تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش از کارخانه

خرید از کارخانه فرش کاشان به صورت مستقیم

هنگام خرید فرش با بازار گسترده ای از انواع فرش ماشینی روبه رو می شویم . اینکه از کدام بخریم یک مسئله است و این که به چه روشی خریدمان را انجام دهیم مسئله ای دیگر .
برای خرید فرش لازم است که از یکسری مسائل ، فاکتورها و تعاریف مطلع باشیم تا بتوانیم بهترین خرید را انجام دهیم . این اطلاعات شامل مشخصات فنی فرش ، زیبایی و تناسب فرش با محیط منزل مان و خرید با قیمت مناسب بدون واسطه از کارخانه ی تولید کننده ی فرش ماشینی است.
با اطلاع از سابقه ی کار تولید کننده ی فرش خود می توانید با اطمینان خاطر خرید کنید . زیرا بازار فرش ماشینی پر از واسطه ها و دلالانی است که به خاطر سود این کالای پر تقاضا و در زیر نام پر اوازه ی فرش ایران اقدام به فروش فرش های ماشینی با احتساب سود خود می کنند . که اگر شما دقت نکنید ، ممکن است جنس مرغوب را با قیمت بالاتر از آنچه تولید کننده یا کارخانه ارائه داده خریداری کنید و یا اینکه فرش نامرغوب را به قیمت یک فرش خوب و درجه یک موجود در بازار خریداری نمایید .
خرید فرش از کارخانه به چه معناست؟
خرید فرش از کارخانه به معنی خرید بدون واسطه از تولید کننده فرش ماشینی است . امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی صاحبان تولید برای کوتاه کردن فاصله ی بین خودشان با مصرف کننده مبادرت به ایجاد فروشگاه های اینترنتی فرش کرده اند تا بدون واسطه بتوانند محصولات شان را به مشتری ارائه دهند و از نظرات آنها به طور مستقیم استفاده کنند و از آنها در جهت بهبود صنعت شان استفاده نمایند .
خرید مستقیم فرش ماشینی هم به تولید کننده این امکان را می دهد که با قیمت واقعی تر و مناسب تر محصول را به خریدار ارائه دهد و هم به مصرف کننده این امکان را می دهد که بتواند از تمامی آرشیو محصولات کارخانه دیدن کرده و با شرایط مناسب تر و متنوع تر که تولید کننده برای مشتریانش در نظر می گیرد، خرید خود را انجام دهد .
خرید حضوری و اینترنتی فرش از کارخانه
خرید مستقیم فرش می تواند هم به صورت حضوری باشد و هم از راه دور از طریق شبکه های اینترنتی . امروزه به دلیل بالا بودن هزینه ها هر تولید کننده نمی تواند دارای یک فروشگاه یا نمایشگاه باشد که بتواند تمامی محصولات خود را در آن ارائه دهد. به همین دلیل خرید درب کارخانه را در نظر میگیرد ، که چه به صورت عمده و چه به صورت تک فروشی به ارائه خدمات بپردازد.
مورد دیگر اینکه با توجه به زیاد شدن رقبا گرفتن بازار به صورت حضوری در تمامی شهر ها و نقاط برای تبلیغات کار میسری نیست . هم چنین در فروش فیزیکی به دلیل محدودیت جغرافیایی و محدودیت بازدید کنندگان و متقاضیان فرش، فروشندگان نمی توانند در بازار پر تلاطم و شلوغ فرش دوام بیاورند به همین دلیل بهترین روش فروش، فروش از طریق نمایشگاه های مجازی است.
در ضمن خرید اینترنتی فرش برای خریداران نیز فوایدی دارد که در پارت بعدی در مورد آن صحبت شده و مزایای آن نسبت به خرید حضوری بیان می گردد .
خرید فرش از کارخانه به صورت اینترنتی
خرید فرش کار اسانی نیست . زیرا انتخاب این کالای لوکس و گران قیمت ، مستلزم صرف وقت و هزینه و انتخاب فرشی است که هم دارای قیمت مناسب باشد و هم از لحاظ ظاهری متناسب با سلیقه ما و سایر وسایل منزل و دارای هارمونی با پالت رنگی انتخابی دکوراسیون منزل می باشد .
رفت و آمد در نقاط مختلف شهر ، علاوه بر وقت که امروزه بسیار کم است ، نیاز به انرژی بسیار دارد . برای اینکه بتوانید فرش مورد نظر خود را از میان تنوع بالای بازار فرش ماشینی پیدا کنید ، بهتر است در میان فرش های برندهای متفاوت گشته و آنچه مورد پسند و مناسب منزل شماست پیدا کنید .
بهترین راه برای رسیدن به این هدف ، استفاده از نمایشگاه های مجازی است . شما به راحتی می توانید هر ساعت از شبانه روز به دنبال فرش خود باشید . تولیدات برندهای متفاوت را مشاهده کرده و ویژگی های آن را بررسی نمایید و از لحاظ قیمت آنها را باهم مقایسه کرده و هر زمان که از لحاظ مالی امکان خرید پیدا کردید اقدام به ثبت سفارش و پرداخت مبلغ نمایید .
تصور کنید شما بخواهید زمانی را صرف گشت و گذار در فروشگاه های حقیقی فرش ماشینی نمایید تا فرش های روز بازار را مشاهده کنید و هر زمان که تصمیم تان قطعی شد ، اقدام به خرید نمایید . آیا این امکان وجود دارد که هر روز به مکان مورد نظر سر زده و فرش های آن را بررسی کنید؟
آیا فروشنده و کارشناسان فرش هر زمان که شما بخواهید و هر چند دفعه که شما بخواهید و بدون اینکه بدانید چه زمان شرایط خرید فرش تان مهیا می شود، حاضر به ارائه ویژگی های فرش های مختلف و مقایسه انها با هم و پاسخ دادن همه ی دغدغه های شما هستند؟
در حالی که شما در سایت های اینترنتی می توانید علاوه بر مشاهدات خودتان از نظرات کاربران و سایر خریداران نیز بهره ببرید و نظرات و مثبت و منفی انها را بررسی نمایید.
زمانی که تصمیم تان نهایی شد بدون خستگی و پشیمانی فرش تان را حتی از مسافت دور سفارش داده و درب منزل تان تحویل خواهید گرفت .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی