تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

5 مدل جدید فرش 1500 شانه تراکم 4500

نام نویسنده: مهدیه زارع
5 مدل جدید فرش 1500 شانه تراکم 4500

انواع طرح های فرش 1500 شانه
جادوی مدل فرش کلاسیک ایرانی در دکوراسیون
تاثیر شانه و تراکم در طرح های فرش ۱۵۰۰ شانه
خرید جدیدترین مدل فرش 1500 شانه تراکم 4500

شهرستان کاشان در ایران برای اولین بار فرش ماشینی 1500 شانه را تولید کرده و آنها را نیز به دیگر کشورها صادر می‌کند. قبل از خرید باید از خود بپرسید که فرش 1500 شانه تراکم 4500 چیست؟ این فرش‌ها جزء گران قیمت ترین فرش های ماشینی بازار فرش ماشینی ایران هستند که این محصولات با جدیدترین تکنولوژی بافت فرش های ماشینی بافته می‌شوند. این فرش شباهت زیادی به فرش های دستباف دارد که بدین سبب است که طرح و نقش آن شباهت بسیاری به فرش های دستباف دارد به دلیل اینکه تعداد گره بالایی در بافت آن به کار رفته است، وضوح نقشه بسیار زیاد است. در این مقاله می‌خواهیم 5 مدل جدید فرش 1500 شانه تراکم 4500 را به شما نشان، ویژگی های آنها را ذکر و چگونگی ست کرده کردن و تناسب آنها با دکوراسیون‌های مختلف را خدمتتان شرح دهیم. پس با ما همراه باشید.

گره ها در قالی مشابه پیکسل در عکس است. همان گونه که در عکس هر چه تعداد پیکسل ها بیشتر باشد، وضوح تصویر بالاتر است، در قالی نیز هر چه تعداد گره بیشتر باشد، پیچ و تاب های طرحی که بر بوم قالی می‌افتد واضح تر نشان داده می شود. به دلیل اینکه قیمت فرش دستباف این روز ها بسیار گران است، فرش 1500 شانه تراکم 4500 جای بافته های دستباف را گرفته اند و با فروش بسیار بالایی رو به رو شده اند که این فرش کلاسیک ایرانی دارای تنوع طرح بالایی نیز هست که در ادامه چند نمونه از طرح های فرش 1500 گل برجسته را به شما معرفی می‌کنیم تا بدانید هر کدام از این طرح‌ها برای کدام سبک سالن‌های پذیرایی مناسب هستند.

 

انواع طرح های فرش 1500 شانه

همان طور که می‌دانید فرش 1500 شانه تراکم 4500 یکی از انواع فرش های سبک کلاسیک گل برجسته است که این بافته تنها به سبک کلاسیک و سنتی بافته می‌شود و تنها شما با انتخاب درست هارمونی رنگ‌ها می‌توانید از این قالی 1500 شانه کلاسیک در منازل سبک مدرن خود استفاده کنید. انواع طرح های فرش 1500 شانه عبارت هستند از طرح‌های جدید و پر فروش فرش 1500 شانه افشان، خشتی که برای منازل سبک مدرن نیز انتخابی ایده آل هستند و بافته‌هایی که با لچک و ترنج و بوم زمینه‌هایی شلوغ بافته می‌شوند، برای منازل سبک کلاسیک و سنتی مناسب هستند. برای آشنایی با پر فروش ترین طرح ها یا سبک های فرش ماشینی این را در نظر داشته باشید که سبک چیدمان منازل و همچنین متراژی که دارید از اهمیت بالایی برخوردار هستند که در ادامه به معرفی انواع طرح فرش 1500 شانه ریز بافت می‌پردازیم.

طرح لچک ترنج

یکی از نمونه طرح‌های فرش اصیل ایرانی که از ابتدا برای بافت فرش های دستباف نیز از این سبک و طرح استفاده می‌کردند، طرح لچک ترنج است که اصالت این طرح فرش اصیل ایرانی به حوض های باغ قدیمی بر می گردد چرا که در مرکز هر باغی یک حوض نیز قرار داشت که جوی های آب نیز به آنها وصل می شدند که ترنج وسط قالی ها ایده گرفته از حوض وسط باغ هاست. فرش های لچک و ترنج دار با تنوع بالایی نیز در فرش کلاسیک ایرانی طراحی شده اند که انواع ترنج‌های گرد، بیضی، مثلثی شکل و انواع لچک های مختلفی مانند لچک طره، فرش دور لچک طراحی و بافته می شوند که نقش مایه طراحی این گل های برجسته در فرش 1500 شانه تراکم 4500 بر گرفته از نقش مایه ختایی و اسلیمی است.

علت اینکه فرش های لچک و ترنج دار مجدد جزء فرش های پر فروش شدند در این است که این بافته ها به دلیل اینکه امروزه با شانه و تراکمی بالا بافته می شوند بوم زمینه قالی 1500 زیباتر به نظر می‌رسد. فرش 1500 شانه تراکم 4500 با 1500 گره در عرض و 4500 گره در طول بافته می شود که ظرافت این بافته بسیار بالا بوده است و همچنین بافت گل های برجسته سبب آن شده اند تا بوم زمینه فرش لچک ترنج کاشان با زیبایی بی نظیری به چشم بیایند که برای طراحی و بافت این فرش های لچک و ترنج دار 1500 شانه از ترنج و بوم زمینه ای استفاده می کنند که همخوانی و تضاد خوبی بین رنگ های زمینه و گل های قالی به وجود می آید.


مدل جدید فرش زیبای 1500 شانه طرح نوین

 

همان طور که عکس فرش 1500 شانه را می بینید از دسته فرش های طرح لچک ترنج است که با رنگ زمینه خاصی بافته شده است و برای منازل سبک کلاسیک انتخابی ایده آل است. با توجه به اینکه فرش طرح نوین با بوم زمینه ای بسیار شلوغ بافته نشده است شما می توانید با انتخاب رنگ های خنثی و روشن از این فرش لچک ترنج دار در منازل بزرگ خود استفاده نمایید. فرش 1500 شانه طرح نوین از دسته فرش کلاسیک گل برجسته ای است که از آنها فقط باید در سالن های پذیرایی کم رفت و آمد استفاده کنید و با انتخاب رنگ پرده و مبلمان خنثی طوسی و نقره ای می توانید ستی بی نظیر از طرح و رنگ اصیل ایرانی را در خانه هایتان ایجاد کنید.

اگر جزء آن دسته از خریدارانی هستید که ظاهر فرش برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است و از لحاظ مالی نیز مشکلی ندارید، اگر این فرش را خریداری کنید، بوم بسیار زیبایی را در کف منزل خود خواهید داشت که با توجه به طرح و سبکی که آن را پسندیده اید می توانید زیبایی و ظرافت بسیاری را به منزل خود بیاورید. اما اگر علاوه بر زیبایی، نرمی فرش هنگام رفت و آمد و نشست و برخاست روی آن برایتان مهم است از خرید این فرش صرف نظر کنید. زیرا هر چه شانه و تراکم فرش بالاتر می رود، از ارتفاع خاب آن کم می شود.

مدل جدید و پر فروش فرش 1500 شانه طرح گلورین

 

فرش 1500 شانه تراکم 4500 طرح گلورین نیز از نمونه فرش های لچک تره است که این مدل فرش کلاسیک دارای بوم زمینه ای بسیار شلوغ نیز هست. این قالی 1500 شانه گل برجسته تنها برای سالن های پذیرایی بسیار بزرگ و خانه های ویلایی مناسب است؛ چرا که اگر از این طرح فرش 1500 شانه در منازل کوچک خود استفاده کنید فضای سالن پذیراییتان بسیار کوچک به نظر خواهد رسید و همچنین استفاده از این فرش 1500 شانه گل برجسته در سالن های پذیرایی بزرگ، موجب می شود تا فضای سالن گرم و دوستانه تر نیز به نظر برسد.

رنگ مایه بافته شده گل های این قالی 1500 شانه رنگ های سفید و طلایی است که شما می توانید رنگ مبلمان خود را با رنگ های ساده بولد داخل فرش انتخاب کرده و ست بی نظیری را به وجود بیاورید و توجه کنید که چون این قالی بومی شلوغ دارد از پرده و مبلمان طرح دار استفاده نکنید.

مدل جدید فرش 1500 شانه طرح گیشا تراکم 4500

 

فرش 1500 شانه تراکم 4500 گیشا نیز نمونه‌ای از فرش کلاسیک گل برجسته است که این بافته را تنها برای کاخ‌های لوکس و مجلل استفاده کنید چرا که این فرش دارای زمینه‌ای بسیار شلوغ است و امکان دارد بعد از مدتی ذهن شما از این طرح خسته شود که به همین دلیل تنها از این نمونه در سالن‌های پذیرایی بزرگ خود استفاده کنید. فرش 1500 شانه تراکم 4500 به دلیل اینکه با شانه و تراکمی بالا بافته می شود، به همین دلیل در بافت این قالی می توان از طرح‌های بسیار شلوغ نیز استفاده نمود چرا که برای بافت فرش 1500 شانه تراکم 4500 از نمره نخ خاب های 50، 55 و 60 استفاده می‌شود و همچنین ارتفاع خاب قالی را 6 میلی متر در نظر می گیرند که طرح بوم زمینه فرش ماشینی ریز بافت با وضوحی زیبا با بافت گل برجسته به چشم می‌آید.

فرش افشان جدید

قطعا زمانی که به فروشگاه های اینترنتی فرش و یا فروشگاه های حضوری مراجعه می کنید دسته ای از فرش های ماشینی را مشاهده می کنید که فاقد لچک و ترنج هستند و کل بوم زمینه آنها را گل های افشان ریز و درشت تشکیل داده اند. فرش 1500 شانه طرح افشان نمونه از فرش های ماشینی لوکس و خاصی هستند که بدون لچک و ترنج بوده و کل زمینه فرش دستباف گونه طرح افشان را گل های شاه عباسی، گل های انتزاعی و گلفرنگ و... تشکیل داده اند. فرش افشان جدید به گونه ای طراحی شده است که وقتی به بوم زمینه فرش ماشینی برجسته نگاه می کنید ابتدا و انتهای گل ها را نمی توانید تشخیص دهید که به همین دلیل فرش طرح افشان 1500 شانه جزء پر فروش ترین فرش هاست.

مدل جدید فرش 1500 شانه تراکم 4500 بدون ترنج طرح کاملیا

 

فرش افشان طرح کاملیا نمونه ای از فرش های طرح افشان پر فروش است که بوم زمینه قالی را گل های بزرگ افشان تشکیل داده اند و زیبایی خاصی به بوم با گل های برجسته به بافته بخشیده اند. استفاده از فرش های طرح افشان در منازل سبک مدرن نیز انتخابی بی نظیر و ایده آل است. فرش 1500 شانه تراکم 4500 افشان برای منازل سبک مدرن انتخابی خاص است؛ البته اگر که با رنگ زمینه های خنثی و لایت بافته شده باشد. همچنین استفاده از این طرح فرش در سالن های پذیرایی که کوچک هستند عالی است؛ چرا که سالن پذیرایی بزرگ تر به نظر خواهد رسید.

فرش خشتی جدید

فرش خشتی 1500 شانه جزء پر فروش ترین نوع فرش های ماشینی هستند چرا که فرش های طرح خشتی همانند فرش های طرح افشان برای منازل سبک کلاسیک و مدرن انتخابی ایده آل هستند. فرش های خشتی نمونه ای از بافته های لوکس هستند که کل بوم زمینه آنها را مربع، دایره و یا بیضی تشکیل داده است و داخل هر کدام از آنها اشکال گیاهان به صورت برجسته بافته شده اند که زیبایی بی نظیری به بافته بخشیده اند. از فرش خشتی طوسی، فرش خشتی کرم و دیگر رنگ های تناژ طوسی و نقره ای می توانید در منازل سبک مدرن خود نیز استفاده کنید و همچنین فرش خشتی ترنج دار نیز نمونه ای از فرش های کلاسیک گل برجسته ای است که برای دکوراسیون سبک تلفیقی کلاسیک و مدرن بافته‌ای خاص خواهد بود.

 

تاثیر فرش 1500 شانه کلاسیک ایرانی در دکوراسیون

استفاده از مدل فرش 1500 شانه کلاسیک ایرانی در دکوراسیون سبب ایجاد فضایی گرم، دوستانه و صمیمی نیز هست که هیچ گاه دکوراسیون سبک کلاسیک نیز از مد نمی افتند و این حالت تنها در صورتی امکان خواهد داشت که شما سه المان اصلی خانه خود را یعنی مبل، فرش و پرده ها را با طرح‌های درست انتخاب کنید. فرش 1500 شانه تراکم 4500 کاشان تنها با طرح‌های کلاسیک و سنتی بافته می‌شود و طرح‌های فانتزی و مدرن هنوز در این بافته‌ها جایی پیدا نکرده اند. فرش های لچک و ترنج دار تنها برای منازل سبک کلاسیک و سنتی مناسب هستند و همچنین بوم زمینه شلوغ فرش 1500 تنها برای سالن‌های پذیرایی بزرگ انتخابی درست است. البته همان طور که گفتیم شما می‌توانید از جدیدترین مدل فرش ۱۵۰۰ شانه برای منازل سبک مدرن خود نیز با انتخاب رنگ‌های لایت، خنثی، در دکوراسیون مدرن نیز استفاده نمایید.

مورد دیگر درباره طراحی این فرش استفاده از رنگ های یکنواخت و به اصطلاح پالت های رنگی هم خانواده است. زیرا برای بافت این فرش ها به دلیل ظرافتی که دارند، از نقشه های شلوغ استفاده می کنند و برای رنگ آمیزی آن برای اینکه باعث شلوغی بیشتر این فرش نشود، از رنگ های سرد و هم خانواده استفاده می نمایند پس اگر فرش های رنگی و شلوغ را می پسندید از فرش های با شانه و تراکم کمتر مثل هفتصد شانه را خریداری کنید. فرش های هزار و پانصد شانه و به طور کلی فرش های دستباف گونه بیشتر با تعداد رنگ 8 تایی بافته می شوند در حالی که فرش های هفتصد شانه دارای پالت های 8 رنگ، 10 رنگ، 12 رنگ و حتی چهارده رنگ موجود هستند که هر چه تعداد رنگ فرش بالاتر رود قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند.

 

تاثیر شانه و تراکم در طرح های فرش ۱۵۰۰ شانه

تاثیر شانه و تراکم در طرح های فرش ۱۵۰۰ شانه برای نمایان شدن ظرافت و زیبایی خاص و بی نظیر طرح و نگاره های بوم قالی است که هر چه شانه و تراکم در بافت فرش های ماشینی افزایش پیدا کند، فرش با طرح های شلوغ تری نیز بافته می شود و همچنین به دلیل افزایش شانه و تراکم قالی 1500 تنها به صورت گل برجسته بافته می شود که طرح و نگاره ها با زیبایی بی نظیر و خاصی به چشم جلوه می کنند. فرش 1500 شانه کلاسیک زیبایی بی نظیر و خاص تری نسبت به فرش های کلاسیک 700 شانه دارند و این ظرافت تنها وابسته به شانه و تراکم بالاست. فرش طرح دستبافت گونه با رنگ زمینه های خاص و متنوعی نیز بافته می شود که دست شما برای انتخاب رنگ فرش سنتی ماشینی باز خواهد بود.

 

خرید جدیدترین مدل فرش 1500 شانه تراکم 4500

گروه تجاری فرش کاشان به دلیل بالا بودن قیمت این فرش های نفیس دستباف نمای لوکس اقدام به فروش مستقیم و بدون واسطه این محصولات زیبا کرده است. این کارخانه سعی کرده است از قیمت این فرش های زیبا بکاهد. با توجه به اینکه قیمت فرش های 1500 شانه بسیار گران است، شما تنها با خرید جدیدترین مدل فرش 1500 شانه تراکم 4500 از درب کارخانه می توانید هزینه های اضافی اعم از اجاره، مالیات و هزینه های نمایشگاهی را پرداخت نکرده و با قیمتی ارزان تر قالی 1500 شانه گل برجسته را با جدیدترین مدل های روز خریداری کنید و بدون هیچ گونه محدودیتی از سایت فرش کاشان انواع سبک و مدل های بافته ها را مشاهده نمایید. از عواملی که سبب می شود این کارخانه محصولاتش را با قیمتی کمتر از بازار عرضه کند موارد زیر است:

  • خرید الیاف اولیه به صورت عمده
  • فروش مستقیم و بدون واسطه و ارتباط مدیران و تولید کنندگان با مشتری به صورت مستقیم (حال این فروش مستقیم می تواند به صورت حضوری و یا اینترنتی باشد)
  • فروش بالایی که دارد و در نتیجه از سود حاصل کم می کند.
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی