تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 به قیمت عمده

قیمت فرش 1200 شانه ماشینی تراکم 3600 به صورت عمده

فرش و هر آنچه تحت عنوان کف پوش در فضای خانه مورد استفاده قرار می گیرد ، عنصر مهم و حیاتی خصوصا برای خانه ایرانیان است . از زمان های دور و آن هنگام که سکنی گزیدن در خانه و آشیانه مورد استقبال قرار گرفت ، در فضای سرپوشیده ای که به نوعی خانه محسوب می شد کف پوشی از جنس های مختلف مورد استفاه قرار می گرفت این کف پوش رفته رفته شکل و شمایل های مختلفی به خود گرفت تا آنکه در حال حاضر فرش های ماشینی بهترین کف پوش ها در سراسر جهان به حساب می آیند . فرش های ماشینی محصولی ضروری و بی رقیب هستند که در مقابله با محصول مشابه لوکس ( فرش های دستبافت ) توانایی های خوبی از خود نشان داده اند .
کارخانه های فرش بافی در شهر کاشان به حدی عملکرد مثبت نشان داده اند که بافته های کارخانه های فرش کاشان در سراسر دنیا نماد زیبایی ، کیفیت و مرغوبیت شده اند به گونه ای که شهر کاشان ، با نام پایتخت فرش های ماشینی شناخته شده است .  با وجود قدمت نه چندان طولانی کارخانه های فرش ماشینی کاشان ، تنوع محصولات بسیار بالا بوده و همواره شاهد رشد و گستردگی فرش هایی هستیم که با برند کاشان در سراسر دنیا به فروش می رسند . برای مثال شانه در فرش های ماشینی کاشان از 500 تا 1500 در تراکم های مختلف وجود دارد ، این ویژگی در هیچ کارخانه فرش دیگر در سراسر دنیا به چشم نمی خورد .
در این مقاله به دنبال معرفی فرش های ماشینی 1200 شانه کاشان به نوعی از این محصول که دارای تراکم 3600 است اشاره می کنیم . فرش 1200 شانه تراکم 3600 از برند فرش کاشان از محصولات و کف پوش های لوکس پر فروش می باشد و همانطور که در ادامه اشاره خواهد شد ، اگر از مکان و فروشگاه مناسب خریداری شود ، علاوه بر زیبایی و دوام و ... صرفه های اقتصادی و قیمت مناسب هم می تواند بر مطلوبیت خریداران بیافزاید .
فرش های 1200 با تراکم 3600 ، محصولاتی هستند که در هر متر عرض خود تعداد 1200 گره و در هر متر طول خود تعداد 3600 گره دارند . فرش ها و سایر محصولات نساجی بر اساس همین تعداد گره ها در دسته بندی هایی با شانه و تراکم مختلف قرار می گیرند .  همانطور که مشخص است ، فرش های ماشین کاشان نسبت به سایر فرش های ماشینی تنوع و دسته های بیشتری دارند . از این رو دسته های شانه و تراکم فرش های ماشینی کاشان شامل محصولات 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، فرش های 1200 شانه و 1500 شانه می شوند .
جذابیت و برتری فرش های ماشینی همین تنوعی است که به شانه و تراکم محدود نشده است و در کیفیت و دوام ، رنگ و لعاب ، طرح و نگاه و ... خودنمایی می کند . فرش 1200 شانه تراکم 3600 از پرفروش ترین فرش های لوکس هستند که برای پذیرایی مورد تقاضا قرار می گیرند . در این بین بافته های 1200 شانه تراکم 3600 در بافت تابلو فرش های و قالیچه های تزئینی هم رخ نشان داده و مطلوبیت مشتریان را کسب کرده اند .  هرچند در سال های اخیر فرش های 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان زیباترین محصولات هستند اما قیمت بالا و مواردی از این دست همچنان گوی سبقت را به فرش های 1200 شانه فرش کاشان داده است .
قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600
الیاف بافته های 1200 شانه تراکم 3600 فرش کاشان از ناب ترین الیافت موجود در بازار یعنی نخ آکریلیک هیت ست شده است . این الیاف همان آکرولیکی هستند که بنا بر فرآیند هیت ست ضد حساسیت ، فاقد پرزدهی و دارای درخشندگی و دوام بیشتری شده اند . در مورد فرش 1200 شانه باید بدانیم که از متراکم ترین و پرشانه ترین فرش های موجود در بازار است و پس از فرش 1500 شانه زیباترین ، ظریف ترین و دستبافت گونه ترین فرش است . داشتن 8 تا 12 رنگ اصلی و تعداد زیادی رنگ های فرعی در هر تخته فرش 1200 شانه زیبایی محصول مد نظر را چند برابرکرده است .
با این تفاسیر به یاد داشته باشید که هیچ کدام از فرش های لوکس که در شانه و تراکم بالا تولید می شوند برای مکان های شلوغ و پر تردد مناسب نخواهند بود و بهتر است برای مکان هایی که در معرض آلودگی ، پاخوری ، فشار ، سایش و ... هستند از فرش های ماشینی 700 شانه یا حتی 1000 شانه استفاده نمایید . دلیل این مهم آن است که فرش های ماشینی کاشان 1200 شانه تراکم 3600 به علت ظرافت و استفاده از الیاف نازک ، مناسب ترین فرش های پذیرایی می باشند .
خرید فرش 1200 شانه تراکم 3600 به قیمت عمده
در حالت کلی از بین روشهای خرید و فروش فرش های ماشینی انواع مبادله مستقیم و به عبارتی رخ به رخ یا چهره به چهره بین تولید کننده و خریدار بهترین گزینه می باشد . حال آنکه خرسندیم از رشد همراه با تکنولوژی بازار فرش و قالی کاشان ، انواع روش های مستقیم جهت خرید فرش 1200 شانه تراکم 3600 به قیمت عمده شامل خرید از کارخانه بصورت حضور در کارخانه ، خرید از نمایشگاه ، خرید از مراکز پخش مستقیم و در نهایت خرید از فروشگاه های اینترنتی که نوین ترین و پر مزیت ترین روش خرید فرش 1200 شانه تراکم 3600 به قیمت عمده می باشد .
در این روش کافی است خریداران اندکی با اینترنت آشنا بوده و پس از انتخاب برند مناسب وارد فروشگاه مربوطه شوند . فروشگاه اینترنتی فرش کاشان یکی از بهترین فروشگاه هایی است که با نامی خوش و سابقه ای درخشان در ارائه انواع فرش های ماشینی در شانه و تراکم مختلف بی نظیر عمل کرده است . قیمت فرش های 1200 شانه تراکم 3600 به صورت عمده در فروشگاه گروه تجاری فرش کاشان بسیار کمتر از بازار است .
در این فروشگاه می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید :
1-  قیمت ارزان
2-  کیفیت بالا و اطمینان از اصالت فرش
3-  عدم محدودیت زمانی و توان حضور در فروشگاه در تمام ساعات شبانه روز
4-  مشورت با مشاورین آنلاین بصورت کاملا رایگان
5-  امکان سفارش فرش مد نظر در صورت موجود نبودن در بین محصولات
6-  مقایسه کیفیت ، زیبایی و قیمت محصولات فروشگاه فرش کاشان با سایر فروشگاه ها
7-  امکان انتخاب محصول از بین طیف وسیعی از محصولات فرش ماشینی با کیفیت و ارزان قیمت
نکات مهم در بافت فرش 1200 شانه تراکم 3600
در فرش های مذکور به علت ویژگی های متفاوت با سایر فرش ها با نکات متفاوت اما جالب توجهی روبرو خواهیم بود . که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره می شود .
1-  خرید فرش 1200 شانه تراکم 3600 عمدتا به دلیل نقشه هایی است که در آن استفاده می شود . نقوشی به غایت زیبا و جذاب که به دلیل تعداد گره های بالا به خوبی نمایان شده و نظیر آن در فرش هایی با شانه و تراکم پایین تر یافت نمی شود . 
2-  فرش های 1200 شانه تراکم گل برجسته برای زیبا سازی دکوراسیون خانه بسیار حائز اهمیت می باشند . بد نیست اشاره کنیم که دستگاه بافت فرش های گل برجسته ، همان دستگاه بافت فرش های عادی است اما تفاوت هایی در نخ خاب موجب پستی و بلندی و برجسته بودن قسمت هایی از فرش می شود .
3-  ضخامت فرش 1200 شانه تراکم 3600 نسبت به نوعی که از تعداد گره کمتری برخوردار است ، کمتر بوده و در واقع رابطه معکوسی بین ضخامت فرش و تعداد شانه و تراکم وجود دارد . یکی از دلایل تأکید بر عدم استفاده فرش های 1200 شانه برای مکان های پرتردد همین مورد می باشد چراکه ضخامت اندکی فرش در برابر فشار بالا دوام نیاورده و سوراخ شدگی را به همراه خواهد داشت .
تاریخچه قالی هزارو دویست شانه ماشینی
جالب است بدانید اولین فرش 1200 شانه در سال 1394 در یکی از کارخانه های فرش کاشان تولید و به دلیل ظرافت بالا و زیبایی چشم نواز مورد استقبال عموم قرار گرفت . این فرش در زمان تولید بسیار بی نظیر بود چراکه زیبایی و ظرافت تا این حد در بین فرش های ماشینی موجود به چشم نمی خورد و بیشترین شباهت را به فرش های دستبافت داشت . شانه و تراکم بالا در فرش های ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 مشتاقان به فرش های دستبافت را به سمت خود کشیده و خریداران می توانند با پرداخت بهایی بسیار کم تر از فرش های دستبافت ، محصولی مشابه به خانه خود ببرند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی