تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تولید فرش 1500 شانه تراکم 4550 کاشان

نام نویسنده: امیر مفیدی نژاد
تولید فرش 1500 شانه تراکم 4550 کاشان

تولید فرش 1500 شانه تراکم 4550
پر طرفدارترین طرح های فرش 1500 شانه کاشان
شانه و تراکم فرش 1500 شانه
خرید اینترنتی فرش 1500 شانه کاشان

با پیشرفتی که در سال های اخیر در صنعت نساجی خصوصا در کشور های صنعتی دیده ایم، انتظار تولید فرشی به سان فرش های دستبافت دور از عقل نخواهد بود. اما این انتظار تا سال های قبل غیر قابل تصور بوده است، چرا که زیبایی خیره کننده قدرت والایی از تولید کنندگان را نشان می دهد که جز از ترکیب مهارت، دانش و خلاقیت بر نمی آید. مدتی است که فرش های 1500 شانه به عنوان نو ظهور ترین فرش های ماشینی در بازار فرش و قالی خودنمایی می کند و تولید این فرش های ماشینی در کارخانه های مطرح و برند های مهم با گرفتن روند رو به رشد محصولی جدید را به بازار معرفی کرده است که روز به روز در حال بهتر شدن و یشرفت است.
کارخانه های فرش کاشان از جمله گروه تجاری فرش کاشان توانسته‌اند تولید فرش 1500 شانه تراکم 4550 کاشان را انجام دهند و محصولاتی ناب و با طرح و نقشه های متفاوت که در تعداد شانه و تراکم بسیار بالاتر از آن چیزی است که تاکنون در بازار رایج بوده است، تولید نماید که تحت عنوان فرش های دستبافت گونه شناخته می شود. جالب است بدانیم ماشین آلات بافت فرش های 1500 شانه در یکی از کمپانی های بزرگ کشور صنعتی اروپا تولید شده و توسط کارخانه فرش کاشان خریداری و مورد استفاده قرار می گیرد. این حجم از ارتباطات یکی از گام های موثر در پیشرفت است. در واقع تقسیم کار در صنعت و تولید موجبات تخصصی شدن و رشد را در این زمینه فراهم آورده است.
اولین بار فرش های لوکس 1500 شانه در کارخانجات فرش کاشان تولید و روانه بازار شدند، این مهم برتری فرش های برند کاشان را نشان می دهد. جذابیت و کیفیت و زیبایی فرش های ماشینی کاشان به حدی است که متخصصین به راحتی می توانند فرش های ماشینی کاشان را از سایرین تشخیص دهند. اگر محصولات ماشینی را بر اساس شانه و تراکم دسته بندی نماییم، شاهد دسته های زیر خواهیم بود:

  1. فرش های 500 شانه
  2. فرش های 700 شانه
  3. فرش های 1000 شانه
  4. فرش های 1200 شانه
  5. فرش های 1500 شانه

 

تولید فرش 1500 شانه تراکم 4550

خلاقیت در فروشگاه های فرش کاشان با نرخ صعودی در حال رشد هستند. با این روند رونمایی از ظریف ترین فرش ماشینی دنیا در سال 1396 برای طرفداران و متخصصی فرش و قالی جذابیت خاصی داشت. در سال 1396 اولین فرش ماشینی 1500 شانه که در کارخانجات فرش کاشان و تحت برند کاشان تولید شده بود در نمایشگاه بین المللی فرش و قالی تهران رونمایی شد.
این محصول که در روند تکامل فرش های ماشینی قرار گرفته است، دارای ویژگی های ظاهری بسیار متفاوتی با محصولاتی است که در سال های 1350 تحت عنوان اولین فرش های ماشینی وارد بازار شدند، است. از بارزترین ویژگی های این محصولات لوکس می توان به ظرافت و زیبایی آن اشاره نمود. در تولید فرش های 1500 شانه تراکم 4550 کاشان از نازک ترین نخ که دارای نمره 36 است، استفاده می شود. ظرافت در این بافته های به حدی است که در نگاه اول تفاوتی با فرش های دستبافت نخواهند داشت. تولید تابلو فرش ها و قالیچه های زینتی به کمک بافت 1500 شانه نمادی از ظرافیت و زیبایی باری این نوع بافته ها است. فرش های لوکس 1500 شانه کاشان با فرش های نوع دستبافت در رقابت قرار گرفته و حتی در بازارهای خارجی هم این رقابت قایل توجه است.

 

پر طرفدارترین طرح های فرش 1500 شانه کاشان

فرش ماشینی 1500 شانه طرح خشتی از برند فرش کاشان پرطرفدارترین و به جد زیبا ترین فرشی است که برای پذیرایی انتخاب می شود. فرش های لوکس 1500 شانه کاشان طرح خشتی دارای هزار و پانصد گره در هر متر عرض خود است. طرح خشتی زیبایی خاصی دارد چراکه بر خلاف اکثر طرح های سنتی فاقد ترنج بوده و نوعی هنجار شکنی در این طرح توانسته زیبایی را چند برابر کند. طرح خشتی در فرش های لوکس 1500 شانه کاشان بر گرفته از تعدادی شکل مربعی است که تشکیل نگاره های زیبا را داده اند. دیگر ویژگی زیبا کننده فرش های لوکس 1500 شانه کاشان در طرح خشتی استفاده از 14 رنگ واقعی در طیف رنگی شاد است. جالب آنکه هر چه این خشت ها یا مربعات متنوع تر باشند، بر ارزش و اعتبار طرح افزوده خواهد شد. طرح های خشتی اولین بار در کاشان تولید شدند.

 

تولید فرش های لوکس 1500 شانه کاشان

فرش های فرش های لوکس 1500 شانه کاشان، در رده گران قیمت ترین فرش های ماشینی هستند چراکه در تولید آن ها عوامل فنی، کیفیت و ظاهری برتر از سایر بافته ها از جمله دلایل گران قیمت تر بودن فرش های لوکس 1500 شانه کاشان نسبت به سایر محصولات موارد زیر است:

  1. میزان مواد اولیه ای که در فرش ها با شانه و تراکم بالا بکار می رود بیشتر از میزان مواد اولیه ای است که در فرش با شانه و تراکم پایین بکار می رود چراکه تعداد گره بیشتر و در هم تنیدگی فشردگی فرش را بالا می برد و حجم مواد اولیه مصرفی را بیشتر خواهد نمود.
  2. طرح ها و نگاره های مورد استفاده در فرش های لوکس 1500 شانه کاشان دارای پیچ و خم زیاد و نگاره های ریز و درشت فراوان است. در واقع از آنجایی که فرش های لوکس 1500 شانه کاشان توانایی نشان دادن ظرافت نقوش را دارند، در طراحی این بافته ها تا حد امکان زیبایی به کمک پیچ و خم و... بکار گرفته شده است و این موردی است که موجبات گران قیمت تر بودن طرح و ظاهر فرش را به دنبال خواهد داشت.
  3. عدم تکراری بودن نقوش، تنوع و خلاقیت بالا و مداوم و... از دیگر مواردی است که می تواند فرش های لوکس 1500 شانه کاشان را گران قیمت نماید.
  4. وین بودن هم عامل دیگری است که فرش های لوکس 1500 شانه کاشان نسبت به سایر هم نوعان خود از قیمت بالاتری برخوردار شود.

با این همه تفاسیر گفته شده برای گران بودن این محصولات لوکس و زیبا، گروه تجاری فرش کاشان، این محصولات لوکس و زیبا را به قیمت درب کارخانه و قیمت تولیدی عرضه می کند. این گروه تجاری با فروش مستقیم توانسته است این فرش های لوکس زیبا را به قیمتی ارزانتر از دیگر فروشگاه ها و کارخانه ها عرضه کند.

 

شانه و تراکم فرش 1500 شانه

واژه شانه و تراکم برای حاضرین در بازار فرش و قالی بسیار آشنا و پرکاربرد است. شانه به تعداد گره هایی اطلاق می شود که در هر متر فرش زده می شود و در تعریفی مشابه تراکم به تعداد گره هایی اطلاق می شود که در هر متر طول فرش زده می شود. برای فهم دقیق این دو واژه، فرش های 1500 شانه با تراکم 4500 را در نظر بگیرید. این نوع محصول در هر متر عرض خود تعداد 1500 گره و در هر متر طول خود تعداد 4500 گره دارد. رقابت سرسختانه فرش های لوکس 1500 شانه کاشان با فرش های دستبافت به دلیل وجود همین تعداد گره های بالا در طول و عرض فرش است.
برای بافت محصولات لوکس 1500 شانه کاشان از نازک ترین نخ ها استفاده می شود و طبیعی ست که این مهم ظرافت بالایی در محصول ایجاد کند. دستگاه های بافت این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که توان کار کردن با نخ های ضخیم را نداشته و در تولید از نخ های نازک اما مقاوم استفاده می کنند.
در تولید فرش های 1500 شانه تراکم 4550 کاشان از نخ اکریلیک هیت ست به عنوان نخ خاب که مهم ترین الیاف بکار رفته در فرش است، استفاده می شود تفاوت الیاف اکریلیک هیت ست شده مورد استفاده در فرش های لوکس 1500 شانه کاشان با سایر فرش ها در سایز و به معنای دقیق تر در قطر نخ خاب است. همانطور که می دانیم در بافت فرش های ماشینی از الیاف مصنوعی و در فرش های دستبافت از الیاف طبیعی استفاده می شود، پس اکریلیک هیت ست شده هم یکی از انواع الیاف مصنوعی است اما بهترین نوع این الیاف است.

 

خرید اینترنتی فرش 1500 شانه کاشان

برای داشتن یک تخته فرش ناب باید به المان های متعددی توجه نمود از جمله کیفیت بافته، ظاهری زیبا، متناسب بودن محصول با فضای خانه، قیمت مناسب در عین مطلوب و درجه یک بودن فرش و.... آمار و ارقام فروش فرش های ماشینی حاکی از آن است که عمده خریداران طرفداران فرش های ماشینی درجه یک و ناب هستند و در این بین تولید کنندگان نیز برای تولید فرش های درجه یک بیشتر از فرش های درجه دو تلاش می کنند و برخی از تولید کنندگان از جمله کارخانه فرش کاشان تولیدی جز فرش های درجه یک و صادراتی ندارد.

این گروه از خریداران می توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان و انتخاب محصول از بین محصولات ناب و درجه یک فرش کاشان، فرش های ماشینی 1500 شانه کاشان را در کم ترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت و تنوع به صورت اینترنتی و حضوری خریداری نمایند. در ضمن ارسال فرش های بالای 5 میلیون تومان برای افرادی که خرید اینترنتی فرش 1500 شانه را ترجیح می‌دهند، به صورت رایگان است.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی