تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تشخیص فرش های 1000 شانه اصل از 1000 شانه تقلبی چیست ؟

خرید فرش ماشینی 1000 شانه اصل از کارخانه

امروزه به دلیل بالابودن قیمت فرش های دستبافت عده زیادی از علاقه مندان به این نوع فرش ها توانایی خرید آن ها ندارند بنابراین به سمت خرید فرش های ماشینی دستبافت گونه سوق پیدا می کنند که علاوه بر این که دارای قیمت مناسبی است از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار است . فرش های ماشینی دستبافت گونه شامل فرش های ماشینی 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه می باشد که در این میان با صرفه ترین و مناسب ترین آن ها فرش های ماشینی 1000 شانه می باشد .
از آن جایی که رقابت ها در بازار فرش امروزه افزایش پیدا کرده است هم در زمینه تولید فرش های دستبافت و هم تولید فرش های ماشینی و همچنین بالاتر رفتن تنوع در طرح و نگاره ها تشخیص یک فرش اصل از فرش تقلبی کاری بسیار دشوار است به گونه ایی که خیلی افراد توانایی انجام این کار را ندارند بنابراین بهتر است در این زمینه اطلاعاتی را کسب کنید تا گرفتار افراد سواستفاده گر و فرصت طلب نشوید .

گروه تجاری فرش کاشان به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان فرش های ماشینی در کنار فروش محصولات خود و برطرف کردن نیاز مشتریان ضمن خدمت گزاری به مشتریان مطالب مفید و مهمی را در اختیار آن ها قرار داده است تا در هنگام خرید دچار مشکلات جدی و اساسی نشوتد و به نوعی قبل از خرید برای خود یک کارشناس فرش شوند .
تشخیص فرش ماشینی1000 شانه  اصل از فرش ماشینی 1000 شانه  تقلبی چیست ؟
1- اولین نکته و عاملی که می توانیم برای تشخیص فرش های ماشینی 1000 شانه اصل از فرش های ماشینی 1000 شانه تقلبی بیان کنیم میزان و تعداد شانه و تراکم فرش می باشد که شانه به تراکم عرضی فرش و تراکم به تراکم طولی فرش می گویند که به نوعی هر دو بیانگر تعداد گره یا ریشه هایی است که برای هر یک متر عرض و هر یک متر طول زده می شود که در فرش های ماشینی 1000 شانه باید در هر یک متر از عرض 1000 گره و در هر یک متر طول 3000 گره زده شده باشد و شما برای این که بتوانید از صحت این موضوع مطلع شوید می توانید به پشت فرش نگاه بیاندازید و ده سانت از فرش را در نظر بگیرید که در این ده سانت باید 100 گره زده شده باشد .

2- دومین نکته ایی که باید به آن توجه کنید برند فرش ماشینی می باشد که در فرش ها به پشت آن ها می چسبانند . انواع محصولاتی که در شرکت ها و شهر های مختلفی از ایران بافته و تولید می شوند دارای نماد ها و برند های مختلفی هستند که این مشخصه همراه با یک سری مشخصات فنی فرش در پشت محصول درج می شود که این اطلاعات و مشخصات شامل ( وزن فرش ، نام کارخانه ، شانه وتراکم ، نوع الیاف مصرفی ) می باشد  و شما باید با تحقیق کردن درباره آن برند فرش با کیفیت و درجه یک خود را خریداری کنید .

3- اگر شما در فرش های ماشینی 1000 شانه سوختگی مشاهده کردید و یا حتی پارگی باید بدانید که شما یا فرش تقلبی خریداری کرده اید یا فرش دست دوم .

4- فرش های 1000 شانه ماشینی اصل نباید به صورت دو پودی و دو رنگی باشد ، این مشکل زمانی ایجاد می شود که در هنگام بافت نخ خاب پاره می شود و در صورت ادامه به جایی این که نخ در یک راستا قرار بگیرد در کنار یکدیگر قرار می گیرند .
5- در هنگام خرید فرش های ماشینی 1000 شانه به تناسب بین قیمت و کیفیت فرش ها توجه ویژه ایی کنید زیرا برخی از فروشندگان هستند که فرش های ماشینی 1000 شانه تقلبی خود را به قیمت فرش های ماشینی اصل به فروش می رسانند بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم که در هنگام خرید فرش های ماشینی 1000 شانه اگر در این زمینه تخصص کافی ندارید از کارشناس و کسی که درباره فرش اطلاعات کافی و درستی دارد کمک بگیرید .
6- همچنین بسیاری از کارخانه هایی که فرش های خود را اصولی تولید نمی کنند برای تولید فرش های ماشینی 1000 شانه خود به جای استفاده از دستگاه مخصوص از دستگاه های بافنده دیگری همچون دستگاه های بافنده 700 شانه یا 500 شانه استفاده می کند که این کار سبب می شود تا کیفیت فرش ها از بین برود . نام دستگاه پیشرفته و مدرنی که برای تولید فرش های ماشینی 1000 شانه استفاده می شود HCIX2  می باشد .

7- معمولا فرش های ماشینی 1000 شانه اصل با استفاده از نخ خاب 100 درصد اکریلیک هیت ست شده تولید می شوند که ویژگی ها و قابلیت های فراوانی را دارا می باشند که شامل ضد حساسیت و ضد پرزدهی ، دوام و ماندگاری بالا و همچنین مقاوم بودن در برابر حرارت و شست وشو می شود .

فرش های ماشینی 1000 شانه در ابعاد مختلفی تولید می شوند ، یعنی ابعاد استاندارد که شما فرش های 6 متری ، فرش 9 متری ،  فرش 12 متری و ابعاد غیر استاندارد که به درخواست مشتری بافته و تولید می شوند.
فرش های ماشینی 1000 شانه اصل از لحاظ تعداد رنگ های به کار رفته در فرش خود به چند گروه تقسیم می شوند : 1- فرش های ماشینی 1000 شانه  8 رنگ   2- فرش های ماشینی 1000 شانه 10 رنگ   3- فرش های ماشینی 1000 شانه 14 رنگ
هر کدام از دسته ها دارای فرش های ماشینی با کیفیت در طرح و نگاره های زیبا و اصیل می باشد .
خرید فرش های ماشینی 1000 شانه اصل از کارخانه فرش کاشان
شرکت فرش کاشان با استفاده از مواد اولیه درجه یک و با دانستن دانش صحیح تولید فرش های ماشینی ، بهترین و با کیفیت ترین فرش های ماشینی را تولید و به مشتریان خود عرضه می کند . همچنین این شرکت جهت رفاه هر چه بیشتر مشتریان خود سایتی را راه اندازی کرده است تا خریداران با مراجعه به آن فرش مورد نظر خود را مشاهده و به قیمت درب کارخانه خریداری کنند . این شرکت محصولات دیگری را نیز تولید می کنند که عبارت اند از : فرش های ماشینی 500 شانه ، فرش های ماشینی طرح 700 شانه ، فرش های ماشینی 700 شانه ، فرش های ماشینی 1000 شانه ، فرش های ماشینی 1200 شانه ، فرش های ماشینی 1500 شانه

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی