تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

روش های شناخت فرش 700 شانه اصل از فرش های 700 شانه تقلبی

تشخیص فرش 700 شانه واقعی از تقلبی

امروزه فرش های ماشینی در بازار از تنوع بالایی برخوردار می باشد که در پاسخ گویی به نیازهای مختلف افراد و باز گذاشتن دست آن ها در خرید فرش با طرح دلخواه خود بسیار موثر می باشد . فرش ماشینی 700 شانه به عنوان یکی از محصولات فرش کاشان به علت برخورداری از تراکم پایین گره ها و قیمت ارزان مورد خریداری و تقاضای بسیاری از افراد می باشد که به همین دلیل به عنوان فرش پر فروش شناخته می شود و بر این اساس تولید کنندگان آن را با روند بیش تر و مدل های متنوع تری از شانه تراکم و رنگ بندی تولید و روانه بازار داشته اند .

روش های شناخت فرش 700 شانه اصل از فرش های 700 شانه تقلبی
از انواع فرش 700 شانه می توان به 700 شانه واقعی ، تبدیلی و طرح 700 اشاره داشت که به لحاظ ویژگی و قیمت متفاوت می باشد و هر سه نوع در کارخانه های فرش بافی در حال تولید است و گاها افراد سود جو با زدن برچسب فرش 700 شانه واقعی پشت مدل های تبدیلی و طرح هفتصد ، به فروش این محصولات با نام فرش ماشینی 700 شانه اصل می پردازند و تشخیص فرش 700 شانه واقعی را برای خریداران سخت نموده و علاوه بر آن با این رویه هم مشتری را متحمل پرداخت هزینه های اضافی نموده و محصول تقلبی را به او عرضه می دارد و هم این که بازار این محصول را با اختلال مواجه می سازد و کسب فروشندگان واقعی را کساد می نمایند که با مطالعه این نوشتار در زمینه روش های شناخت فرش 700 شانه اصل از فرش های 700 شانه تقلبی می توانید از سودجویی این دسته از افراد با عرضه محصولات تقلبی به جای اصل به نفع خود ، جلوگیری نمایید . همان طور که در بالا اشاره نمودیم سه مدل فرش 700 شانه در بازار وجود دارد که افراد طبق نیاز و بودجه خود به خریداری محصول مناسب می پردازند . در ادامه قصد داریم شما را با ویژگی های هر یک از این محصولات آشنا نماییم که تشخیص انواع فرش های 700 شانه را برای شما آسان تر می نماید .
-    فرش طرح 700 شانه : این مدل از فرش ماشینی 700 شانه بر پایه فرش پانصد شانه و اما با طرح های زیباتری که همان طرح های فرش 700 شانه واقعی می باشد ، تولید می شود .  این مدل از فرش ماشینی طرح 700 شانه دارای تعداد گره عرضی 500 و طولی 1000 می باشد که به لحاظ قیمت با فرش ماشینی 500 شانه تفاوتی ندارد و به عنوان ارزان ترین فرش 700 شانه شناخته می شود و به همین جهت از فروش بالایی هم برخوردار می باشد .
-    فرش 700 شانه تبدیلی : فرش ماشینی 700 شانه تبدیلی با استفاده از دستگاه بافنده پانصد شانه اما در تراکم عرضی 700 و تراکم طولی 1500 تولید می شود . تولید کنندگان با ایجاد تغییراتی در دستگاه بافنده فرش 500 شانه ، این محصول از هفتصد شانه را تولید می نمایند که از کیفیت بهتری برخوردار بوده و اصولا با 7 رنگ واقعی تولید می گردد . این مدل از فرش 700 شانه نسبت به هفتصد شانه واقعی از کیفیت و زیبایی کمتری برخوردار می باشد که توسط برخی از سود جویان به عنوان فرش هفتصد شانه واقعی با قیمت بالاتری نسبت به قیمت واقعی و ارزان خود ، عرضه می گردد .
-    فرش 700 شانه واقعی : این مدل به عنوان فرش 700 شانه اصل یا واقعی نسبت به محصولات دیگر هفتصد شانه از کیفیت و زیبایی و ظرافت و قیمت بیش تری هم برخوردار می باشد که خود در چند مدل تولید می شود . مدل های مختلفی از تراکم های طولی از 2100 تا 3000 که فرش 700 شانه با تراکم 2550 را می توان به عنوان مرغوب ترین آن معرفی نمود . البته که هر چه فرش از تراکم بالاتری برخوردار باشد ، ریشه های فرش استحکام بیش تری داشته و طرح فرش نیز ظرافت بیشتری دارد که به زیبایی آن می افزاید . هم چنین این مدل از فرش ماشینی 700 شانه واقعی در رنگ بندی های متعددی چون فرش 700 شانه هشت رنگ ، ده و دوازده رنگ تولید می شود که با افزایش تعداد رنگ فرش ، قیمت آن نیز افزایش می یابد . هم چنین با تقاضای بالای این نوع محصول در بازار مدل فرش 700 شانه گل برجسته نیز تولید می گردد که با استقبال بی نظیری مواجه شده است .

خرید فرش 700 شانه اصل کاشان
نکته پایانی که در امر تشخیص فرش 700 شانه واقعی از محصولات تقلبی این است که این فرش پر فروش را از فروشگاه های معتبری چون فروشگاه فرش کاشان که از مجوزهای لازم سازمان های مربوطه برای فعالیت رسمی خود برخرودار است ، خریداری نمایید . فروشگاه آنلاین فرش کاشان به جهت برخورداری از نمادهای اعتماد الکترونیکی ، نماد ضمانت پرداخت و نماد ستاد ساماندهی به عنوان معتبرترین فروشگاه اینترنتی فرش شناخته می شود که از انواع محصولات هفتصد شانه با عناوین زیر برخوردار می باشد :
-    فرش ماشینی طرح 700 شانه
-    فرش 700 شانه بافت معمولی
-    فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ
-    فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ
-    فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ
-    فرش ماشینی 700 شانه گل برجسته
این فروشگاه معتبر فرش تنوع بالایی از هر یک از محصولات 700 شانه را به جهت تامین نیاز مشتریان با سلیقه های مختلف را ارائه داشته است . هم چنین با عرضه مستقیم و بی واسطه محصولات خود به فروش فرش 700 شانه به قیمت کارخانه با ضمانت کیفیت اصل کالا و سلامت فرش پرداخته است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی