تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 1000 شانه | خرید مستقیم فرش کاشان

خرید مستقیم فرش 1000 شانه از کارخانه فرش کاشان

فرش ماشینی از جمله آن دسته کالاهایی به شمار می رود که در طول زمان تنوع و تعدد فراوانی به خود گرفته است . بازار بزرگ فرش و قالی توانسته است چنان خریداران را در طرح و رنگ و نقشه و تعداد گره ها محو نماید که گاها سردرگمی و عدم توان انتخاب در این قشر را شاهد هستیم . موارد مختلفی در تولید یک تخته فرش موثر هستند که سعی شده است در مقالات مختلف به آن ها پرداخته شود .  در این نوشتار با معرفی فرش های 1000 شانه و صحبت پیرامون خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش کاشان خریداران را در انتخاب فرش بهتر و روش مناسب تر آشنا خواهیم نمود . امید است مطالعه ادامه نوشتار بتواند ما ار در این امر مهم یاری رساند . به عبارتی دیگر خریداران می توانند با خرید فرش های 10000 شانه به صورت مستقیم از کارخانه هم به فرش زیبا و دستبافنما دسترسی پیدا کنند و هم از قیمت عالی و قیمت تولیدی بهره مند شوند .
فرش 1000 شانه کاشان
 طی یک مرحله فرش های 1000 شانه کاشان را معرفی نموده و در ادامه با بررسی خرید مستقیم در پی دستیابی به فرش 1000 شانه کاشان ، خرید مستقیم از کارخانه فرش کاشان خواهیم بود .
تنوع در شانه و تراکم از جمله زمینه های ایجاد پویایی در بازار فرش و قالی است . اگر سری به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان زده باشید قطعا با انواع محصولات 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه آشنا شده اید . فرش هایی که یکی پس از دیگری به علت تغییر در تعداد گره های طولی و عرضی دسته جدید را خلق کرده و مورد پسند مشتریان قرار گرفته اند . تمام فرش های ماشینی در دسته بندی های مختلف بر اساس شانه و تراکم مشتریان خاص خود را دارند چراکه کاربرد و کارکرد های متفاوتی دارند . در این بین ، محصولات 700 شانه به دلیل دوام و مقاومت بالا و فرش های 1000 شانه به دلیل داشتن همزمان کیفیت ، زیبایی ، ظرافت و قیمت مناسب محبوبیت بیشتری به خود گرفته اند .
فرش های ماشینی 1000 شانه کاشان که در تراکم های مختلفی قابل خرید هستند ، در هر متر عرض خود تعداد 1000 گره دارند . این تعداد گره عرضی توان تولید نقشه و نگاره های نسبتا ریز و در هم را داشته و از این رو گزینه مناسبی برای بافت نقوشی هستند که جهت زیبا سازی دکوراسیون و پهن شدن در فضاهایی مانند آفیس ادارات ، پذیرایی منازل ، تابلو فرش ها و ... طراحی می شوند .
خرید مستقیم از کارخانه فرش کاشان
حال که با فرش های ماشینی 1000 شانه دستبافتگونه آشنا شدیم ، بد نیست در مورد بهترین مکان و روش خرید این محصول نیز اطلاعاتی بدست آوریم . متأسفانه شرایط بازار و باور عموم بر  برخی از افراد بر این باورند که خرید مستقیم و بدون واسطه فرش ، فقط شامل خرید حضوری از کارخانه می باشد . در صورتی که چنین نیست .خرید فرش از فروشگاه های آنلاین یک نوع خرید مستقیم فرش ماشینی است . در بازار فروش فرش ، واسطه ها و دلالان زیادی وجود دارند زیرا در خرید این محصول سود بسیار زیادی وجود دارد . قیمت فرش در بازار بسیار متفاوت است و یکی از دلایل این تفاوت قیمت نیز اجاره مغازه ها و یا نمایشگاه و سایر هزینه های می باشد .
در زمان ارائه محصول در این مغازه ها و نمایشگاه ایجاد می شود اما در فروشگاه های اینترنتی تمام این ین غلط شکل گرفته است که اجناس ارزان قیمت بی کیفیت و اجناس گران قیمت با کیفیت هستند . این نکته غلط در بسیاری از مواقع مشتریان را گمراه نموده و موجبات سوء استفاده فروشندگان را به همراه خواهد داشت . با وجود آنکه مواد اولیه با کیفیت ، دستگاه های روز دنیای و ... هزینه تولید را بالا می برد اما روش هایی که کارخانه فرش کاشان جهت تولید و عرضه محصولات در پیش گرفته است تا حد زیادی صرفه های اقتصادی را در پی داشته و توان خرید فرش های ارزان قیمت باکیفیت و زیبا را برای مشتریان فراهم می آورد .
در خرید مستقیم از کارخانه فرش کاشان در وهله اول تمامی هزینه های واسطه و حمل و نقل های بی رویه و ... حذف می شود چراکه در این روش مکان فیزیکی و انبار و هزینه های نگهداری برای عرضه محصولات وجود نداشته و مراحل عرضه و خرید تماما بصورت آنلاین انجام می شود . خرید از فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی کاشان این امکان را بوجود آورده است که مشتریان بتوانند به راحت ترین شکل ممکن ، با صرف کم ترین هزینه و زمان و ... خرید خود را انجام دهند .
از مهم ترین مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1- آشنایی بیشتر با دنیای اینترنتی و همگام شدن با ارتباطات روز دنیا
2- گسترده تر شدن بازار فروش برای تولید کننده و در بر گرفتن تعداد بسیار زیادی از مشتریان در سراسر دنیا که می توان از آن تحت عنوان گستردگی جامعه هدف نام برد
3- عرضه مستقیم محصولات و از بین بردن عدم اطمینان و ریسک در مواجهه با انواع تقلب ، گران فروشی و ... در بازار فرش و قالی کاشان
4- تنوع و گستردگی در فروشگاه های اینترنتی بدان جهت صورت می گیرد که نیازی به انبار و نگهداری فیزیکی محصولات نبوده و بدون داشتن مشکل فضا تنوع و تعدد بسیار بالا امکان پذیر خواهد بود
5- ارسال رایگان فرش ماشینی کاشان درب منزل مشتری ، ارائه تخفیف ، ارائه گارانتی و ضمانت نامه و ... دیگر مزیت های خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان است که از بعد اقتصادی بسیار جلب توجه می نماید .
نا گفته نماند که خرید از فروشگاه اینترنتی تنها روش خرید مستقیم از کارخانه فرش کاشان نیست اما بهترین روش می باشد . روش های خرید مستقیم از کارخانه فرش کاشان هر روشی است که در آن تولید کننده نقش فروشنده را بر عهده داشته و مستقیما با خریداران در ارتباط باشد . این نوع خرید رابطه مبادله دو سر سود که هم برای تولید کننده و هم برای خریدار مزایایی به همراه دارد . مانند خرید از درب کارخانه ، خرید از نمایشگاه ها  ، خرید از مراکز پخش و ... .
فرش ماشینی کاشان
فرش های کاشان در رده بهترین فرش های ماشینی در سراسر جهان شناخته می شوند . داشتن ویژگی های کیفی و ظاهری موجبات برتر شدن را فراهم آورده است . اگر بخواهیم بطور مختصری در مورد اهمیت خرید فرش کاشان سخن به میان آوریم لازم است اشاره نماییم که فرش های ماشینی کاشان دارای :
1-  بهترین نوع نخ خاب به عنوان مهم ترین ماده اولیه در تولید فرش های ماشینی هستند . الیاف اکرولیک هیت ست شده ، در حال حاضر با کیفیت ترین و بهترین محصولات را روانه بازار می کنند . هرچند در تولید فرش های کاشان از نخ تار و پود با جنس پلی استر و پنبه استفاده می شود اما نخ خاب مهم ترین نخ مورد استفاده است که در ظاهر فرش هم دیده می شود . 
2-  کارخانه های تولید فرش کاشان بیشترین تنوع محصول را در سراسر جهان دارند . برند هایی مانند فرش کاشان که به علت رقابت و حفظ سهم مهمی از بازار همواره به دنبال خلاقیت و تولید محصولات جدید هستند توانسته اند در حال حاضر در فروشگاه اینترنتی خود انواع محصولات 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه ، 1500 شانه ، فرش های گل برجسته ، فرش های فانتزی و ... را عرضه نمایند . جالب است بدانید با وجود چنین تنوع بالایی در طرح و رنگ و .... خریداران در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان با گزینه ای تحت عنوان فرش های سفارشی روبرو خواهند شد . فرش های سفارشی امکان خرید فرش هایی را می دهد که در بین محصولات موجود نبوده و خریدار با ثبت ویژگی های مد نظر خواستار تولید چنین محصولی از تولید کننده خواهد شد .
3- دیگر ویژگی مورد توجه در فرش های کاشان ، تکنولوژی و پیشرفت همگام با دنیای مد و صنعت است . خرید دستگاه های پیشرفته از کشورهای صنعتی اروپا و بافت فرش هایی که ترکیب به روز ترین رنگ و طرح و نقشه است فرش های موجود در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان را در بین همگان محبوب کرده است .
4- تولید کنندگان کاشانی به فکر بالا رفتن مطلوبیت و رضایت خاطر خریداران بوده و از این رو حتی به نحوه عرضه نیز توجه نموده اند . در حال حاضر تعداد زیادی از تولید کنندگان در هر زمینه اقدام به تأسیس فروشگاه های اینترنتی نموده اند و جالب است بدانید تولید کنندگان کاشانی پیشرو تأسیس فروشگاه های اینترنتی فرش های ماشینی بوده اند . تعداد فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی کم نیست اما خریداران باید توجه نمایند که خرید خود را از فروشگاه هایی صورت دهند که علاوه بر اصالت و کیفیت بالای محصول ، تولید کننده مستقیما مسئولیت فروش را بر عهده داشته باشد و فروشگاه توسط واسطه گران اداره نشود .
بطور خلاصه می توان ادعا داشت که کیفیت بالا در کنار زیبایی مورد اساسی در محبوبیت فرش های ماشینی کاشان است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی