تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش ارزان قیمت یا خرید فرش لوکس

فرش ارزان قیمت

امروزه با وارد کردن دستگاه های فرش ماشینی بسیار پیشرفته ، فرش های بسیار متنوعی به بازار فرش وارد شده است . بسیاری از خریداران در هنگام خرید فرش ، با این سوال روبرو می شوند که فرش لوکس بخرم یا فرش ارزان قیمت ؟ توصیه کارشناسان ، به مشتریان فرش این است که در هنگام خرید ، باید به این نکته توجه کنند ، که فرش را برای پهن کردن در چه مکانی می خواهند . در این مقاله ، خصوصیات فرش های ارزان قیمت ماشینی و فرش های لوکس بیان شده است تا خریداران در هنگام خرید فرش ، خودشان یک کارشناس باشند .
خصوصیات فرش لوکس
دربین مردم ، کالای لوکس به اجسامی تعلق می گیرد که دارای ظرافت و زیبایی خاصی داشته باشد و بهای آن بیشتر باشد . در حقیقت به کالای با ارزش و زیبا ، لوکس گفته می شود . فرش لوکس ، به محصولاتی گفته می شود که زیبایی و ظرافت و ریز نقشی خاصی دارد و طرح و نگاره های آن ، برای فضاهای شیک و مجلل مناسب است . فرش های لوکس شامل فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا و فرش های دستباف است . قالی های دستباف به دلیل اینکه با دستان هنرمند بافندگان خوش ذوق ایرانی بافته شده اند و طرح های اصیل و سنتی در آن ها به کار گرفته شده اند ، جزء فرش های لوکس هستند . فرش های ماشینی لوکس از ویژگی های زیر برخوردار می باشند :
• شانه و تراکم بالا :  فرش های ماشینی لوکس باید به صورت شانه و تراکم بالا بافته شوند . شانه و تراکم ، ارتباط مستقیم با تعداد گره ها در عرض و طول فرش دارند . به عبارتی به تعداد گره هایی که در یک متر مربع از عرض فرش بافته می شود شانه و به تعداد گره هایی که در یک متر از طول فرش زده می شود ، تراکم گفته می شود . قالی هایی که در شانه و تراکم بالا بافته می شوند ، ریز نقش تر ، ظریف تر و زیباتر هستند و به قالی های دستباف ، شبیه می شوند . فرش های 1200 شانه ، فرش های 1500 شانه جزء فرش های لوکس ماشینی هستند .
• جنس الیاف : به دلیل علاقه بسیار ایرانی ها به قالی های دستباف ، برخی از تولید کنندگان تصمیم گرفتند تا با تولید فرش های خاص ، به نیاز این افراد پاسخ دهند . فرش های ابریشم گونه ، که در بافت آن از الیاف پلی استر فیلامنت استفاده می شود ، فرش های گل برجسته که در حقیقت همان فرش های آکریلیک هیت ست شده هستند با انجام فرآیندی روی برخی از قسمت های محصول تا برجستگی ایجاد کنند و فرش های آکریلیک هیت ست شده شبیه پشم طبیعی از انواع فرش های لوکس ، محسوب می شوند .
فرش های لوکس باید با تعداد رنگ های بالا ، بافته شوند . امروزه به دلیل پیشرفته شدن دستگاه های بافت فرش ماشینی ، تولید کنندگان در بافت فرش های ماشینی ، از تعداد رنگ های بالایی استفاده می کنند . در گذشته تعداد رنگ های به کار رفته در محصول ، به 7 رنگ می رسید ولی امروزه ، تعداد رنگ به 14 تا رسیده است و زیبایی فرش را بیشتر کرده است .
فرش های لوکس به دلیل استفاده از الیاف خیلی مرغوب و ریز و باکیفیت و شانه و تراکم بالا و تولید شده با دستگاه های پیشرفته و مدرن ، از قیمت بالاتری برخوردار می باشند . قیمت فرش 1500 شانه بیشتر از قیمت فرش 1200 شانه است .
• ضخامت فرش های لوکس بسیار کم است . این فرش های زیبا ، برای مکان های لوکس و فاخر و پذیرایی های مجلل مناسب هستند .
• این محصولات به دلیل زیبایی فوق العاده و ظرافت چشم انگیز ، برای فرش جهیزیه نیز مناسب می باشند .
فرش های ارزان قیمت
امروزه با بالا رفتن قیمت فرش های ماشینی ، بسیاری از افراد به دنبال فرش های ارزان قیمت هستند . آن ها زیبایی و کیفیت را با قیمت پایین می خواهند . عرضه فرش ارزان قیمت به دلایل زیر است :
1. استفاده از الیاف نامرغوب : محصولاتی که با الیاف پلی استر بافته می شوند ، بسیار نامرغوب و بی کیفیت هستند . این محصولات پرزدهی بسیاری دارند و مقاومت بالایی ندارند .
2. شانه و تراکم پایین : هر اندازه شانه و تراکم قالی کمتر باشد ، قیمت فرش نیز کمتر می شود . فرش های 500 شانه دارای قیمت کمتری می باشند .
این محصولات ، برای مکان های پررفت و آمد ، اتاق نشیمن و اتاق خواب مناسب می باشد .
بهترین فرش ارزان قیمت ماشینی
شرکت کاشان فرش با سیاست به کارگیری فروش مستقیم فرش کاشان و با عرضه بدون واسطه فرش ماشینی به صورت حضوری و آنلاین ، فرش های باکیفیت و با جنس الیاف آکریلیک و در شانه و تراکم بالا را با قیمت بسیار مناسب عرضه می کند . این شرکت ،

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی