تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 1200 شانه | خرید مستقیم فرش با ارزانترین قیمت

خرید فرش 1200 شانه با ارزانترین قیمت

فرش های 1200 شانه کاشان به دلیل ظرافت ، زیبایی طرح و نگاره و کیفیت بالایی که دارند جزء محبوب ترین فرش های ماشینی محسوب می شوند . تنوعی که در فرش های 1200 شانه می باشد در شاخه های دیگر از جمله 1500 شانه وجود ندارد . دلیل پرفروش بودن این شاخه محصولات به دلیل ظرافت بالا در کنار ضخامت ایده آل و تنوع طرح و نگاره است .
نمونه هایی از زیباترین فرش های 1200 شانه که با تراکم 3600 بافته شده است را نظاره گر باشید و برای خرید حضوری و یا اینترنتی آن اقدام کنید .

فرش سرمه ای 1200 شانه به قیمت کارخانه

فرش طرح افشان درباری 1200 شانه قیمت کارخانه
درست است که قیمت فرش های 1200 شانه تراکم 3600 از دیگر محصولات از جمله 500 شانه ، 700 شانه و 1000 شانه بالاتر است ولی با کمی درایت و هوشمندانه خریداران می توانند این فرش لوکس را به قیمتی ارزانتر از بازار فرش خریداری کنند .
خرید فرش 1200 شانه با ارزانترین قیمت
چه عواملی باعث می شد که قیمت برخی از محصولات بیشتر باشد ؟
مسلما وقتی محصولی با الیاف آکریلیک هیت ست شده که جزء الیاف مرغوب مصنوعی بدون پرز و ضد حساسیت است بافته شود گرانتر از محصولی است که با الیاف پلی استر و پلی پروپلین بافته شود . شانه و تراکم نیز قیمت فرش را بالا می برد . محصولات 1200 شانه و 1500 شانه گرانتر از دیگر محصولات می باشند . ولی با انتخاب آگاهانه کارخانه تولید کننده فرش ماشینی خریداران می توانند بهترین کیفیت با زیبایی طرح و نگاره را با ارزانترین قیمت خریداری کنند .
این روزها کمتر کسی برای خرید فرش به سراغ فروشگاه های در سطح شهر می رود و افراد ترجیح می دهند به کارخانه تولید کننده بروند و محصول خود را از کارخانه خریداری کنند .
 خرید فرش های 1200 شانه از کارخانه مزیت ای بسیاری برای خریدار دارد :
-  قیمت این محصولات بالاست وقتی به کارخانه برای خرید مراجعه می کنیم یعنی به صورت مستقیم می خواهیم فرش بخریم و از خرید با واسطه از فروشگاه های در سطح شهر منصرف شدیم . خرید بدون واسطه فرش 1200 شانه سبب دستیابی خریدار به قیمت تولیدی می شود . با خرید مستقیم از کارخانه مشتری به فرش 1200 شانه با ارزانترین قیمت دسترسی پیدا می کند .
- امروزه تولید محصولات تقلبی بسیار زیاد شده است . برخی از تولید کنندگان سود جو هستند که در شانه و تراکم فرش نیز تقلب می کنند . برای مثال ، فرش 1200 شانه باید در یک متر از عرض آن 1200 گره داشته باشد که همین تعداد بالای گره در طول و عرض ، سبب ظرافت و زیبایی و مستحکم بودن آن شده است . تولید کنندگان سودجو می توانند در همین شانه و تراکم تقلب کنند و محصولات با شانه و تراکم پایین را به عنوان فرش هزارودویست شانه به فروش برسانند . یا اینکه الیاف نامرغوب را به جای الیاف مرغوب به کار ببرند . به همین دلیل است که توصیه می شود از برند مورد اعتماد و یا از کارخانه ای که بر طبق آمار به دست آمده ، فروش بالایی دارد خریداری کنید .
-  کارخانه یعنی انبار مدل ها و طرح ها . وقتی فرد به کارخانه مراجعه می کند یعنی می تواند دنیایی از مدل ها و طرح های جدید فرش 1200 شانه را ببیند . در صورتی که در فروشگاه های در سطح شهر به دلیل فضای بسیار کمی که فروشنده در اختیار دارد ، خریدار می تواند معدود طرح ها را ببیند .
حال خرید قالی 1200 شانه از کارخانه که مسبب ارزانتر شدن قیمت می شود به صورت حضوری و اینترتتی می باشد . بله خرید اینترنتی فرش نیز جزیی از خرید های مستقیم و خرید از کارخانه می باشد البته به شرط آنکه مدیران وب سایت همان صاحبان کارخانه باشند . خرید اینترنتی فرش های 1200 شانه از آن سبب زیاد شده است چون تولید کنندگان این فرش های دستبافتگونه ماشینی معدود هستند و در برخی از شهرهای کشور ایران ، این محصولات ظریف اصلا تولید نمی شوند . الیاف بسیار مرغوب ریز و مستحکم ، بهترین دستگاه وندویل بلژیک ، از جمله مواردی است که برای تولید 1200 شانه ضروری است .
گروه تجاری فرش کاشان که محصولات 1200 شانه را بیشتر از دیگر محصولات تولید می کند خرید اینترنتی فرش 1200 شانه با قیمت ارزان را در کنار خرید حضوری گذاشته است . این فرش های دستبافتگونه ماشینی به صورت گل برجسته و ساده با قیمت تولیدی عرضه می شود .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی