تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش های دستبافتنمای 1200 شانه را از کارخانه خریداری کنید

خرید فرش دستبافنمای 1200 شانه

فرش هزار و دویست شانه جزء فرش های دستباف نمای گالری و آرشیو فرش های ماشینی ایران است . ایران توانسته از لحاظ تکنولوژی بافت به درجه ای برسد که به وسیله ی دستگاه های نساجی ، فرش های ماشینی شبیه فرش های دستباف ارائه نماید .
فرش های دستباف ، فرش هایی ظریف و زیبا هستند که به وسیله ی دستان هنرمندان بافنده ی این مرز و بوم بافته می شوند . در فرش های دستباف نقشه ها و طرح ها با ظرافت خاصی و ریزبافتی بی نظیری ارائه می شوند که طرفداران خاص خود را دارند .
با بافت فرش های هزار شانه به بالا ، این دست از فرش های ماشینی هم طرفداران بسیاری پیدا کرد . زیرا نقش و طرح این فرش ها با بینندگانش سخن گفته و در پیچ و خم طرح های قالی زیبایی چشم نوازی عرض اندام می نماید .
به همین دلیل کسانی که خواهان فرش های دستباف و ریز بافتی طرح ان هستند اما در سایزی که آنها دوست دارند برای منزل شان خریداری کنند ، استطاعت خریداری فرش دستباف را ندارند ، به فروشگاه های فرش ماشینی مراجعه کرده و نوع ماشینی آن را خریداری می نمایند .
در این مقاله شما را با فرش 1200 شانه و به طور کلی انواع فرش ماشینی و فاکتورهای لازم برای خریداری ان صحبت خواهیم کرد.
فرش 1200 شانه دستبافتگونه چه فرشی است ؟
فرش های ماشینی با دو عامل شانه و تراکم معرفی می شود و این عامل در ظاهر و قیمت گذاری فرش تاثیر بسیاری دارد . شانه به تعداد گره های بافته شده در هر یک متر راستای عرضی فرش ماشینی گفته می شود و تراکم به تعداد گره های بافته شده در هر یک متر راستای طولی فرش ماشینی گفته می شود . پس فرش 1200 شانه که به طور رایج دارای تراکم 3600 می باشد در هر یک متر راستای عرضی اش 1200 گره دارد که برای راستی ازمایی می توانید هر یک سانت آن را بشمارید که بعد از شمارش شما باید در این یک سانت دوازده عدد گره شماره کنید تا با ضرب کردن در صد سانت به عدد 1200 برسید .
پس برای خرید فرشی که مطابق مشخصات برچسب پشتش بافته شده باشد، بهتر است از یک فروشگاه معتبر خرید خود را انجام دهید تا فرش های با شانه و تراکم پایین تر را با قیمت بالاتر به مشخصات بالاتر خریداری ننمایید .
در یک فرش 1200 شانه در هر یک متر مربع آن ، 1200 ضربدر 3600 عدد گره قرار می گیرد که برای اینکه این تعداد گره در این یک متر مربع جای گیرد باید از ضخامت نخ هایی که در بافت آن فرش به کار می روند ، کم شود . پس هرچه شانه و تراکم فرش ماشینی بالاتر رود ، از ضخامت نخ ها کاسته و به استحکام آن افزوده می گردد و این عامل خود سببی است برای اینکه فرش های دارای شانه و تراکم بالاتر قیمت بالاتری پیدا کنند .
ویژگی دیگری که شانه و تراکم به فرش می دهد این است که هر چه مقدار آن بالاتر می رود ، از ارتفاع خاب فرش کاسته شده و در نتیجه فرش نرمی فرش های با شانه و تراکم پایین تر را نخواهد داشت .
فرش دستبافتنمای 1200 شانه طرح سلاطین
فرش با چه شانه و تراکمی خریداری کنیم ؟
خرید فرش به وضعیت اقتصادی شما و هدفی که از خرید فرش دنبال می کنید بستگی دارد . اگر از لحاظ مالی دچار محدودیت نیستید و دوست دارید یک فرش دستباف نما داشته باشید، می توانید از میان فرش های 1200 شانه به بالا به خرید فرش بپردازید . اما اگر نمی توانید هزینه ی ان را پرداخت کنید اما در عین حال دوست دارید که فرش تان از لحاظ ظاهری نیز زیبا و ظریف باشد می توانید از میان فرش های هزار شانه محصولتان را انتخاب نمایید .
مورد دیگر در خرید فرش نشست و برخاست بر روی آن است . وقتی شما در قسمتی از دکور منزل تان دارای چیدمان صندلی و مبلمان هستید و در قسمتی دیگر ، دارای بخشی برای نشیمن بر روی زمین هستید ، بهتر است که از میان فرش های با شانه و تراکم کمتر مثلا فرش های هفتصد شانه ، فرش تان را خریداری کنید . زیرا این فرش ها دارای ارتفاع خاب بیشتری بوده و هنگام نشست و برخاست بر روی آن نرمی بیشتری احساس خواهید کرد .
حال تصمیم اینکه چه فرشی با چه قیمتی تهیه کنید تماما به سلیقه و خواست شما بستگی دارد .
مورد دیگر طرز فکر خریداران هنگام خرید فرش است . فرش های ماشینی ایران روزانه به روز می شود و در شانه و تراکم های مختلف طرح های روز تولید می گردد و خرید یک فرش هفتصد شانه به معنی خرید یک فرش قدیمی نیست ، بلکه قدیمی و جدید بودن فرش شما را ، طرحی که با آن بافته شده است تعیین می نماید .
روش خرید فرش دستبافنمای 1200 شانه
فرش های ماشینی را می توان به صورت حضوری و یا غیر حضوری به صورت اینترنتی خریداری نمود . اگر دارای فاصله ی بسیاری از محل فروش و یا کارخانه ی تولید کننده ی فرش ماشینی انتخابی تان دارید ، اما دوست دارید از قیمت مناسب درب کارخانه فرش بهره مند گردید ، می توانید به صورت اینترنتی به فروشگاه فرش تان مراجعه کرده و به صورت مستقیم با قیمت مناسب به خرید فرش تان بپردازید و آن را درب منزل تحویل بگیرید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی