تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

بافت و سفارش تابلو فرش ماشینی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

خرید تابلو فرش ماشینی سردار حاج قاسم سلیمانی

سردار قاسم سلیمانی شهادتت مبارک .
گروه تجاری فرش کاشان ، شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را به ملت شریف ایران که سمبلی از غیرت و یکپارچگی است تسلیت و تبریک عرض می کند .
پایبندی به عقاید مذهبی و دینی مردم ایران و احترام به اسطوره های بزرگ ایرانی ، گروه تجاری فرش کاشان را به تولید تابلو فرش های مذهبی و عقیدتی و تابلو فرش هایی با شخصیت های مهم ترغیب کرد . این گروه انواع تابلو فرش های عقیدتی و مذهبی را با بالاترین کیفیت تولید می کند .
بافت و سفارش تابلو فرش سردار سلیمانی
بافت تابلو فرش ماشینی سردار سلیمانی ، قهرمان ایرانی که توانست در برابر ابر قدرت های جهان بایستد توسط این گروه تجاری تولید می شود .
در اکثر خانه های  ایرانیان ، یک تابلو فرش مذهبی اعم از آیه های شریف قرآنی ، مکان های مذهبی و یا شخصیت های مذهبی و دینی وجود دارد که ایرانیان معتقدند وجود این تابلو فرش های ماشینی برکت منازلشان می باشد . ایرانیان به عقاید سنتی و دینی پایبند هستند و برای دفاع از این عقاید ، جان خود را فدا می کنند . شهید سردار سلیمانی با شهادتش به یکی از شخصیت های مهم و اسطوره های مذهبی و یک قهرمان ایرانی تبدیل شد که مسلما وجود تصویر این شهید در منزل ایرانیان می تواند آرامش و حس وطن دوستی را در میان اعضای خانواده ایجاد کند .
تولید تابلو فرش ماشینی سردار قاسم سلیمانی با بالاترین کیفیت و با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده انجام می شود . این تابلو فرش مذهبی به صورت عمودی و یا افقی بنابر درخواست مشتری و به صورت تابلو فرش با قاب و یا بدون قاب عرضه می شود .

تابلو فرش های آکریلیک ، بدون پرز و درخشان و شفاف هستند و در برابر آلودگی ها و گرد و خاک مقاوم می باشند .
سفارش تابلو فرش های ماشینی مذهبی به صورت اینترنتی و جضوری امکان پذیر است . افراد می توانند عکس درخواستی و یا آیه مورد نظر خود را برای گروه تجاری فرش کاشان ارسال کنند . این گروه بعد از تایید عکس ، تابلو فرش را تولید می کند .
برای خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی سردار قاسم سلیمانی سلیمانی و یا خرید حضوری ، همطونان ایرانی می توانند با شماره تلفن های واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195 مشاوره و پشتیبانی :  09133602885 تماس بگیرند .
تمامی تابلو فرش های ماشینی کارخانه فرش کاشان ، دارای ضمانت نامه و گارانتی اصل می باشند .

 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی