تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چگونه فرش بی واسطه و ارزان خریداری کنیم ؟

خرید فرش ماشینی ارزان و باکیفیت

آیا در این بازار پر فراز و نشیب امروزی که با نوسانات ارز قیمت ها بالا می روند می شود فرش ارزان خرید؟ و خرید فرش ارزان به بهای خرید فرش های بی کیفیت است؟
در زمینه خرید فرش ماشینی که تولید کنندگان اصلی آن ایران و شهر کاشان است ، می توانیم بگوییم که خرید فرش ماشینی ارزان و با کیفیت بالا امکان پذیر است. تولیدات فرش های ماشینی امروزه علاوه بر اینکه با کیفیت بالا به خاطر اعتبار بالای شرکت های تولید کننده به بازار ارائه می گردند، بدون واسطه هم به مردم ارائه می گردند .
علت این امر کوتاه کردن دست واسطه ها و به دست گرفتن و کنترل بازار فرش به واسطه تولید کنندگان این محصول می باشد .
مسلما شما وقتی تولید کننده ی این محصول نباشید و با ورود به این بازار بخواهید با فروش محصولات به سود برسید ، مجبور به ارائه محصول با قیمتی کاذب به مصرف کننده می باشید . در میان محصولات با کیفیت که به وسیله کارخانجات تولیدی با قیمت مناسب تر ارائه می شود ، اگر بخواهید مشتریان مخصوص خود را داشته باشید باید ادعا کنید که فرش را به قیمت ارزان تر به آنها یا با ادعای همان کیفیت به انها بفروشید ، آیا عرضه فرش با کیفیت با همان قیمتی که کارخانه به فروش می رساند توسط سودجویان و دلالان امری امکان پذیر است ؟
خیر ، دلالان فرش های بی کیفیت را با قیمت بالاتر از آنچه برای آن توسط کارخانجات در نظر گرفته شده است ، به فروش می رسانند تا به سود برای خود برسند . پس خرید مستقیم و بی واسطه فرش از تولید کنندگان همیشه به سود مشتریان است و این امر مستلزم پرس و جو و تحقیق در مورد برندی است که قرار است از آن خرید کنید .
شاید در گذشته به دلیل دور بودن مسافت ها دلالان کسانی بودند که مصرف کننده را به تولید کننده وصل می کردند . اما امروزه با رونق گرفتن خرید و فروش های اینترنتی ، خود صاحبان کالا محصولات خود را در فروشگاه های اینترنتی خود عرضه می کنند و در اختیار خریداران قرار می دهند . شما در هر مسافتی از کارخانه ی تولیدی قرار داشته باشید می توانید با صرف کمترین وقت و هزینه و انرژی به سایت ارائه دهنده ی محصولات فرش با کیفیت کاشان مراجعه کرده و در میان آرشیو محصولات به دنبال فرش مورد نظر خود بگردید و قیمت ها را با هم و با برندهای مختلف مقایسه کنید و سپس به سفارش خود بپردازید.
البته که تولید کنندگان برای رعایت حال مشتریان انواع روش های خرید به صورت نقدی یا قسطی و یا طرح های شگفت انگیز را برای شما در نظر می گیرند که می توانید در خرید اینترنتی از این مزایا بهره مند گردید .
گروه تجاری فرش کاشان با فروش مستقیم و بی واسطه سعی دارد تا تمامی محصولات خود را به قیمتی کمتر از بازار فرش ارائه دهد محصولاتی که دارای کیفیت بالا هستند . خرید فرش های باکیفیت ، خریدار را تا سال ها از تعویض فرش در امان می دارد .
فروش بی واسطه فرش های 700 شانه
فروش مستقیم فرش های 1000 شانه
فروش فوق العاده فرش های 1200 شانه

خیلی از تولیدی ها با ارائه محصولات گرانقیمت این مساله را در ذهن خریدار ایجاد می کنند که خرید فرش ارزان یعنی خرید فرش بی کیفیت در صورتی که افراد با سیاست و کمی آگاهی می توانند محصولات باکیفیت را به قیمتی ارزان خریداری کنند .
اگر به برچسب محصولات تولید شده در گروه تجاری فرش کاشان بنگرید می بینید که این محصولات با بهترین دستگاه های بافندگی و با بهترین الیاف بافته شده اند .
چه عواملی هستند که بر قیمت فرش اثر دارند ؟
تاثیر ماشین الات نساجی در قیمت فرش ماشینی
بافت فرش دستباف میراث گرانبهای کاشانیان بوده که از قدیم سینه به سینه به تولید کنندگان امروزی انتقال یافته است . تولید نخ با کیفیت ، توانایی استثنایی شناخت طرح و نقش های اصیل برای کشیدن طرح های زیبا برای فرش های دستباف و ماشینی ، تکنولوژی طراحی نقش های زیبای ماشینی به وسیله ی کامپیوتر ، شناخت رنگ ها و به کاربردن رنگ های مفهومی در کنار هم ، از جمله عواملی است که باعث زیبایی و اصالت و کیفیت طرح های فرش های ماشینی ایرانی می گردد .
تولید کنندگان ایرانی به واسطه ی این دانش بزرگ که در بالا به شما ذکر شد ، به یکی از بزرگ ترین و قدرتمندترین خطوط تولید فرش ماشینی در کاشان تبدیل شده اند .
به روز ترین دستگاه های نساجی که در دنیا تولید می شود ، توسط تولید کنندگان کاشان خریداری شده و در خط تولید ایران در خدمت دانش تولید فرش های با شانه و تراکم بالا مثل فرش های دستباف به کار گرفته می شود . با این دستگاه پرت و ضایعات و احتمال خرابی بافت فرش های ماشینی به صفر می رسد و در این صورت دیگر ضرر خط تولید در محاسبات قیمت گذاری از خریدار گرفته نمی شود . در حالی که شرکت های کوچک برای تولید فرش های ماشینی با دستگاه های دست دوم و یا حتی دست چندم ، ضایعات بالایی در تولیدات خود خواهند داشت و همه را برای جبران خسارت ها در قیمت گذاری خود لحاظ خواهند کرد .
به همین علت ، خرید از برندهای معتبر و با سابقه سبب می شود شما با یک هزینه یکسان بتوانید فرش با کیفیت بالاتر را نسبت به شرکت های کوچکتر خریداری نمایید.


تاثیر مواد اولیه در قیمت گذاری فرش ماشینی
مورد دیگر که در بالارفتن قیمت فرش در شرکت های کوچک و پایین آمدن آن در شرکت های بزرگ کاشان ، تاثیر گذار است ، روند تولید فرش ماشینی است . شرکت های بزرگ فرش ماشینی خود صاحب بخش های مختلف تولید فرش ماشینی هستند . به این صورت که، صاحب بخش ریسندگی و بافندگی هستند ، هم نخ را تولید می کنند و هم از نخ های تولیدی خود فرش را می بافند. بسیاری از شرکت های کوچک برای تولیدات خود مجبور به تهیه نخ مصرفی شان از کارخانجات دیگر و یا تولیدی های خارجی هستند.
با خرید عمده مواد اولیه تولید نخ و واردات عمده ای که شرکت های بزرگ انجام می دهند، مصرف سالیانه خود را به صورت یکجا خریداری می کنند و در طول سال می توانند ذخیره ارزی داشته باشند و در صورت بالا رفتن قیمت دلار ، متحمل ضرر نشده و با کنترل قیمت محصولات خود فرش های خود را قیمت گذاری کرده و به بازار ارائه دهند .
شرکت هایی که مجبور به تهیه نخ به مقدار کم برای تولیدات متعدد خود می باشند بیشتر در معرض این افزایش قیمت هستند و در صورتی که بخواهند فرشی با کیفیت متناسب با رقبای باتجربه خود در مهد فرش کاشان به بازار وارد کنند ، باید این افزایش قیمت و ضرر خود را و بهای باقی ماندنشان در این عرصه رقابت را با افزایش قیمت شان جبران نمایند .
شما با خرید فرش از مهد تولید کننده آن در زمینه تولیدات هر محصولی می توانید از جنس خود و قیمت آن مطمئن بوده و نسبت به ماندگاری آن از شرکت تولیدی آن متوقع باشید .


هزینه های تاثیر گذار در قیمت گذاری فرش ماشینی

1- به طور کلی ، جنسی که در بافت فرش به کار می رود در قیمت آن تاثیر می گذارد . اکریلیک نسبت به پلی استر از قیمت بالاتری برخوردار است .
2- شانه و تراکم فرش هر چه بیشتر باشد ، قیمت فرش بالاتر می رود زیرا مقدار نخ مصرفی در ان افزایش می یابد .
3- سایز فرش و تعداد رنگ به کار رفته در دل فرش در قیمت فرش تاثیر گذار است و هر چه بیشتر شود قیمت نیز افزایش می یابد.
4-  هزینه نیروی انسانی ، مالیاتی که به کارخانه تولیدی تعلق می گیرد ، هزینه ی برق و آب و انرژی های مصرفی در کارخانه در قیمت گذاری فرش لحاظ می گردد .
5- خرید بی واسطه فرش به قیمت درب کارخانه نسبت به عرضه فرش در فروشگاه ها از لحاظ قیمت دارای تفاوت می باشد. شما می توانید فرش خود را به قیمت بسیار نازل تر از تولید به مصرف در خرید اینترنتی تهیه بفرمایید و درب منزل تحویل بگیرید .
6- با خرید از کارخانه ی تولیدی برند مورد نظرتان خریدی ایمن تر خواهید داشت ، زیرا این برند قادر به ضمانت محصول خود خواهد بود و در صورتی که مشکلی در بافت آن و مشخصات کمی و فنی آن مشاهده کردید ، شرکت تولید کننده بنابر قانون جوابگوی شما خواهد بود و آن را برای شما تعویض خواهد کرد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی