تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

همه چیز در مورد فرش های نانو

خرید فرش های نانو

همیشه وقتی صحبت از فرش های نانو در جایی زده می شود همه به فکر می روند که آن فرش دارای چه خصوصیاتی می باشد که ویژگی نانو بودن را به آن داده اند . در واقع اگر در بافت های فرش ماشینی از مواد تشکیل دهنده نانو استفاده کنند ، نام آن فرش به فرش های ماشینی نانو تبدیل می شود . توجه داشته باشید که فرش های نانو ، فرش هایی هستند که در کارخانه جات ، زمان بافت این گونه فرش ها با استفاده از مواد نانویی که در نخ های تار و پود آن فرش به کار می برند ، آن فرش دارای خواصی هم چون ضد لک ، ضد آنتی باکتریال و ضد آب می شوند که از مهم ترین ویژگی های نانو در فرش های ماشینی می باشد .
نکته قابل اهمیت و توجه این می باشد که نانو ذراتی می باشد که در بستر نخ و الیاف های فرش قرار می گیرد که نوع بافت و حس طبیعی که فرش ها دارند را تغییر نمی دهند ؛ اصولا به کار گیری فناوری نانو در بافت فرش های ماشینی باعث می شود که خواص فرش به گونه ای تغییر کند که ویژگی ها و خواص اولیه آن از جمله لطافت و ظرافتی که فرش در ابتدای بافت خود دارد حفظ شود و هیچ گونه تغییری در ظاهر و سطح و بافت فرش ایجاد نشود ؛ هم چنین با افزودن مواد ضد اشعه ای و آنتی استاتیک در بافت فرش ماشینی باعث می شود تا دوام و مقاومت فرش بیشتر شود و هم چنین رنگ فرش برای مدت طولانی تری ثابت و باقی بماند.
ویژگی های فرش ماشینی نانو
1 . عدم تحریک حساسیت های پوستی : فرش های نانو برای افرادی که مبتلا به آلرژی هستند بهترین انتخاب برای آنان است چرا که باعث تحریک بیشتر آلرژی که دارند نمی شود .
2 . عدم تحریک حساسیت های تنفسی : استفاده از فرش های نانو برای افراد که دارای حساسیت و بیماری های پوستی هستند نیز مناسب است چرا که در اثر تماس با پوست بدن کودکان با سطح اینگونه فرش ها به دلیل پایین بودن سیستم ایمنی بدن آنان استفاده از فرش نانو مفید است و باعث کاهش حساسیت و بیماری های پوستی می شود و آن را تحریک نمی کند .
3 . ضد بو : استفاده از فرش های نانو برای مکان های پر رفت و آمد و جاهایی که تردد افراد زیاد است مثل مساجد ، نمازخانه مدارس ، تکایا و مجتمع های فرهنگی بسیار مناسب است زیرا فرش های نانو در اماکن عمومی و پر رفت و آمد بوی نامطبوعی نمی گیرند .
همانطور که در ابتدا گفتیم امروزه در صنعت نساجی به یکی از زمینه های اصلی برای کاربرد فناوری نانو در تولید محصولات و بهبود فرایند ها تبدیل شده است . تولید لباس ها و پوشاک ، بانداژ های حاوی ذرات نقره برای درمان زخم های سوختگی ، لباس های ورزشی ضد بو و ضد لک و ضد باکتری ، پوشاک محافظ در برابر اشعه ضد ماورای بنفش ، فرش های نانو (ضد لک ، ضد آنتی باکتریال ، ضد بو ، ضد آب و ... ) و بسیاری از محصولات دیگر که در اثر تحولات ایجاد شده در صنعت نساجی است که همگی به کمک فناوری نانو تولید می شوند.
خواص و ویژگی های موجود در الیاف فرش های ماشینی نانو
1) خاصیت خود تمیز شوندگی : این خاصیتی که الیاف های موجود در فرش ها دارند به این صورت است که در برابر نور خورشید و هم در برابر نور های معمولی که داخل منزل روشن هستند نیز فعال می شوند .
2) پالایش هوا و جذب گاز های سمی توسط الیاف موجود در فرش های نانو انجام می شود . این امر به این شکل است که زمانی که فرش در معرض نور خورشید قرار می گیرد ، مواد آلایند هوا جذب فرش شده و توسط فرش نانو نیز تجزیه می شوند .
3) در صنایع نساجی محصولاتی مثل فرش و پتو که ذرات نانو در آن ها استفاده می شود به دلیل تماس مستقیم بدن با الیاف آنان باعث شده تا خواص ضد آنتی باکتریال مواد نانو در این نوع محصولات ، رشد میکروب بر روی سطح الیاف فرش یا پتو را کاهش دهد و باعث جلوگیری از رشد میکروب ها شود .
قیمت فرش های نانو
هزینه های تولید برای بافت فرش های نانو با توجه به خواص ضد آنتی باکتریال ، ضد لک ، ضد آب د دیگر خاصیت های آن در مقایسه با تولید فرش های ماشینی معمولی بالا تر است به همین دلیل قیمت خرید فرش نانو بیشتر فرش های معمولی است اما در مقابل ارزش افزوده ای که ایجاد می کند ، می تواند جبران قیمت بالای آن شود .
یک توصیه به خریداران فرش های نانو
کسانی که از فرش های نانو استفاده می کنید ، برای تسریع در لکه زدایی فرش بهتر است که در ابتدا عامل ایجاد لکه را از روی فرش نانو پاک کرده و فرش را در راستای مستقیم نور قرار دهید تا باقی مانده لکه از روی فرش زدوده شود و از بین برود .
نانو موادی است که در تولید فرش های نانو از آن استفاده می کنند که همگی دارای بنیان معدنی طبیعی می باشد که به همین علت است که به راحتی در طبیعت بازیافت شده و جذب طبیعیت می شود .
یکی از مجموعه هایی در زمینه تولید فرش های ماشینی چند سالی است فعالیت داشته و در بین تولید کنندگان فرش خوش نام است ، شرکت فرش کاشان می باشد . شرکت فرش کاشان غیر از تولید فرش های ماشینی که تنوع محصولاتش بسیار است و شما می توانید برای خرید فرش هم به شکل حضوری و هم به صورت اینترنتی از آن خرید و فرش های مورد دلخواه خود را انتخاب کنید ، می توانید سفارشات خود را جهت خرید فرش های نانو به این شرکت درخواست کنید تا به شکل خصوصی برایتان بافته شود و فرستاده شود .
از بهترین مزایای خرید اینترنتی از شرکت فرش کاشان می توان موارد ذیل را نام برد :
ارسال رایگان فرش ماشینی درب منزل
• پشتیبانی 24 ساعته قبل و بعد از فروش فرش ماشینی
• خرید 24 ساعته فرش های ماشینی
• مقایسه فرش ماشینی در مدت زمان کوتاه با دیگر سایت ها
فروش فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی