تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 700 شانه کاشان

فرش 700 شانه کاشان | خرید و قیمت فرش 700 شانه

امروزه کارخانه های بسیاری هستند که به تولید فرش های 700 شانه ماشینی کاشان در شهرک های صنعتی این شهرستان می پردازند این فرش های ماشینی که با دستگاه HCPX2 تولید می شوند جز محصولات پرفروش این کارخانه ها می باشند . محصولاتی که در یک متر از عرض آن ها 700 گره و در یک متر از طول آن ها 2550 گره موجود هستند . به همین دلیل است که به آن ها فرش های 700 شانه تراکم 2550 گفته می شود . ارتفاع نخ خاب آن که در حدود 7 میلی است آن ها را برای مکان هایی که مبل در آن ها نیست و برای اتاق نشیمن مناسب کرده است .
بهتر است فرش های 700 شانه را از جنس آکریلیک هیت ست شده خریداری کنید . محصولات 700 شانه آکریلیک ، بسیار بادوام ، باکیفیت و مقاوم هستند و به دلیل هیت ست شدن هیچ گونه پرزدهی ندارند و ضد حساسیت هستند .
فرش 700 شانه کاشان | خرید و قیمت فرش 700 شانه
فرش های هفتصد شانه کاشان زیبایی بی نظیری دارند . طرح ها و نگاره های اصیل ایرانی که با بهترین نخ بافته شده اند . این طرح ها به صورت ترنج دار و بدون ترنج هستند . این محصولات در اندازه های مختلف فرش 700 شانه 6 متری ، فرش 700 شانه 9 متری و فرش 700 شانه 12 متری کاشان تولید می شوند . 6 متر و 9 متر امروزه به دلیل کوچک شدن خانه ها و کم شدن فضاها بیشتر کاربرد دارد .
قالی های هفتصد شانه کاشان در ابعاد درخواستی مشتر ی نیز به صورت جفت بافته می شود .
گروه تجاری فرش کاشان  ، فرش های 700 شانه کاشان را به صورت حضوری و غیر حضوری با قیمت درب کارخانه به فروش می رساند . این گروه از عرضه محصولات 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه که در حقیقت همان محصولات 500 شانه هستند خودداری می کند .
جدیدترین طرح ها و نگاره های فرش های 700 شانه کاشان را به همراه قیمت و مشخصات ببینید :
فرش 700 شانه کاشان طرح آذین خرید از کارخانه فرش کاشان
فرش ماشینی 700 شانه طرح نیلا
مشخصات فرش های 700 شانه اصل کاشان

-  تمامی محصولات 700 شانه دارای برچسب پشت فرش می باشند . روی این برچسب باید اطلاعات کافی محصول نوشته شده باشد .
- گارانتی و ضمانت نامه یکی از نشانه های مهم محصولات 700 شانه می باشد .
- داشتن 700 گره در یک متر مربع از عرض و 2550 گره در یک متر مربع از طول یکی دیگر از نشانه های اصل بودن قالی های هفتصد شانه می باشد . یعنی در 10 سانت از عرض آن 70 گره و در 10 سال از طول آن 255 گره باشد .
- جنس نخ خاب آکریلیک هیت ست شده ، جنس نخ پود پنبه اصل باشد .
خرید فرش های 700 شانه کاشان از کارخانه فرش کاشان
امروزه به دلیل زیاد شدن واسطه ها و دلالان ، بهتر است محصولات ماشینی را به صورت مستقیم از کارخانه بخرید . این خرید مستقیم می تواند شامل خرید حضوری از کارخانه فرش باشد و یا خرید اینترنتی فرش از فروشگاه آنلاین .
از برتری های خرید مستقیم این است که خریدار به قیمت کارخانه و قیمت تولیدی دسترسی پیدا می کند و علاوه بر آن به اصل بودن محصول اطمینان دارد و از خرید برند های تقلبی در امان است .
سفارش اینترنتی فرش های 700 شانه کاشان در طرح های جدید و نگاره های زیبا
دسترسی حضوری به برخی از طرح ها و نگاره ها امکان پذیر نیست چون معدود کارخانه هایی هستند که به تولید محصولات زیبا با کیفیت بالا می پردازند . به همین دلیل برخی از کارخانه های بزرگ تولیدی از جمله گروه تجاری فرش کاشان ، سعی می کند تا فروش اینترنتی را در کنار فروش حضوری قرار دهد . در خرید اینترنتی ، خریدار می تواند وارد فروشگاه مورد نظر شود و با یک تماس تلفنی محضول مورد نظر را درب منزل به صورت رایگان دریافت می کنند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی