تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

10 مدل جدید فرش فانتزی و مدرن برای اتاق خواب

مدل جدید فرش فانتزی برای اتاق خواب

انتخاب فرش مناسب برای اتاق خواب علاوه بر زیبایی و به وجود آوردن آرامش ، راحتی فرد را در هنگام استراحت فراهم می کند . کمتر کسی است که از فرش های سنتی با شانه و تراکم بالا برای اتاق خواب بهره بگیرد . بیشتر افراد فرش های فانتزی و مدرن را با طرح های امروزی و ساده برای اتاق خواب انتخاب می کنند . بیشتر طرح های جدید فرش های فانتزی و مدرن با اشکال هندسی می باشد .
به راستی چرا افراد از میان این همه فرش های ماشینی ، فرش های  ماشینی فانتزی را برای اتاق خواب انتخاب می کنند ؟
انتخاب فرش فانتزی و مدرن برای اتاق خواب
-  محصولات فانتزی و مدرن جز فرش های سبک ماشینی محسوب می شوند و به راحتی می توان آن ها را جا به جا کرد و یا شست .
-  بیشتر فضای اتاق  خواب را تخت خواب و کمد و .. پر می کند و اندک فضایی که می ماند باید با قالیچه های کوچک پر شود چون پهن کردن فرش زیر تخت خواب و کمد کار درستی نیست و تمیز کردن و نظافت آن به سختی صورت می پذیرد . فرش های سایز کوچک و یا به عبارتی فرش کوچکتر از 6 متر ، بیشتر به صورت فانتزی تولید می شود و فرش هایی با طرح های سنتی در اندازه های 6 متری ، 9 متری  و 12 متری تولید می شوند .
طرح های فرش های فانتزی و مدرن ، ساده و بیشتر به صورت اشکال هندسی هستند و فضای اتاق را دلپذیر و آرامشبخش می کنند . بهره بردن از طرح های شلوغ سنتی برای اتاق خواب نامناسب است چون در اتاق خواب وسایل بسیار است و بهتر است از فرش های ساده با طرح های ساده استفاده شود تا هارمونی در فضا به وجود بیاید .
- بهتر است از فرش های ماشینی نرم برای اتاق خواب استفاده شود تا افراد با آرامش روی آن راه روند . فرش های شگی و شنل بسیار نرم و لطیف هستند .
- قیمت مناسب فرش های فانتزی و مدرن سبب تقاضای بالای آن برای اتاق خواب شده است . زیباترین و جدیدترین و به روزترین طرح ها با مناسب ترین قیمت ها ، فوق العاده است .
10 مدل جدید فرش برای اتاق خواب
اگر به دنبال جدیدترین طرح های زیبا و ساده هستید ، فرش های آبرنگی جز مدل های ساده و بدون طرح هستند و برای اتاق خواب هایی مناسب هستند که با وسایل بسیار پر شده است و شلوغ است . این جدیدترین فرش های فانتزی به صورت 320 شانه و تراکم 1200 با الیاف پلی پروپلین بافته شده اند . قیمت فرش های جدید آبرنگی به قیمت درب کارخانه و تولیدی است . سفارش اینترنتی فرش های فانتزی و خرید به صورت حضوری امکان پذیر است .

 

فرش ماشینی طرح آبرنگی

خرید فرش آبرنگی برای اتاق خواب

 

فرش فانتزی مدرن

فرش مدل جدید سه بعدی برای اتاق خواب

فرش فانتزی طرح سه بعدی

فرش مدرن جدید فانتزی برای اتاق خواب
فرش های شگی
نیز می تواند انتخاب خوبی برای اتاق خواب باشد . نام دیگر شگی ، فرش پرز بلند است که برای اتاق خواب مناسب است . این فرش های نرم در طرح ها و اشکال هندسی و به صورت 1600 شانه تولید می شوند . این محصولات بیشتر به صورت تکرنگ هستند .

فرش شگی شیک

فرش شنل جدید برای اتاق خواب

فرش ماشینی پرزبلند

فرش شگی قرمز برای اتاق خواب

نام دیگر فرش شنل ، فرش بلژیکی است که گروه تجاری فرش کاشان این محصولات را در طرح های بسیار زیبا و امروزی تولید کرده است . فرش های شنل ماشینی کاشان در رنگ های لایت و روشن و با الیاف پلی استر و به صورت 500 شانه و تراکم 1500 بافته شده است . فرش های شنل این گروه تجاری به دلیل داشتن رنگ های روشن برای اتاق خواب هایی که نور کافی وجود ندارد مناسب می باشد .

فرش ماشینی شنل طرح داراب

فرش های شنل با رنگ روشن و لایت جدید برای اتاق خواب

 

فرش ماشینی شنل طرح بابک

فرش فانتزی و مدرن اتاق خواب در جدیدترین مدل
فرش های ترک که جز زیباترین فرش های فانتزی هستند در رنگبندی لایت و روشن برای اتاق خواب نوجوانان ، جوانان و اتاق خواب عروس مناسب می باشد . این فرش های مدرن زیبا به صورت 700 شانه با تراکم 2100 تولید شده اند و بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده در بافت آن ها به کار رفته است .

فرش ماشینی 700 شانه مدرن
فرش ترک رنگ لایت و روشن برای اتاق خواب

 

فرش ماشینی 700 شانه با کیفیت سوپر
خرید فرش مدرن ترک برای اتاق خواب
بسیاری از افراد هستند که طرح های سنتی را برای اتاق خواب بنابر سلیقه خودشان انتخاب می کنند . گبه ماشینی ، جزء فرش های فانتزی با طرح های سنتی و عشایری است که تمامی خصوصیات محصولات فانتزی را دارد فقط در طرح های سنتی تولید شده است .

فرش ماشینی گبه درجه یک
فرش گبه ماشینی با طرح شلوغ برای اتاق خواب
خرید اینترنتی فرش های فانتزی و مدرن
در این جا چند نمونه ای از مدل های جدید فرش فانتزی و مدرن برای اتاق خواب بیان شد . برای دیدن بقیه محصولات می توانید به صفحه اصلی مراجعه کنید و تمامی محصولات فانتزی و مدرن را از آنجا ببینید . خرید اینترنتی و خرید حضوری محصولات فانتزی برای همگان میسر است . تمامی محصولات مدرن این فروشگاه دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه و گارانتی می باشد .
طرح های جدید فرش نیز توسط معدود کارخانه ها تولید می شود به همین منظور افراد برای دستیابی به جدیدترین طرح ها به سراغ خرید اینترنتی می روند . افراد می توانند با رفتن به فروشگاه های آنلاین ، به طرح های جدید و مدرن امروزی دسترسی پیدا کنند و با یک سفارش ، محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی