تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چرا باید فرش 700 شانه بخریم

خرید بهترین فرش 700 شانه

با پیشرفت روز افزونی که در صنعت نساجی داشته ایم توانسته اند بسیاری از تولید کنندگان فرش ، فرش های با کیفیت و خوبی را در تراکم و شانه های متفاوت و هم چنین متنوع تولید کنند به همین علت بیشتر تولید کنندگان فرش ماشینی به دنبال تولیدات محصول در به روز ترین و متنوع ترین طرح های فرش ، برای بافت و تولید آن هستند .
خرید و فروش فرش های ماشینی 700 شانه نیز از ابتدای تولید فرش ماشینی تا کنون در مقایسه با فرش های ماشینی با تراکم های دیگر به نسبت بیشتر بوده است و بیشتر افراد به دنبال خرید فرش های ماشینی 700 شانه در طرح های و رنگ های مختلف می باشند . حال این سوال پیش می آید که چرا اصلا باید فرش ماشینی 700 شانه بخریم ؟ ؛ علت آن چیست ؟
دلایلی زیادی برای خرید فرش های 700 شانه وجود دارد که در ادامه به برخی از این خصوصیات و ویژگی های برتر فرش ماشینی 700 شانه در مقایسه با فرش های دیگر می پردازیم .

معرفی فرش های ماشینی 700 شانه
از محبوب ترین فرش های ماشینی که در بین مردم می باشد ، فرش های ماشینی 700 شانه می باشند که قطعا بسیاری از خانواده های ایرانی در منازل خود از این مدل فرش استفاده می کنند . قیمت این نوع فرش ها در مقایسه با کیفیتی که دارد نسبتا ارزان می باشد و مناسب برای تهیه این فرش برای اکثریت اقشار می باشد . فرش های 700 شانه در تراکم 2550 بافته می شود و دارای ویژگی های بی نظیری می باشد که اکثر مردم جذب آن می شوند . فرش های 700ماشینی شانه افشان ، فرش لچک و ترنج ، قالیچه های بته جقه ، اقتباسی ، قالی گل فرنگ ، فرش ماشینی در طرح گلدانی و ... از انواع فرش های ماشینی 700 شانه سنتی ایرانی است که باعث ایجاد تنوع و گستردگی در این نوع محصولات شده است .

5 نکته طلایی برای خرید فرش 700 شانه
1) اگر بیشتر به دنبال کیفیت درجه یک فرش هستنید .
2) اگر بیشتر به دنبال فرش های ماشینی ارزان ولی با کیفیت و خوب می گردید .
3) اگر بیشتر به دنبال تنوع و طرح جذاب و زیبای فرش هستید .
4) اگر بیشتر به دنبال نرمی و لطافت فرش های ماشینی هستید .
5) اگر بیشتر روی فرش استراحت می کنید یا روی فرش می نشینید .
تمامی قابلیت های بالا را می توانید در فرش های ماشینی 700 شانه پیدا کنید اما ممکن است که دیگر فرش ها حتی یکی از این قابلیت های بالا را نداشته باشد ؛ به همین دلیل است که این نوع فرش در بین مردم محبوب است و بیشتر به دنبال آن هستند .

مشخصات فنی فرش ماشینی 700 شانه در تراکم 2550
شانه و تراکم فرش 700 شانه : فرش های 700 شانه دارابی تراکم طولی وعرضی می باشد که در همه فرش های ماشینی لحاظ می گردد . اما تراکم طولی و عرضی به چه معناست ؟
بافنده فرش ماشینی به دو جهت محصول را می بافد یکی در جهت طولی فرش و یکی در جهت عرضی آن . حال به تعداد گره هایی که در جهت طولی فرش زده می شوذد تراکم طولی و به تعداد گره هایی که در جهت عرضی بافت فرش زده می شود ، تراکم عرضی یا شانه فرش می گویند .
دستگاه های بافنده فرش ماشینی 700 شانه : دستگاه های متفاوتی فرش های ماشینی را می بافند اما برای بافت تعداد های متفاوت شانه فرش از یک نوع دستگاه بافندگی فرش استفاده می شود که می توان با توجه به تکنولوژی های مختلف و منحصر به فرد شروع به تولید قالی های ماشینی در شانه های مختلف کرد . دستگاه های بافندگی  hcp x2  از پیشرفته ترین دستگاه های بافت فرش ماشینی می باشد که می تواند فرش های ماشینی 700 شانه را تا تراکم 3000 نیز ببافد . این دستگاه با تمامی الیاف های مصنوعی که در صنعت فرش ماشینی مورد استفاده قرار می گیرد ، سازگار می باشد ؛ الیاف هایی مثل الیاف آکریلیک ، الیاف پلی پروپلین ، بی سی اف ، ویسکوز و بسیاری دیگر از الیاف ها .
برای نمونه می توان به فرش های ماشینی 700 شانه طرح هالیدی اشاره کرد .
نخ خاب و تار و پود فرش ماشینی 700 شانه : هر فرش ماشینی دارای 3 نوع نخ می باشد که نخ خاب ، نخ تار و نخ پود نام دارد . به طول کلی نخ خاب همان پرز فرش می باشد که اگر روی فرش دست بکشیم متوجه آن خواهیم شد و ضخامت فرش با نخ خاب آن تعیین می شود و نخ تار و پود نخی است که در جهت عمود بر هم در بطن فرش ماشینی بافته می شود که پود درشت تر و تار نازک تر می باشد .
رنگ های استفاده شده در فرش 700 شانه : یکی از دلایلی که مردم به این نوع فرش روی آورده بودند ، رنگ بندی مورد استفاده شده در بافت فرش های ماشینی 700 شانه است که مورد جذب بسیار بالای مشتری جهت خرید این نوع فرش شده است . شرکت فرش کاشان در بافت فرش های ماشینی 700 شانه خود در طرح های مختلف از 10 نوع رنگ استاندارد و طبیعی در این شاخه از محصولاتش به کار برده است که می توان به یکی از محصولاتش که فرش ماشینی 700 شانه طرح هیوا است ، اشاره کرد .
خرید اینترنتی فرش ماشینی 700 شانه از شرکت فرش کاشان
شرکت فرش کاشان یکی از تولید کنندگان فرش در شهر کاشان می باشد که دارای محصولات بسیار زیاد فرش ماشینی در طرح و تنوع گوناگون می باشد . یکی از فرش های پر فروش شرکت فرش کاشان ، فرش ماشینی 700 شانه می باشد که در بهترین کیفیت و تنوع ترین طرح ها بافته می شود و به دست مشتری می رسد . یکی از مزیت های این شرکت خرید حضوری و خرید اینترنتی از این شرکت می باشد که راحتی را برای مشتری خود فراهم کرده است و هم چنین ارسال محصولاتش به درب منزل رایگان و قیمت فرش های ماشینی آن به قیمت عمده کارخانه می باشد . از همین رو است که شرکت فرش کاشان در بین مردم شناخته شده و محبوبیت دارد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی