تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

عکس 10 مدل جدید فرش ماشینی 700 شانه کاشان

نام نویسنده: محمد مهدی غفاری مهابادی
عکس 10 مدل جدید فرش ماشینی 700 شانه کاشان

چرا فرش 700 شانه بخریم؟

ویژگی‌های فرش ماشینی

خرید فرش 700 شانه کاشان به قیمت کارخانه

خرید فرش 700 شانه یکی از خریدهای متداول در زمینه خرید و فروش فرش است. فرش هفتصد شانه با توجه به ویژگی هایی که دارد مورد استقبال خریداران است. در بازار فرش ماشینی ایران، انواع محصولات با طرح های مختلف در رنگ های متنوع و مشخصات فنی مختلف است که برای خرید آن باید به وضعیت اقتصادی و هدفی که از خرید فرش داریم توجه کنیم. بسیاری از افرادی که قصد خرید فرش دارند اصلا نمی دانند که فرش های ماشینی چه تفاوتی باهم دارند و باید از میان این همه فرش با قیمت های مختلف کدام بهتر است؟ نمی دانند که هر محصولی با توجه به قیمتی که دارد این قیمت بر اساس چه ویژگی هایی تعیین شده است؟ با مقاله عکس 10 مدل جدید فرش ماشینی 700 شانه کاشان همراه ما باشید.

 

چرا فرش 700 شانه بخریم؟

انواع فرش ماشینی در بازار کاشان، بین سیصد شانه تا هزار و پانصد شانه بافته می شده و می شود. فرش های رایج امروزه فرش های هفتصد شانه، هزار شانه، هزار و دویست شانه، هزار و پانصد شانه است. هر چه شانه و تراکم بالاتر می رود، قیمت فرش افزایش می یابد. شما که قصد خرید فرش هفتصد شانه را دارید، باید بدانید که در هر یک متر راستای عرضی محصول مورد نظرتان، 700 عدد گره بافته شده است و با توجه به تراکم آن، گره های طولی آن هم مشخص می شود که فرش های هفتصد شانه با، 2500 و 3600 بافته می شود.

هر چه شانه و تراکم بالاتر رود، ارتفاع خاب آن افزایش می یابد و این عامل خود به نرم شدن فرش کمک می کند و نشست و برخاست روی آن و راه رفتن بر آن حس بهتری دارد. اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که روش پذیرایی شما و یا زندگی تان هم به روش سنتی انجام می گیرد و هم به روش مدرن بهتر است که از فرش های هفتصد شانه خریداری کنید.

این به این معنی است که قسمتی از منزل شما به وسیله ی مبلمان چیده شده و قسمتی دیگر، بدون مبلمان بوده و به صورت سنتی با پشتی ها تزیین شده است مهمانان روی فرش های هفتصد شانه راحت تر می نشینند تا فرش های با شانه و تراکم بالاتر. فرش های 700 شانه ماشینی ممتاز کاشان طرفداران بسیاری دارد، و روزانه در طرح های جدید و زیبا بافته می شود. فکر نکنید که فرش های هفتصد شانه فرش های قدیمی بازار هستند. شما می توانید در هر شانه و تراکمی که دوست دارید، فرش های به روز و زیبای بازار را تهیه بفرمایید.


فرش ممتاز 700 شانه کاشان طرح سونیا
فرش ماشینی 700 شانه ممتاز طرح ماندانا

مدل جدید فرش ماشینی 700 شانه طرح نگین

فرش ماشینی 700 شانه مدل جدید طرح مهبد


فرش ماشینی 700 شانه جدید طرح آتریسا

فرش ماشینی طرح نگین 700 شانه ممتاز و اعلی

فرش 700 شانه سرمه ای طرح صنم

فرش ماشینی 700 شانه طرح حوض نقره

فرش ماشینی ممتاز 700 شانه طرح نیلا

فرش ماشینی 700 شانه ممتاز طرح فرنگ

 

ویژگی‌های فرش ماشینی

هنگام خرید فرش شما به عوامل ظاهری و قیمت فرش و متناسب بودن آن با وضعیت اقتصادی خودتان توجه می کنید. در صورتی که با داشتن اطلاعاتی می توانید، تناسب قیمت فرش با ویژگی هایی که دارد را تخمین بزنید. در کل در بازار فرش ماشینی، انواع فرش ماشینی وجود دارد که می تواند درجه یک با قیمت مناسب باشد یا اینکه درجه چندم باشد و با توجه به جنسی که در بافت آن به کار رفته است، قیمت بالاتر و نامناسبی داشته باشد.

به طور کلی طرح و نقش و ظاهر فرش، شانه و تراکم اش، جنسی که در بافت فرش به کار رفته است، سایز فرش و برند آن باید دقت کرد. این فاکتورها از جمله فاکتورهایی است که در خرید فرش باید به آن دقت کرد و آنها را بررسی کرد. اگر شما قبل از خرید بدانید که آن را از کجا تهیه کنید و چه برندی توانسته رضایت اکثریت جامعه مصرف کنندگان را براورده کند، خواهید توانست که خرید خوبی داشته باشید.

به طور خلاصه بدانید که فرش های درجه یک محصولاتی هستند که در ظاهر و بافت آنها هرگز هیچ گونه ناخالصی و پارگی و سوختگی وجود نداشته باشد. باید آن را بررسی کنید که تقارن نقشه و بافت در دل فرش رعایت شده باشد. اگر در جایی از آن مشاهده کردید که خطایی در بافت رخ داده است، بدانید که آن فرش درجه چندم بوده و باید قیمتی پایین تر از محصولات درجه یک داشته باشد و یا اینکه به تقلب در کار اعتراض کنید. نقشه و رنگ و سایز فرش را نیز باید متناسب با مساحتی که قرار است مفروش شود، انتخاب کنید که هم از لحاظ سایز و هم از لحاظ رنگ و سبک نقشه با دکوراسیون شما هماهنگی داشته باشد.

 

خرید فرش 700 شانه کاشان به قیمت کارخانه

فرش های موجود در بازار با توجه به اینکه به وسیله ی خود تولید کننده به فروش می رسد و یا به وسیله ی دلال، به فروش می رسد، دارای قیمت های متفاوت است. شما اگر فرش خود را از طریق واسطه ها تهیه کنید، مجبورید سود آنها را نیز پرداخت کنید. اما اگر به طور مستقیم فرش خود را تهیه کنید، می توانید آن را به قیمت مناسب تر از تولید کننده خریداری نمایید.

خرید از درب کارخانه یا فروشگاهی که مستقیما به وسیله ی تولید کننده اداره می شود، یا خرید اینترنتی به طور مستقیم از کارخانه خود از جمله روش هایی است که می توانید فرش خود را با قیمت مناسب و بدون سودهای کاذب واسطه ها تهیه بفرمایید. گروه تجاری فرش کاشان، تمامی محصولات 700 شانه ممتاز خود را به قیمت کارخانه به فروش می رساند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی