تولید کننده های بزرگ فرش کاشان این امکان را برای شما فراهم می کند که فرش با کیفیت مبنی بر اعتبار برند برای تولید فرش را با قیمت مناسب بدون سودهای کاذب خریداری نمایید .
حال چرا تولید کنندگان بزرگ که فرش های با جنس مناسب تولید می کنند، ادعا دارند قیمت فرش های شان از همه جا ارزان تر است؟ این به این دلیل است که قیمت تمام شده ی فرش برایشان نسبت به شرکت های کوچکتر و کسب و کارهای خرده پا ارزان تر تمام می شود .
شرکت های بزرگ دارای کارخانه های تولید نخ و فرش هستند و به دلیل اعتبار و تجربه بالایشان ، خرید مواد اولیه شان را برای یکسال خود و بیشتر خریداری می کنند و در صورت بالا و پایین شدن ارز ضرر چندانی نمی کنند و تولیدشان تحت تاثیر بازار خرید و فروش مواد اولیه بیرون قرار نمی گیرد و با توجه به مبلغ مورد نظر خودشان روی اجناس شان قیمت گذاری می کنند و به دلیل ماندن در بازار پر رقابت فرش باید دارای دستگاه های جدید روز باشند که این امر سبب تولید فرش های با کیفیت تر از سایر برندها می گردد .
شرکت های کوچکتر به دلیل نداشتن کارخانه های ریسندگی نخ و تولید آن مجبورند نخ را تهیه کنند و این خود مستلزم پرداخت هزینه ای اضافی به کارخانه ی تولید کننده ی نخ می شود و هم چنین شرکت های کوچک دستگاه های دست دوم کارخانه های بزرگتر و قدیمی را تهیه می کنند که این امر پرت تولید را بالا می برد که برای جبران ضررشان مجبورند پول هزینه های اضافی را در اجناس تولیدی شان لحاظ نمایند .
خرید مستقیم فرش ماشینی کاشان
خرید مستقیم فرش به معنی خرید از هر گوشه ی دنیا از کارخانه ی تولیدی فرش و برند مورد نظر بدون واسطه است . خرید مستقیم می تواند درب کارخانه صورت بگیرد و هم می تواند به قیمت درب کارخانه از فاصله ای دور از طریق سفارش های اینترنتی صورت گیرد. در این نوع خرید شما در هر ساعت از شبانه روز بدون رفت و امد می توانید تمام آرشیو محصولات برند مورد نظرتان را در سایت شرکت مشاهده کنید و آنچه را که برای شما مناسب تر است ثبت اینترنتی کرده و بدون پرداخت هزینه های اضافی صاحب فرش مورد نظرتان گردید .
فاکتورهای انتخاب فرش
در خرید فرش باید علاوه بر زیبایی به مشخصات فنی فرش هم توجه شود . طرح و نقش که بر اساس سلیقه و دکور خانه و رنگی که در چیدمان منزل به کار برده اید انتخاب می شود ، اما از لحاظ کیفی نیز شما باید اطلاعاتی در مورد فرش داشته باشید تا بتوانید از میان فرش های متفاوت ، فرش مناسب منزل خودتان را انتخاب نمایید.
شانه و تراکم فرش ماشینی ، سایز فرش و جنس نخی که در بافت آن به کار رفته است به اضافه ی شرکتی که از آن فرش تان را خریداری می کنید ، از جمله مشخصات فنی فرش می باشند .
شانه و تراکم چیست ؟
شانه و تراکم میزان گره های به کار رفته در دل فرش می باشد . شانه به تعداد گره های به کار رفته در هر یک متر راستای عرضی فرش ماشینی گفته می شود. تراکم به تعداد گره های به کار رفته در هر یک متر راستای طولی فرش ماشینی گفته می شود . هر چه میزان گره ای که در هر یک متر مربع فرش بافته می شود ، بیشتر باشد ، قیمت محصول بالاتر می رود. فرش سنگین تر می شود و هر چه فرش شانه و تراکم اش بالاتر باشد، ارتفاع خاب ان کمتر می شود .
زمان تصمیم گیری برای انتخاب فرش تان باید علاوه بر وضعیت اقتصادی خود ، به نحوه ی زندگی و انتظاری که از فرش دارید نیز توجه کنید . اگر دوست دارید فرش تان نرم باشد. یا اینکه در دکوراسیون منزل تان قسمتی مبل و قسمتی دیگر برای نشستن مهمانان بر روی زمین قرار دارد ، بهتر است که از میان فرش های هفتصد شانه محصولتان را انتخاب کنید تا ارتفاع خاب آن بیشتر و نشستن روی آن نرم تر باشد .
اگر می خواهید فرش تان بسیار ظریف باشد و نقش و نگار آن ظریف تر نشان داده شود، می توانید از میان فرش های دستباف گونه محصولتان را انتخاب نمایید . فرش های هزار شانه به بالا فرش های دستباف گونه می باشند.
این نکته نیز کاملا پیداست که هر چه فرش ماشینی دارای سایز بالاتری باشد قیمت ان بیشتر می شود .
برخی از افراد می گویند قیمت محصولات دستبافتگونه بالاست و به همین دلیل از خرید آن منصرف می شوند ولی با خرید مستقیم و آگاهانه از کارخانه فرش کاشان افراد می توانند زیباترین فرش های ماشینی را به قیمت کارخانه خریداری کنند .
جنس فرش های ماشینی
فرش های ماشینی امروز بازار ، به صورت رایج در دو دسته ی پلی استر و اکریلیک بافته می شوند و در بازار به فروش می رسند. فرش های اکریلیک ، فرش های درجه یک بازار است و از سایر جنس ها مرغوب تر است . مصنوعی است و شبیه پشم است . این به این معنی نیست که محصولات پلی استر درجه دو هستند . نه بلکه در میان محصولات پلی استر و اکریلیک درجه بندی هایی وجود دارد که وقتی محصولی را به عنوان درجه یک به شما می فروشند ، باید بدانید که در دل فرش تان آثاری از هر گونه ، خراش ، پارگی و پوسیدگی و غیره نباید وجود داشته باشد .
فرش های براق و ابریشم گونه ، فرش های پلی استر هستند .
برای تشخیص فرش های پلی استر و اکریلیک به طور ظاهری می توانید روی آن دست بکشید ، اگر گره ها از زیر دست شما به صورت دانه اناری رد شد یعنی فرش شما اکریلیک است . اما اگر دست شما به راحتی روی فرش حرکت نکرد باید بدانید یک فرش پلی استر را لمس می کنید .
از لحاظ ویژگی های فنی نیز ، فرش های اکریلیک در برابر نور ، گرما و حرارت مستقیم به مراتب مقاومت بالاتری نسبت به محصولات پلی استر دارند.
در برابر خاصیت پاخوری و انعطاف پذیری ، فرش اکریلیک در طول سالیان مقاومت و ماندگاری بالایی دارد . قیمت فرش اکریلیک از فرش های پلی استر بیشتر می باشد ولی با خرید مستقیم از کارخانه فرش کاشان به صورت حضوری و اینترنتی می توانید فرش های آکریلیک را به قیمت درب کارخانه خریداری کنید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی