تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

مطرح ترین شرکت های تولید کننده فرش ماشینی کاشان

اسامی کارخانه های فرش کاشان

اگر به دنبال اسامی برتر کارخانه های فرش کاشان هستید باید بدانید یلدای کویر کاشان ، خاطره ، شاهرخ ، مشهد اردهال و بزرگمهر ، قیطران ، آقای فرش ، فرش فرهی ،  .... جزء مطرح ترین شرکت های تولید کننده فرش ماشینی کاشان هستند . گروه تجاری فرش کاشان نیز یکی دیگر از کارخانه ها و شرکت های مطرح است که با کیفیت بالای محصولاتش تبدیل به برند شده است . چه عواملی سبب مطرح شدن یک شرکت می شود ؟ دلیل اینکه این شرکت های ذکر شده دارای اسم و رسم هستند چیست ؟
وقتی صحبت از شرکت های تولید کننده ی فرش ماشینی می شود، نام بردن از یک برند و یا یک اسم که در تولید فرش با کیفیت در ایران و جهان پیشتاز باشد کاری بسیار دشوار است. به همین علت در این مقاله در مورد فاکتورهایی صحبت خواهیم کرد که به واسطه آن هر شرکتی می تواند یکی از مطرح ترین شرکت های تولید کننده فرش ماشینی باشد .
شما برای خرید فرش تان بهتر است به دنبال آن شرکتی باشید که در قبال محصولی که تولید می کند و در اختیار مصرف کننده قرار می دهد، ضمانت نامه کیفی ارائه دهد.
فرش ماشینی کاشان با ارائه بهترین فرش های ماشینی جهان عجین می باشد و هیچ شهرتی بی علت نیست . علت اینکه کاشان توانسته با وجود رقیب های فراوان در جهان در رده ی نخست تولید کنندگان برتر فرش ماشینی جهان قرار بگیرد ، تجربه ی بالای او در طراحی فرش های ماشینی در جنس ها و طرح و رنگ های روز بازار متناسب با سلیقه و فرهنگ های متفاوت در جهان است .
جنس فرش ماشینی ، دستگاهی که آن را تولید می کند ، مشخصات فنی و تنوع در تولید ، همه و همه هنگام خرید توسط خریداران بررسی می شود و شرکتی که بتواند از هر لحاظ توقع مشتریان را به خاطر تحویل جنس با کیفیت به آنها مرتفع کند، به اعتباری در میان رقیبان دست می یابد که در بازار عرضه و تقاضا تبدیل به برندی محبوب در میان مصرف کنندگان می گردد .
ویژگی های فرش ماشینی کاشان
از جمله ویژگی های این بازار پر طرفدار ، ارائه فرش های متنوع در جنس های اکریلیک ، پلی استر و پلی پروپلین و بی سی اف می باشد . معروف ترین و پر طرفدارترین و درجه یک ترین فرش های ماشینی ایرانی در دسته فرش های اکریلیک کاشان قرار می گیرد. بعد از آن پلی استر قرار دارد . در میان هر کدام از جنس ها که به دنبال فرش هستید ، با درجه های کیفی مختلفی روبرو خواهید بود که باید بدانید فرش کاشان به واسطه اعتباری جهانی ، ارائه دهنده فرش های درجه یک بازار فرش می باشد، هرگز فرش های درجه چندم و دارای عیوب احتمالی را جز فرش های کاشان و جز شرکت های مطرح شده ذیل شده دسته بندی نکنید .
شرکت های تولیدی فرش کاشان دارای خط تولید پیشرفته و کنترل کیفی بی نقصی است که تحت این سیاست در تولید توانسته به عنوان قطب تولید فرش ماشینی جهان شناخته شود .
این ها به این دلیل بیان شد که مبادا در خرید فرش زیر نام پر آوازه ی این شهر ، خریدار فرش های بی کیفیت با قیمت بالا باشید .
تولید کننده های فرش کاشان ، به واسطه ی فروشگاه های حقیقی و یا مجازی ، فرش های خود را در اقصی نقاط کشور و جهان ارائه می دهند و پاسخگوی هر گونه انتقاد و یا شکایت از جانب خریداران خود می باشند . سودجویانی در این میان می باشند که فرش های درجه چندم بی کیفیت را برای کسب سود بیشتر به خریداران ارائه می دهند که با توجه به پوشش وسیع تولید کنندگان کاشان ، کسانی که بدون تحقیق گول این فریب کاران را می خورند ، نباید کسی جز خود را سرزنش کنند .
قبل از خرید فرش پرس وجو کنید و محصولی را تهیه کنید که سالیان سال برای شما مورد مصرف باشد و آن را با قیمت مناسب تر از سایر مکان ها و یا برندها خریداری کنید .
شاید این سوال برای شما مطرح باشد که چگونه فرش ماشینی کاشان ادعا دارد بهترین فرش های ماشینی را با قیمتی مناسب تر و ارزان تر از هر جای دیگر را به خریداران ارائه می دهد . در ادامه با ما باشید تا متوجه شوید در بازار پر عرضه ی فرش ماشینی یک شرکت چگونه می تواند با کیفیت ترین فرش را ارزانتر از هرکجا تولید کند و در بازار پر تنش اقتصادی دچار مشکل و فریب کاری نگردد .
روش تولید فرش ماشینی کاشان
کاشان از دیر باز به تولید و بافت فرش های دستباف مشغول بوده و به دلیل اینکه دانش تولید و رنگ و طراحی فرش نسل به نسل و سینه به سینه از استادکاران این فن به صنعت کاران این حوزه به ارث رسیده، این شهر توانسته یکی از مدعیان تولید کننده و تامین کننده ی فرش ماشینی جهان گردد . به گونه ای که ایران از واردات این محصول بی نیاز گشته و کشورهای تولید کننده ی فرش ماشینی مجبور کرده از این محصول به کشور خود واردات انجام دهند .
چه چیزی سبب می شود که کشور چین که بازار انحصاری هرچیزی در جهان را به دست می گیرد خود با توجه به تولید این محصول فرش از کاشان به کشورش وارد کند؟
1- تولید کنندگان بزرگ کاشانی برای اینکه در بازار رقابتی جهان باقی بمانند ، مجبور به رعایت نکات کیفی در محصول خود می باشند . استفاده از بهترین نخ ها و نقشه ها و رنگ ها در فرش های خود از جمله این سیاست هاست .
خریداری بهترین و به روز ترین دستگاه های تولیدی فرش ماشینی توسط ایران علی الخصوص شهرک صنعتی کاشان خریداری می شود . تولید فرش به وسیله ی بهترین دستگاه های تولید ، پرت و دور ریز در خط تولید را کاهش می دهد. همین امر سبب قیمت گذاری بهینه به نفع مشتریان این برند می گردد.
2- ارائه به روز ترین و متنوع ترین نقشه ها در رنگ های متنوع، سلایق بسیاری در فرهنگ های متنوع را پوشش می دهد.
3- دانش بالا و فناوری طراحی همه و همه سبب می شود، طبق سفارشات مشتریان فرش ها بافته و در اختیار آنها گذاشته شود . شما با توجه به پلانی که می خواهید آن را مفروش کنید، در رنگی که دوست دارید آن را داشته باشید ، فرش را سفارش می دهید و آن را درب منزل خود تحویل می گیرید .
4- به دلیل عرضه مستقیم فرش و کوتاه شدن دست واسطه ها میان تولید کننده و مصرف کننده ، سودهای کاذب و قیمت های دروغین از بین رفته و شما می توانید فرش را به قیمت مناسب و معقول به طور مستقیم از کارخانه تولیدی دریافت نمایید.
5- مورد دیگر موجود بودن طرح های فرش ماشینی در قیمت های مختلف متناسب با هر طبقه اجتماعی و یا طبقه اقتصادی خود سبب می شود هر کس هر فرشی را که دوست دارد متناسب با قدرت خرید خود تهیه کند .
مثلا تولید فرش در شانه و تراکم مختلف از جمله این خدمات است. هرچه فرش دارای شانه وتراکم بالاتری باشد، قیمت ان بالاتر رفته و این تفاوت شانه و تراکم به معنی تفاوت در کیفیت فرش نیست . این فاکتور در تعداد گره های به کار رفته در دل فرش و ارتفاع خاب فرش تاثیر دارد . کسانی که می خواهند فرششان بسیار ریز بافت بوده و شبیه فرش های دستباف باشد، می توانند میان فرش های هزار شانه به بالا محصول خود را تهیه کنند و برعکس کسانی که به دنبال فرش نرم و قابل نشست و برخاست هستند می توانند طرح شان را در شانه و تراکم پایین مثل هفتصد شانه سفارش دهند و مبلغی پایین تر برای بهای آن بپردازند .
تولیدات فرش ماشینی کاشان در انواع سبک
با توجه به اینکه هرکس دوست دارد در منزل خود سبکی از دکوراسیون که دوست دارد را پیاده کند ، شما در میان فرش های ماشینی کاشان می توانید انواع سبک مدرن ، سنتی و کلاسیک را در میان تولیداتش مشاهده کنید که در انواع رنگ بافته و در بازار ارائه می گردد .
فرش های شنل ، شگی و فریز از جمله فرش های فانتزی و مدرن این بازار می باشد . محصولاتی که با توجه به نقوش سنتی ان بدون تغییر بافته می شود فرش های سنتی هستند. فرش های سنتی که با خلاقیت طراحان، طراحی می شود به فرش های لوکس و کلاسیک بازار موسوم می باشند که امروزه مورد توجه واقع شده است.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی