تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

قصد خرید فرش برای عید نوروز را دارید ؟

خرید فرش عید با قیمت کارخانه

عید یکی از میلادهای باستانی ماست که هنگام فرارسیدنش ، موجی از تغییر و تحول در جامعه ، طبیعت و درون ما و منازل مان به راه می افتد . از تمیز کردن منازل گرفته تا نو شدن وسایل ، لباس ها و طبیعت . همه و همه نشان از شروع کردن یک زندگی نو درون ما و در اطراف مامی باشد.
از خرید رخت و لباس که بگذریم ، نو کردن منزل و تمیز کردن آن فکری است که به ذهن خانه داران و افرادی که قصد خرید چیزی را دارند، خطور می کند . هر کس هر کالایی را که دوست داشته برای منزل اش فراهم بیاورد ، در عید به راحتی می تواند به آن دست یابد . زیرا هم حال و هوای این فصل اینگونه است و هم بازار فروش پر است از تخفیف ها و شرایطی که افراد را به خرید بیشتر و مطمئن تر ترغیب می کند .
یکی از این بازار ها ، بازار فروش فرش ماشینی در عید است. شما می توانید بهترین فرش ها را با شرایط مناسب در منزل تان داشته باشید .
هر کس با هر سلیقه ای دوست دارد منزل خود را بچیند، اما شاید قیمت های بالای بازار و حس عادتی که به محیط اطرافش پیدا کرده اصلا به فکر تغییر و تحول و یا خرید چیزی نیافتد .
اما با آمدن عید می توانید آن دکوری که دوست دارید ، با هارمونی که می پسندید برای محیط خانه تان فراهم آورید .
اصولا بیشتر کارخانه ها جدیدترین طرح های فرش ماشینی را در چندماه مانده با پایان سال وارد بازار فرش می کنند و سعی می کنند تا با ارائه طرح های جدید فرش سال ، طرفداران را به سمت خود بکشانند و این طرح ها را با مناسب ترین قیمت به فروش برسانند چون در این ایام افراد به سراغ کارخانه هایی می روند که فرش خود را با کمترین سود به فروش می رسانند .
پس ما با کمی هوشیاری آگاهانه می توانیم خرید فرش عید با قیمت کارخانه و با زیباترین طرح ها را به دست آوریم .
چرا بیشتر افراد برای سال جدید فرش نو می خواهند ؟ چون خرید یک تخته فرش می توان تغییری اساسی در محیط منزل ایجاد کرد.
در ادامه در مورد تاثیرات این عنصر قدرتمند در منزل و تغییراتی که می تواند در حال و هوای خانه ایجاد کند صحبت خواهیم کرد.
تاثیرات فرش ماشینی در منزل
فرش ماشینی یا به طور کلی فرش یکی از عناصر قدرتمند منزل است که خوب یا بد ، زیبا یا زشت بودن آن می تواند در چگونه به نظر رسیدن منزل تاثیر بسیاری داشته باشد. شما با یک فرش می توانید تاثیر و جلوه ی سایر وسایل منزل را بگیرید و یا حتی با فرش یک عنصر تکمیل کننده را به سایر وسایل منزل اضافه کنید و هویتی نو و با معنی به فضای اتاق بدهید.
همانطور که می دانید در میان طرح های متفاوت فرش ماشینی ، طرح های شلوغ و خلوت و خاص و معمولی وجود دارد . شما با کمک فرش تان می توانید ان هویت و طرحی که در ذهن تان دارید را در منزل تان پیاده کنید.
موارد زیر می تواند موضوع را برای شما مشخص کند:
1- اگر منزل شما بزرگ است و وسایل اندکی برای پر کردن محیط دارد ، شما می توانید طرح مورد نظر خود را از میان فرش هایی با طرح های شلوغ انتخاب کنید ، این پر بودن فرش به دلیل اینکه فرش قبل از هر چیز نظرها را به خود جلب می کند می تواند خالی بودن فضا را پوشش دهد . رنگ نیز بی تاثیر نیست . اول از همه با توجه به پالت رنگی که در فضای شما برقرار است باید رنگ فرش تان را انتخاب کنید . هر چه که هست در این محیط خلوت هر چه رنگ قالب فرش شما تیره باشد ، در پر کردن و کوچک تر جلوه دادن فضا و گرم تر کردن محیط تاثیر بیشتری خواهد داشت .
برعکس برای زمانی که منزل شما کوچک است و تا حدودی از وسیله پر است. می توانید با انتخاب یک فرش خلوت با رنگ روشن فضای اتاق را، روشن تر، خلوت تر و باز تر جلوه دهید .
2- علاوه بر رنگ و طرح ، شکل فرش است که می تواند نظر ها را به خود جلب کند و برای شما فضایی جداگانه را بیافریند . به این معنی که امروزه با کوچکتر شدن مساحت منازل امکان کار گذاشتن دیوار برای جدا کردن فضاهای کاربری در محیط وجود ندارد . با این حال شما با اندکی خرج کردن سلیقه می توانید با انتخاب فرش با متراژ متفاوت و شکل های متفاوت متناسب با فضای اتاق ، محیطی جداگانه برای کاربری مد نظرتان بیافرینید .
برای مثال در فضای یکپارچه منزل تان ، شما محیط هایی برای میز ناهارخوری ، تلویزیون و پذیرایی می خواهید . در منازل کوچکتر ، اتاق تلویزیون و نشیمن و پذیرایی یکی خواهد بود و برای منازل بزرگتر شما می توانید فضاهای مختلف و متعدد دیگری تعریف کنید . اما در این جا منظور متراژهای متوسطی است که می توان هر چند کوچک قسمتی از منزل را به صورت جداگانه به این فضاها اختصاص داد.
شما با خرید فرشی مختص مبلمان یک قسمت آن بخش از محیط را از سایر فضا جدا کنید .
با انداختن یک فرش زیبا زیر میز ناهارخوری به متراژی که وقتی صندلی ها باز می شوند تماما یا قسمتی از آنها روی فرش قرار بگیرد ، به راحتی می توانید بخش غذاخوری منزل تان را تعریف کنید و با استفاده از اکسسوری های مناسب ان را زینت بخشید و کامل تر کنید .
مورد دیگر استفاده از یک فرش لوکس ماشینی برای میان مبلمان پذیرایی شماست و اگر فضایی مناسب به گونه ای که محیط اتاق را بند نیاورد و باعث شلوغی و گرفته شدن فضا نگردد ، وجود داشت می توانید به کاناپه مخصوص تلویزیون تان اختصاص دهید و اینگونه با فرش های مختلف کاربری های متعدد برای یک محیط یکپارچه تعیین نمایید .
3- مورد دیگر اینکه بهتر است کل فضا را مفروش نکنید. همین که اطراف فرش نسبت به دیوار کمی فاصله داشته باشد خود در زیباتر به نظر رسیدن اتاق و محیط تاثیر به سزایی دارد . اگر کف پوش شما برای این کار مناسب نیست می توانید از موکت برای پوشاندن فضای اطراف فرش استفاده کنید.
جنس فرش ماشینی
بهتر است در این بازار عید که بسیار شلوغ و پررونق است و فروشندگان از فرصت برای فروش بیشتر کارهای خود استفاده می کنند در انتخاب برندی که می خواهید از ان خرید کنید، دقت به خرج دهید . با انتخاب یک برند معتبر برای خرید، می توانید ریسک خریدتان را کاهش داده و برای سالیان سال از خرید خود احساس اطمینان و رضایت کنید .
در فروش فرش های عید اکثر فروشندگان ادعای عرضه فرش ارزان و با کیفیت می کنند ، اما این با شماست که تشخیص دهید کدام راست می گویند و کدام یک دروغ می گویند؟
فراموش نکنید که شرکت های معتبر ، ارائه دهنده ی فرش های درجه یک هستند که به خاطر اعتبار و نام خود اقدام به تولید فرش های با کیفیت می کنند و برای از دست ندادن بازار فروش است که تحت هر شرایطی اجناس با کیفیت با قیمت معقول ارائه می دهند . اگر بخواهید تنها فرش ارزان بخرید ممکن است نتوانید در مورد کیفیت فرش تصمیم گیری درستی داشته باشید . اگر بدون آگاهی اقدام به خرید فرش کنید نیز ممکن است تنها گول نام و تبلیغ یک برند را بخورید و فرش های بی کیفیت را به خاطر تبلیغات زیاد خریداری نمایید .
اما اگر با آگاهی خرید کنید ، هم فرش با کیفیت و هم با قیمت مناسب می توانید خریداری کنید .
به طور کلی و به اختصار لازم به ذکر است که بهترین جنس فرش ماشینی بازار، اکریلیک است که ماندگاری و مقاومت بالایی نسبت به رفت و آمد دارد . بعد از آن پلی استر است که به دلیل رنگ های فانتزی و براقیتی که دارد طرفداران خاص خود را دارد . از لحاظ قیمت ، اکریلیک از پلی استر گران تر است و روش تشخیص آن ، لمس کردن فرش است . شما می توانید روی فرش خود دست بکشید اگر گره های فرش به صورت دانه دانه از زیر دستتان گذشت آن یک فرش اکریلیک است . اگر براقیت داشت و دستتان به راحتی روی آن سر نخورد ، آن یک فرش پلی استر است ، چرا که فرشهای پلی استر ، ابریشم مصنوعی هستند .
مورد دیگر که باید بدانید ، شانه و تراکم فرش است . هرچه شانه و تراکم فرش بالاتر باشد ، قیمت آن بالاتر است .
خرید فرش عید با قیمت کارخانه
روش خرید می تواند به صورت حضوری باشد و یا اینترنتی که این خرید اینترنتی می تواند با واسطه باشد و یا بی واسطه.
هستند شرکت های بزرگی که با روی کار امدن فروشگاه های اینترنتی دلالان را از میان خود و مصرف کننده حذف کرده اند و محصولات با کیفیت را بدون سود کاذب واسطه، به قمیت درب کارخانه به خریداران فرش ماشینی ارائه می دهند .
افراد می توانند جدیدترین فرش های سال را با کیفیت بالا با قیمت کارخانه و تولیدی از گروه تجاری فرش کاشان خریداری کنند . فرش های 1500 شانه با تراکم 4500 ، فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 ، فرش های 1000 شانه با تراکم 3000 ، فرش های 700 شانه با تراکم 2550 و فرش های مدرن و فانتزی همگی از محصولات این کارخانه هستند که با قیمت عمده و با طرح های جدید به فروش می رسند .
نزدیک تحویل سال ، مشغله ایرانیان بالاست و افراد کمتر فرصت رفتن به کارخانه ها و فروشگاه های حضوری برای خرید فرش عید را دارند . در این مواقع خرید های اینترنتی ، رنگ پررنگ تری به خود می گیرند و افراد ترجیح می دهند با یک تماس تلفنی ، طرح جدید سال را به صورت رایگان درب منزل خود هدیه بگیرند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی