تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انواع سایز فرش 700 شانه

خرید فرش 700 شانه در ابعاد مختلف

همان طور که اطلاع دارید و کاملا مشخص است فرش های ماشینی با توجه به متراژ خانه در ابعاد و سایز بندی های متفاوتی تولید و برای فروش وارد بازار فرش می شود . شما مشتریان عزیز قبل از این که فرش ماشینی مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید و در خانه از آن استفاده کنید ، باید متراژ خانه و مکانی که قرار است برای آن فرش تهیه کنید را در نظر بگیرید . با توجه به مکان و فضای مورد نظر فرش ماشینی خود را سفارش و خریداری کنید . فرش های ماشینی از جهت های مختلفی شناخته می شوند و همین باعث می شود تا یک فرش ماشینی به عنوان یک فرش ماشینی خوب و درجه یک شناخته شود . ابعاد و سایز فرش ماشینی که شما برای خانه خود انتخاب می کنید می تواند تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی و دلنشین تر شدن خانه شما داشته باشد . گاهی اوقات فضای خانه با یک فرش در ابعاد کوچک و گاهی با یک فرش در ابعاد متوسط و گاهی با یک فرش در ابعاد بزرگ جذاب به نظر می رسد . پس ابعاد و سایز فرش نقش به سزایی در زیباتر شدن و جذابیت خانه شما ایفا خواهد کرد .
ما در این مقاله سعی  داریم تا شما را بیشتر با ابعاد فرش های ماشینی آشنا کنیم اما چیزی که در اینجا اهمیت دارد ، فرش های ماشینی در شانه و تراکم های متفاوت می باشد . از آن جایی که فرش های 700 شانه تا به امروز مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کرده است و همچنین روز به روز در حال افزایش مشتریان خود می باشد ، به انواع ابعاد و سایز های فرش های ماشینی 700 شانه خواهیم پرداخت .

فرش های ماشینی 700 شانه در ابعاد و سایز های مختلف
فرش های ماشینی 700 شانه نمونه ای از بهترین و با کیفیت ترین فرش های ماشینی است که در شرکت های فرش به خصوص شرکت فرش کاشان تولید و به فروش می رسد . موارد زیادی می تواند در فروش فرش های 700 شانه تاثیر داشته باشد . از جمله این موارد می توانیم به طرح و نقشی که در بافت فرش به کار می رود ، نوع نخ خاب و نخ پودی که در بافت فرش استفاده می شود ، تعداد رنگی که در بافت فرش به کار گرفته می شود و همچنین ابعاد و سایز آن اشاره کنیم . فرش های 700 شانه ماشینی که در شرکت فرش کاشان تولید می شوند نمونه ای از پرفروش ترین فرش های ماشینی می باشند ، چرا که این فرش با توجه به شانه و تراکم پایینی که دارند ، خصوصیات خوبی را به خود گرفته اند . همین خصوصیات و ویژگی ها باعث شده تا اغلب مردم و مشتریان بیشتر به سمت فرش های 700 شانه سوق داده شوند و فرش های 700 شانه را به فرش های با شانه و تراکم بالا ترجیح دهند .
همان طور که قبلا هم به این موضوع اشاره کردیم ، ابعاد و سایز فرش تاثیر زیادی روی زیبایی فرش دارد . هرچه فرش های ماشینی در ابعاد و سایز کوچک تری بافته شوند باعث می شود تا طرح و نقشه ای که قرار است روی فرش ایجاد شود ، بهم چسبندگی بیشتری داشته باشد ، در واقع ریزتر روی فرش بافته می شود و همین زیبایی فرش و جذابیت فرش را افزایش خواهد داد . فرش های 700 شانه به صورت فرش ماشینی 700 شانه 6 متر ، فرش ماشینی 700 شانه 9 متر و فرش ماشینی 700 شانه 12 متر تولید می شود . که هر یک از این فرش ها باید متناسب با مکان و فضای مورد نظر خریداری شود .
سایزبندی فرش های ماشینی به صورت ضرب دو عدد می باشد ، برای نمونه فرش های 6 متر به صورت فرش 2 در 3 هستند . گاهی اوقات برخی از مشتریان به اشتباه فکر می کنند که فرش های 9 متر در واقع فرش هایی در ابعاد 3 در 3 هستند ، در حالی که این کاملا اشتباه می باشد . به طور کلی مساحت فرش 9 متری 8.75 متر مربع می باشد که اگر بخواهیم به صورت دقیق در نظر بگیریم باید بگوییم این فرش در ابعاد 3.5 در 2.5 می باشد .
شرکت فرش کاشان در کنار تولید فرش های 700 شانه با ابعاد و سایز های استاندارد ، برای مشتریان خاص خود تولید فرش های 700 شانه در ابعاد غیراستاندارد را نیز در نظر گرفته است . این فرش های تولید شده در ابعاد غیراستاندارد معمولا یا در ابعاد خیلی کوچک و یا در ابعاد خیلی بزرگ بافته می شوند و تنها در صورت سفارش مشتری تولید می شوند .

خرید فرش های 700 شانه در سایز های مختلف با توجه به قیمت آن
با توجه به این که فرش های 700 شانه ماشینی خود از قیمت مناسبی برخوردار می باشد و نسبت به سایر فرش های ماشینی قیمت کمتری دارد . ابعاد و سایز آن نیز می تواند روی قیمت آن تا حدودی تاثیرگذار باشد . کاملا مشخص است که فرش هایی با سایز های کوچک تر قیمت کمتری نسبت به سایز های بزرگ تر دارند . وقتی یک فرش در سایز کوچک تر تولید و بافته می شود در واقع مقدار رنگ به کار رفته در آن ، مقدار الیاف استفاده شده در آن نیز به طور قابل توجه ای کاهش پیدا کرده است پس طبیعی است که قیمت آن نیز تا حدود زیادی کاهش پیدا کند . اگر قیمت فرش برای شما اهمیت زیادی دارد بهتر است از فرش های با ابعاد و سایز های کوچک تر استفاده کنید . البته توجه داشته باشید که این روزها با توجه به متراژ خانه ها و این که اغلب خانه ها به صورت آپارتمانی می باشد ، خانواده ها مجبور هستند تا فرش های خود را در ابعاد و سایز ها کوچک تری تهیه و خریداری کنند . اگر قصد خرید فرش های 700 شانه را دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی شرکت فرش کاشان مراجعه کنید و علاوه بر مشاهده انواع طرح ها و نقش ها از قیمت فرش های 700 شانه در سایز های مختلف نیز بهره مند شوید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی