سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» خرید فرش ارزان قیمت یا خرید فرش لوکس

فرش ارزان قیمت

امروزه با وارد کردن دستگاه های فرش ماشینی بسیار پیشرفته ، فرش های بسیار متنوعی به بازار فرش وارد شده است . بسیاری از خریداران در هنگام خرید فرش ، با این سوال روبرو می شوند که فرش لوکس بخرم یا فرش ارزان قیمت ؟ توصیه کارشناسان ، به مشتریان فرش این است که در هنگام خرید ، باید به این نکته توجه کنند ، که فرش را برای پهن کردن در چه مکانی می خواهند . در این مقاله ، خصوصیات فرش های ارزان قیمت ماشینی و فرش های لوکس بیان شده است تا خریداران در هنگام خرید فرش ، خودشان یک کارشناس باشند .
خصوصیات فرش لوکس
دربین مردم ، کالای لوکس به اجسامی تعلق می گیرد که دارای ظرافت و زیبایی خاصی داشته باشد و بهای آن بیشتر باشد . در حقیقت به کالای با ارزش و زیبا ، لوکس گفته می شود . فرش لوکس ، به محصولاتی گفته می شود که زیبایی و ظرافت و ریز نقشی خاصی دارد و طرح و نگاره های آن ، برای فضاهای شیک و مجلل مناسب است . فرش های لوکس شامل فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا و فرش های دستباف است . قالی های دستباف به دلیل اینکه با دستان هنرمند بافندگان خوش ذوق ایرانی بافته شده اند و طرح های اصیل و سنتی در آن ها به کار گرفته شده اند ، جزء فرش های لوکس هستند . فرش های ماشینی لوکس از ویژگی های زیر برخوردار می باشند :
• شانه و تراکم بالا :  فرش های ماشینی لوکس باید به صورت شانه و تراکم بالا بافته شوند . شانه و تراکم ، ارتباط مستقیم با تعداد گره ها در عرض و طول فرش دارند . به عبارتی به تعداد گره هایی که در یک متر مربع از عرض فرش بافته می شود شانه و به تعداد گره هایی که در یک متر از طول فرش زده می شود ، تراکم گفته می شود . قالی هایی که در شانه و تراکم بالا بافته می شوند ، ریز نقش تر ، ظریف تر و زیباتر هستند و به قالی های دستباف ، شبیه می شوند . فرش های 1200 شانه ، فرش های 1500 شانه جزء فرش های لوکس ماشینی هستند .
• جنس الیاف : به دلیل علاقه بسیار ایرانی ها به قالی های دستباف ، برخی از تولید کنندگان تصمیم گرفتند تا با تولید فرش های خاص ، به نیاز این افراد پاسخ دهند . فرش های ابریشم گونه ، که در بافت آن از الیاف پلی استر فیلامنت استفاده می شود ، فرش های گل برجسته که در حقیقت همان فرش های آکریلیک هیت ست شده هستند با انجام فرآیندی روی برخی از قسمت های محصول تا برجستگی ایجاد کنند و فرش های آکریلیک هیت ست شده شبیه پشم طبیعی از انواع فرش های لوکس ، محسوب می شوند .
فرش های لوکس باید با تعداد رنگ های بالا ، بافته شوند . امروزه به دلیل پیشرفته شدن دستگاه های بافت فرش ماشینی ، تولید کنندگان در بافت فرش های ماشینی ، از تعداد رنگ های بالایی استفاده می کنند . در گذشته تعداد رنگ های به کار رفته در محصول ، به 7 رنگ می رسید ولی امروزه ، تعداد رنگ به 14 تا رسیده است و زیبایی فرش را بیشتر کرده است .
فرش های لوکس به دلیل استفاده از الیاف خیلی مرغوب و ریز و باکیفیت و شانه و تراکم بالا و تولید شده با دستگاه های پیشرفته و مدرن ، از قیمت بالاتری برخوردار می باشند . قیمت فرش 1500 شانه بیشتر از قیمت فرش 1200 شانه است .
• ضخامت فرش های لوکس بسیار کم است . این فرش های زیبا ، برای مکان های لوکس و فاخر و پذیرایی های مجلل مناسب هستند .
• این محصولات به دلیل زیبایی فوق العاده و ظرافت چشم انگیز ، برای فرش جهیزیه نیز مناسب می باشند .
فرش های ارزان قیمت
امروزه با بالا رفتن قیمت فرش های ماشینی ، بسیاری از افراد به دنبال فرش های ارزان قیمت هستند . آن ها زیبایی و کیفیت را با قیمت پایین می خواهند . عرضه فرش ارزان قیمت به دلایل زیر است :
1. استفاده از الیاف نامرغوب : محصولاتی که با الیاف پلی استر بافته می شوند ، بسیار نامرغوب و بی کیفیت هستند . این محصولات پرزدهی بسیاری دارند و مقاومت بالایی ندارند .
2. شانه و تراکم پایین : هر اندازه شانه و تراکم قالی کمتر باشد ، قیمت فرش نیز کمتر می شود . فرش های 500 شانه دارای قیمت کمتری می باشند .
این محصولات ، برای مکان های پررفت و آمد ، اتاق نشیمن و اتاق خواب مناسب می باشد .
بهترین فرش ارزان قیمت ماشینی
شرکت کاشان فرش با سیاست به کارگیری فروش مستقیم فرش کاشان و با عرضه بدون واسطه فرش ماشینی به صورت حضوری و آنلاین ، فرش های باکیفیت و با جنس الیاف آکریلیک و در شانه و تراکم بالا را با قیمت بسیار مناسب عرضه می کند . این شرکت ،

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
فرش لوکس, فرش ارزان قیمت, فرش خاص, فرش جهیزیه, فرش باکیفیت
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش پلی استر
•  آنچه باید در مورد خرید اینترنتی فرش ترک بدانید !
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  نکات مهم در خرید فرش ماشینی
•  فرش ماشینی پلی پروپیلن

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان