تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش شنل مدرن جدید با قیمت ارزان

فرش مدرن شنل در طرح های جدید با قیمت ارزان

گروه تجاری فرش کاشان به دلیل اینکه دکوراسیون های خانه های امروزی به سمت مدرنیته شدن پیش رفته است سعی کرده است تا فرش های فانتزی و مدرن کاشان را در جدیدترین طرح های امروزی تولید کند . فرش های شنل کاشان که توسط این گروه تولید می شود جزء جدیدترین فرش های فانتزی ماشینی کاشان می باشند که در ابعاد فرش 4 متری فانتزی ، فرش 1.5 * 1  و فرش 6 متری ماشینی شنل تولید می شود .
شنل جزء فرش های آپارتمانی محسوب می شود . فرش های شنل جدید ، با رنگ های لایت و روشن تولید شده اند تا برای منازل آپارتمانی کوچک مناسب باشند .
فرش جدید فانتزی شنل طرح آرشا
خصوصیات فرش های شنل فانتزی
محصولات با طرح های سنتی به صورت شانه و تراکم بالا تولید می شوند ولی محصولات فانتزی که جزء فرش های سبک هستند با شانه 500 و تراکم 1500 تولید می شوند . شانه و تراکم پایین در این محصولات فانتزی سبب سبک بودن و راحتی در امر شست  و شوی آن ها شده است . به همین دلیل است که بیشتر خانم های خانه دار ترجیح می دهند از این فرش های نرم و سبک مدرن در آشپزخانه های منازل خود بهره ببرند ولو این فرش های فانتزی دارای رنگبندی لایت و روشن باشد چون شست و شوی آن ها بسیار راحت است .
بیشتر محصولات فانتزی با الیاف پلی استر هیت ست شده بافته شده اند . الیاف پلی استر جز الیاف مصنوعی می باشند که وقتی به مرحله هیت ست می روند پرزهایشان گرفته می شود و کیفیت بالایی پیدا می کنند .
این فرش های سبک را می توانید در اتاق کودکان نیز استفاده کنید چون بدون پرز و ضد حساسیت هستند .
در طرح های این محصولات هیچ نشانه ای از طرح و نگاره های سنتی نمی بینید و تمامی طرح های این محصولات شیک و امروزی ، به صورت ساده و فانتزی می باشند . نام دیگر این محصولات ، فرش بلژیکی می باشد که کمتر از 6 سالی است که وارد بازار فرش شده است و توانسته است با استقبال بی نظیری از گروه سنی جوانان نوجوانان روبرو شود .
از دلایلی که می توان این فرش های فانتزی را جز شاخه پر فروش قرار داد  تولید آن در ابعاد مختلف ، طرح های ساده و امروزی ، قیمت مناسب ، سبک بودن آن ها دانست .
در تمامی پشت فرش های شنل ماشینی کاشان لایتکس می زنند تا مانع سر خوردن آن ها روی سرامیک شود . برخی از طرح های فرش های شنل کارخانه فرش کاشان به صورت گل برجسته می باشد که زیبایی طرح ها را چندین برابر کرده است .
نکته : از پهن کردن فرش های شنل مدرن زیر کمد ، کابینت ، خودداری کنید . این محصولات به دلیل شانه و تراکم پایین ، مقاومت بالایی در برابر سنگینی اجسام ندارند و ممکن است بر اثر فشار وارد اجسام به آن ها ، دچار تو رفتگی شوند .
جدیدترین فرش شنل فانتزی با قیمت ارزان طرح داراب

خرید فرش مدرن شنل در طرح های جدید با قیمت ارزان                
فرش مدرن شنل در طرح های جدید با قیمت ارزان
در فروشگاه فرش کاشان که زیر نظر مستقیم گروه تجاری فرش کاشان می باشد ، تولید شده است . از ویژگی ها و برتری های این مرکز نسبت به کارخانه های دیگر این است که جدیدترین طرح ها را ارائه می دهد . قیمتی که این کارخانه ارائه می دهد قیمتی کمتر از بازار فروش است و دلیل آن بی کیفیتی محصولات نیست بلکه این کارخانه فروش مستقیم و بدون واسطه را انجام می دهد و از فروش با واسطه خودداری می کند .

فرش های شنل در طرح های جدید توسط معدود کارخانه هایی در ایران تولید می شود . به همین دلیل دسترسی حضوری تمامی هموطنان عزیز به این محصولات فانتزی غیر ممکن است . از این رو  این کارخانه سفارش و خرید اینترنتی فرش های شنل ماشینی کاشان را قرار داده است . بدین صورت هموطنان عزیز در هر کجای ایران که باشند می توانند تنها با یک تماس ، طرح و محصول مورد نظر خود را درب منزل دریافت کنند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی