تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

درجه بندی فرش های 700 شانه

با کیفیت ترین فرش های ماشینی 700 شانه

با توجه به افزایش جمعیت و پیشرفت و رونق در عرصه های مختلف صنعت کالا و محصولات فراوانی تولید می شوند که بر اساس سایز ، کیفیت ، قیمت دستگاه بافت ، تراکم گره و شانه ، جنس نخ خاب و ارتفاع نخ خاب ، جنس نخ پود ، نوع 700 شانه ( فرش ماشینی 700 شانه واقعی ، فرش ماشینی 700 شانه تبدیلی ، فرش ماشینی طرح 700 شانه ) درجه بندی و دسته بندی می شوند که با توجه به این ویژگی ها و شناخت صحیحی از آن ها می توان بهترین و با کیفیت ترین محصول را با خیالی آسوده خریداری کرد . این موضوع در خصوص فرش های ماشینی بیشتر از نظر بافت و کیفیت درجه بندی و رتبه بندی می کنند .
کیفیت قالی های ماشینی 700 شانه    
قالی های ماشینی را به سه گروه تقسیم می کنند : فرش های ماشینی درجه یک ، فرش های ماشینی درجه دو ، فرش های ماشینی درجه سه و طبیعی است که فرش های ماشینی درجه یک از کیفیت بسیار بالاتری نسبت به سایر قالی ها برخوردار است همچنین زمانی که از نظر کیفیت در درجه بالاتری قرار می گیرد از نظر قیمت نیز بیشتر از قالی های درجه دو و درجه سه می باشند .
راه های تشخیص فرش ماشینی درجه یک از فرش ماشینی درجه دو و سه
بهترین راه کار و راه حلی که می توانیم به شما پیشنهاد بدهیم این است که دست خود را روی فرش بکشید اگر یک دست و نرم بود که فرش درجه یک در غیر این صورت فرش ماشینی در دسته فرش های درجه دو و سه قرار می گیرد . همچنین دو رنگی و تو رفتگی اگر در فرش دیده شود خود عیبی است که فرش نمی تواند در دسته درجه یک قرار بگیرد . اصولا فرش های درجه دو و درجه سه بوی نفت و مواد پلاستیکی می دهند .
نخ خاب مصرفی در فرش های ماشینی 700 شانه
نخ خابی که در فرش های ماشینی درجه یک استفاده می کنند الیاف 100 درصد آکریلیک هیت ست شده می باشد . هیت ست کرده نخ فرآیندی است که طی گرما دهی الیاف یک سری خصوصیات و ویژگی هایی را نظیر : مقاوم بودن در برابر حرارت و گرما ، ضد حساسیت و ضد پرزدهی و همچنین دوام و ماندگاری بالا را دریافت می کند . زمانی که بافت قالی پایان می رسد آن ها را وارد قسمت هایی می کنند که اصطلاحا به ان پرداخت می گویند ، این قسمت سطح و بافت فرش را یک دست و نرم می کند اگر فرآیند این مرحله به درستی صورت نگیرد بافت قالی سفت و سطح فرش ناهموار خواهد بود یعنی نخ ها کوتاه و بلند هستند . این عیب ممکن است در فرش های ماشینی درجه دو و درجه سه دیده شود .
قیمت فرش های ماشینی 700 شانه
به طور کلی می توان بیان کرد که فرش های ماشینی 700 شانه نسبت به سایر فرش های ماشینی یعنی فرش ماشینی 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه قیمتی به مراتب پایین تر دارد یعنی در واقع شانه و تراکم با قیمت و همچنین زیبایی فرش رابطه مستقیم دارند ، اما خود فرش های ماشینی 700 شانه از لحاظ نوع بافت به چند دسته تقسیم می شوند که هر گروه برای خود قیمتی متفاوت دارد که در ادامه می خواهیم به توضیح هر یک به صورت جداگانه بپردازیم :
1- فرش های ماشینی 700 شانه واقعی : تعداد شانه و تراکم این گروه از فرش واقعی است یعنی در هر یک متر عرض فرش 700 گره و در هر یک متر طول فرش 2550 گره زده شده است . قیمت فرش های ماشینی 700 شانه واقعی از گروه های دیگر بیشتر است . ای فرش توسط دستگاه بافت HCPx2 که بهترین نوع دستگاه بافنده است تولید می شود . تعداد رنگ های به کار رفته در تولید این فرش 8 رنگ و 10 رنگ می باشد .
2- فرش های ماشینی 700 شانه تبدیلی : فرش های این دسته توسط دستگاه های بافنده فرش های ماشینی 500 شانه تولید می شوند و تعداد گره هایی که در یک متر طولی آن زده می شود 1500 گره می باشد . قیمت فرش های ماشینی 700 شانه تبدیلی بیشتر از فرش های ماشینی طرح 700 شانه می باشد . در بازار فرش اکثرا این فرش به صورت 7 رنگ عرضه می شود .
3- فرش های ماشینی طرح 700 شانه : فرش های ماشینی طرح 700 شانه برعکس اسمشان در دسته فرش های 700 شانه قرار نمی گیرند و تنها علت نام گذاری آن ها استفاهداز طرح های جدید و امروزی 700 شانه می باشد . بنابراین فرش های ماشینی طرح 700 شانه در واقع همان فرش های ماشینی 500 شانه با تراکم 1000 می باشند و تفاوتشان با فرش های 500 شانه فقط در طرح است .
انواع فرش های ماشینی 700 شانه درجه یک که در کارخانه فرش کاشان تولید می شوند :
1- فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ
2- فرش ماشینی 700 شانه 10رنگ
3- فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ
4- فرش 700 شانه بافت معمولی
5- فرش 700 شانه گل برجسته
انواع طرح های فرش ماشینی 700 شانه در شرکت فرش کاشان :
1- فرش 700 شانه کاشان طرح هالیدی
2- فرش 700 شانه کاشان طرح نیلا
3- فرش 700 شانه کاشان طرح نگین
4- فرش 700 شانه کاشان طرح نسترن
5- فرش 700 شانه کاشان طرح ماندانا
6- فرش 700 شانه کاشان طرح سونیا
خرید انواع فرش های 700 شانه از کارخانه فرش کاشان
از آن جایی که بیشتر ایرانی هااز فرش به عنوان محل نشستن استفاده می کنند بنابراین بیشتر به سمت فرش های ماشینی 700 شانه می روند چرا که هم قیمتی بسیار مناسب دارد هم ضخامت نسبتا زیادی نسبت به سایر قالی ها دارند . شرکت فرش کاشان به عنوان یکی از تولید کنندگان فرش های ماشینی درجه یک ، تمامی محصولات خود را به قیمت درب کارخانه به مشتریان خود عرضه می کند .  بنابراین اگر شما قصد خرید فرش های ماشینی 700 شانه درجه یک را دارید می توانید سری به فروشگاه انلاین شرکت فرش کاشان بزنید و فرش مورد نظر خود را خریداری کنید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی