تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش کاشان از کارخانه فرش کاشان

خرید مستقیم فرش کاشان از کارخانه

یکی از روش ها و سیاست هایی که گروه تجاری فرش کاشان برای پایین آوردن قیمت های فرش ماشینی اعمال کرده است ، فروش مستقیم و بدون واسطه است که با این روش این کارخانه توانسته است قیمت های محصولات را پایین تر از بازار فرش ارائه دهد . منظور از خرید مستقیم فرش چیست ؟
کم نیستند تعداد تولیدکنندگان و فروشندگانی که در بازار فرش ، اقدام به فعالیت نموده و به یکی از چندین روش در حال مبادله فرش هایی هستند که در سراسر دنیا اعتبار و ارزش والایی دارد . تولید کنندگان و فروشندگان به خوبی آگاه هستند که رقابت شدید در بازار فرش ، آن ها را مجبور به ارائه محصولات به قیمت ارزان و کیفیت بالا نموده است . در حال حاضر و با توجه به شرایط موجود امروزی بهترین راه برای خرید فرش ماشینی ، خرید از طریق یکی از روش های مستقیم می باشد . بازار فرش ، محدودیتی برای هیچ روش و تولید کننده ای لحاظ نکرده است اما رقابت به راحتی تولید کنندگان و فروشندگان را از یکدیگر تفکیک نموده و سهم خوبی به بهترین ها داده است در حالی که تولید کنندگان ، فروشندگان و روش های ناقص یا حتی ضعیف را از بازار حذف کرده است .
اولین بار روش های خرید و فروش مستقیم فرش به علت ارزان تر بودن محصول نسبت به روش های غیر مستقیم رایج و محبوب شدند اما رفته رفته دیگر مزایای این روش هم برای تولید کنندگان و هم برای خریداران مهم جلوه داده شد و تولید کنندگان نیز در صدد ارائه خدمات بیشتر برای مشتریانی شدند که اقدام به خرید مستقیم نموده اند . در ادامه قصد داریم تا با معرفی روش های مستقیم با ارائه مزیت های این روش ها خریداران را مجاب به خرید فرش از کارخانه نماییم . 
خرید و فروش مستقیم چیست ؟
در بیان چیستی خرید و فروش مستقیم و مقایسه آن با خرید و فروش غیر مستقیم هم تولید کننده و هم خریداران منافعی را کسب می کنند . در ساده ترین تعریف همانطور که از نام و نشان ازن روش مشخص است ، خرید و فروش مستقیم مبادله ای است که با پل زدن بین تولید کننده و خریدار در پی ارائه محصول می باشد . در حالی که در خرید و فروش غیر مستقیم واسطه ها درصد زیادی از مبادله را انجام داده و در البته در قیمت گذاری هم دست خواهند داشت . دلیل عمده عزیمت از مبادله غیر مستقیم به سمت مبادله مستقیم همین قیمت گذاری بی جا توسط واسطه ها می باشد .
اولین روش مبادله مستقیم زمانی شکل گرفت که تولید کننده اجازه خرید مشتریان از درب کارخانه را صادر نمود و مشتریانی که به کارخانه دسترسی داشته اند با اقبال بالا تولید کننده را مشتاق به گسترش روش های مبادله مستقیم نمودند . علاوه بر آنکه خریداران می توانند خرید فرش را از کارخانه انجام دهند ، نمایشگاه های بین المللی ، مراکز پخش و فروشگاه های اینترنتی نیز از دیگر روش هایی هستند که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند .
مزایا و معایب روش های مستقیم خرید فرش
نمایشگاه ها از مکان هایی هستند که مستقیما تولید کننده با خریدار ارتباط برقرار کرده و البته به علت ارائه و معرفی محصولات همواره جدید ترین متد های فرش و قالی برای اولین با در نمایشگاه ها عرضه می شوند . گاها فرش ها در نمایشگاه های بین المللی به قیمتی کم تر از قیمت کارخانه به فروش می رسند اما آنجه تحت عنوان عیب در این روش خرید وجود دارد آن که بیشترین محدودیت زمانی و مکانی در روش خرید بدین صورت می باشد چراکه این نمایشگاه ها تنها در ایام خاصی از سال و در شهر های بزرگ برپا خواهد شد . با این حال اگر زمان و مکان خرید فرش ماشینی شما با زمان و مکان نمایشگاه ها هم خوانی داشته باشد می توانید بهترین و جدیدترین متد های فرش را با کم ترین قیمت ممکن خریداری نمایید . بد نیست قبل از اقدام به خرید تاریخ برپایی نمایشگاه های فرش های ماشینی را چک نماییند .
خرید از مراکز پخش ، همانند خرید از فروشگاه های فیزیکی است با این تفاوت که تعداد مراکز پخش مستقیم که فرش های ماشینی را مستقیما از تولید کننده دریافت و به دست مشتری می رسانند محدود است . مشکلات حمل و نقل ، تردد و ... در این مورد خریداران را با دشواری هایی همراه کرده است اما ناگفته نماند که مشابهت خرید از مراکز پخش مستقیم با خرید فرش از کارخانه بسیار زیاد خواهد بود .
بهترین روش خرید مستقیم فرش کاشان ، مراجعه به فروشگاه اینترنتی کارخانه های معتبر از جمله کارخانه فرش کاشان است . فروشگاه اینترنتی فرش کاشان از هر نظر با فروشگاه های فیزیکی متفاوت است . از آنجایی که پیشرفت علم و دانش همواره در راستای بهتر شدن زندگی بوده است ، فروشگاه های اینترنتی نیز در پی رفع ایرادات روش های قبل و بالا بردن رضایت خاطر مشتریان روی کار آمده است . اگر قصد دارید خرید فرش را از کارخانه انجام دهید فروشگاه اینترنتی فرش کاشان یکی از گزینه های مناسب است . فروشگاه اینترنتی فرش کاشان توسط تیم فروش این گروه تولیدی اداره می شود از این رو خرید از فروشگاه اینترنتی را نوعی خرید از کارخانه می دانیم .
چگونه به خرید اینترنتی فرش اعتماد کنیم ؟

خرید مستقیم فرش کاشان از کارخانه فرش کاشان
ما به عنوان خریدار به دنبال بالا بردن مطلوبیت خود هستیم خصوصا زمانی که قرار است هزینه ای پرداخت نماییم . در پی خرید فرش از کارخانه با مزایای زیر همراه خواهیم بود که این مزایا می تواند خریداران را مجاب به خرید فرش از کارخانه نماید :
1- خرید فرش به قیمت درب کارخانه : با حذف واسطه ها فرش به قیمت تمام شده به دست خریداران می رسد .
2- تنوع : کارخانه تمامی محصولات در طرح ، رنگ ، ابعاد و کیفیت های مختلف را شامل می شود . تقریبا هیچ فروشگاه فیزیکی را نمی توان یافت که تمامی متد های فرش یک برند را در خود جای دهد . اما فروشگاه اینترنتی فرش کاشان با داشتن تمامی متد ها متنوع ترن فروشگاه شناخته شده است . دست خریداران در فروشگاه اینترنتی به حدی باز است که خریدار دست خالی از فروشگاه خارج نخواهد شد .
3- داشتن گارانتی و بیمه ، عدم تقلب و اطمینان از اصالت محصول ، تحویل درب منزل خریدار، امکان سفارش فرش دلخواه از جمله تابلو فرش و ... از دیگر ویژگی هایی ست که تنها در هرید فرش از کارخانه امکان پذیر است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی