تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

جدیدترین فرش فانتزی و مدرن در طرح های شیک و امروزی

خرید فرش فانتزی در طرح های جدید

هر کجا پای زیبایی ، اصالت و غنای هنر اریایی به میان آید بی شک نامی از فرش های ماشینی کاشان خواهد بود . در زیبایی بی نهایت فرش های دسنبافت شکی نیست ولی داشتن این حجم از ارزش در محصولات ماشینی شگفت آور است . در سال های 1350 اولین فرش های ماشینی روانه بازار شده و داستان اصالت و زیبایی فرش های دستبافت در فرش های ماشینی جلوه نمود . نام نهادن شهر کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی دلیلی جز جذابیت و محبوبیت فراوان فرش های ماشینی ندارد . محصولاتی که در سراسر ایران به محبوبیت رسیده و از نام و نشان خوبی برخوردار هستند . قدرت بالای فرش های ماشینی کاشان برگرفته از ویژگی های آن است که در مقالات مختلف مورد اشاره قرار گرفته است .

مقاله ای که مشغول مطالعه هستید در پی معرفی جدید ترین فرش های فانتزی و مدرن توانسته است به خوبی فرش های نوین فانتزی را که از طرح های خلاقانه برخوردار است ، مد نظر قرار داده و به ویژگی های مثبت و منفی ، انواع و روش های خرید آن بپردازد . فرش های گبه دارای طرح های سنتی ، شنل ، شگی ، طرح های آبرنگی و فرش های ترک مدرن از جذاب ترین محصولات فروشگاه فرش کاشان در بین مشتریان شناسایی شده اند .
فرش فانتزی گبه طرح عشایری
فرش های گبه دستبافت که هنر عشایر می باشد در بین فرش های دستبافت عمومیت داشته و برگرفته از ذهن خلاق عشایری است که به علت سر و کار داشتن با طبیعت و ... تماما رنگ و بوی زندگی ، زیبایی و طبیعت را دارد . برای بافت و تولید فرش های گبه دستبافت مانند هر نوع فرش دستبافت دیگری ، از الیاف طبیعی کمک گرفته شده است و فرش های گبه ماشینی مانند تمام فرش های ماشینی دیگر برای تولید از الیاف مصنوعی کمک گرفته اند . فرش های گبه طرح عشایری کاشان از الیاف پلی استر ، پنبه و اکرولیک هیت ست شده تولید شده اند . دوام و ماندگاری بالای قالی های گبه در بین فرش های فانتزی زبان زد بوده است . تنوع رنگی یا بکار رفتن تعداد 6 تا 8 در یک تخته فرش گبه به همراه طرح های اصیل سنتی زیبایی محصول را تضمین کرده است . آمار فروش فروشگاه اینترنتی فرش کاشان حاکی از محبوبیت فرش های گبه ماشینی از نوع 700 شانه است که دارای تراکم 2550 در بین خریداران می باشد . فرش های مدرن یا فانتزی به علت طرح های ساده ای که دارند در شانه و تراک پایین هم به خوبی خرید و فروش شده و جذابیت دارند . برای خانه های با دکوراسیون مدرن ، انتخاب فرش های گبه سنتی از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان جهت پهن شدن در پذیرایی مناسبت خواهد داشت .
فرش فانتزی و مدرن گبه با طرح زیبای عشایری 700 شانه تراکم 2550
فرش های فانتزی شنل
فرش های شنل یا آنچه تحت نام فرش بلژیکی هم شناخته می شود ، دسته دیگری از فرش های مدرن هستند که با داشتن ویژگی هایی مانند سبک بودن و نیاز به داشتن لاتکس جهت فیکس شدن ، الیافت پلی استر ، پشم ، پلی پروپلین و آکرولیک هیت ست شده به شهرت رسیده اند . فرش های زیبای پرز بلند هنگام نوازش در زیر دست سر خورده و چون از مواد اولیه با کیفیت تولید شده اند بویی از نفت و پلاستیک نداشته و حساسیت زا نخواهند بود . فرش های شنل فروشگاه فرش کاشان که از الیاف اکرولیک تهیه شده اند با کیفیت با دوام و مقاوم خواهند بود . ابعاد مختلف فرش های مد نظر مورد تقاضای مشتریان بوده و می توان ادعا داشت متنوع ترین فرش مدرن یا فانتزی به فرش های شنل مربوط است . لازم به ذکر است عمده محصولات فانتزی دارای نا خالصی هستند بدین صورت که در الیاف خاب ان ها علاوه بر آکرولیک قدری الیاف دیگر به کار رفته است . فرش های شنل موجود در فروشگاه فرش کاشان گزینه نسبتا مناسبی برای جایگزین شدن فرش های کلاسیک هستند .

جدیدترین فرش فانتزی شنل
فرش های ترک مدرن
فرش های ترک موجود در بازار که برند ایرانی دارند ، در واقع محصولاتی هستند با کیفیت و دوام ایرانی و زیبایی رنگ و لعاب فرش های ترک . صنعت نساجی ترک در زیبایی و اصطلاحا مد روز بودن ، سرامد بوده و تولید کنندگان فرش کاشانی با بکارگیری رنگ و لعاب فرش های ترک فانتزی توانسته اند محصولاتی بی نظیر در طیف رنگی شاد و جذاب فراهم آورند . عمده مشتریان فرش های ترک مدرن فروشگاه فرش کاشان تازه عروسانی هستند که فرش را برای جهیزیه خریداری می کنند . بیشتر تولید کنندگان ایرانی ، این فرش های مدرن و فانتزی ترک را به صورت شانه 450 ارائه می دهند که بسیار کم خاب هست ولی گروه تجاری فرش کاشان توانسته است این محصولات زیبا را به صورت 700 شانه ارائه دهد .
فرش فانتزی ترک در طرح جدید
خرید جدیدترین فرش های فانتزی و مدرن
جدید ترین شانه و تراکم ، جدید ترین طرح و نگاره ، جدید ترین رنگ زمینه ، جدید ترین ابعاد و حتی جدید ترین روش خرید و فروش مواردی هستند که در پویایی بازار فرش و قالی اهمیت داشته و در واقع ابعاد مختلف خلاقیت تولید کننده هستند . فرش های مدرن و فانتزی به عنوان آخرید دسته از فرش های ماشینی روانه بازار شده و در این هنگام تنوع روش های خرید و فروش هم موجب شکل گیری فروشگاه های اینترنتی شده اند . فروشگاه های اینترنتی یکی از چند روش عرضه مستقیم و بی واسطه فرش ها ست که همزمان شده ان با رونمایی از فرش های فانتزی توانسته است محصولات مدرن را بسیار ارزان قیمت جلوه دهد .
داشتن قیمت ارزان ویژگی مهم فرش هایی است که در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان عرضه می شود اما لازم است ذکر شود که قیمت ارزان این محصولات دلیلی جز حذف واسطه ها نداشته و قیمت ارزان محصولات فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به هیچ عنوان موجب افت کیفیت و دوام و ماندگاری و زیبایی نشده است .
برای خرید جدیدترین فرش های فانتزی و مدرن سری به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان زده و از بین محصولات بی نظیر انتخاب نمایید . بی شک خرید از فروشگاه اینترنتی به علت مزایای بی شمار رضایت خاطر مشتریان را بالا خواهد بود .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی