تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی طرح افشان

فرش طرح افشان سلطنتی کاشان

خرید فرش اصیل و فرشی که در طی سالیان از مد نیافتد و هرگز از خریدار از خرید آن پشیمان نگردد ، از جمله مهم ترین معیارهای خرید فرش است . به طور کلی فرش های ماشینی بازار ، به تبعیت و الهام از فرش های دستباف ایرانی بافته شده اند . با توجه به اینکه سلایق با گذشته متفاوت شده و افراد همیشه و همه روز به دنبال چیزهای نو و طرح های جدید هستند تا به واسطه ی آن از دیگران و نظرات سایرین متفاوت گردند ، به دنبال فرش هایی با طرح های نو و جدید هستند .
تولید کنندگان فرش های ماشینی کاشان هم که اصلی ترین تامین کنندگان این محصول در میان اقشار متفاوت هستند ، روزانه طرح های جدید را تولید و روانه بازار می کنند ، تا به این واسطه سلیقه و ذائقه ی مشتریان را جواب گو باشند .
اما هستند کسانی که دوست دارند اصیل بوده و از فرش های لوکس و مدرن امروزی خوششان نیامده و به دنبال یک فرش ساده در عین حال زیبا و جذاب هستند . یکی از پشنهاداتی که می توان به این دسته از افراد کرد ، خرید فرش طرح افشان است .
طرح افشان یکی از اصیل ترین ، ساده ترین و زیباترین فرش های ماشینی و دستباف است . که طرح خاص و متنوع آن طرفداران بسیاری را به خود جذب می کند .
برای اطلاع از انواع طرح های فرش افشان می توانید به ارشیو سایت مراجعه نمایید. اما...
فرش طرح افشان چه فرشی است ؟
فرش افشان طرحی به هم پیوسته است که میان قابی از حاشیه محبوس شده است . وقتی شما به فرش افشان نگاه می کنید ، احساس می کنید که هنرمندی که به طراحی این فرش مشغول بوده است ، در گوشه ی کاغذ طرح که قلم خود را زمین گذاشته است ، تا به انتهای آن قلم خود را از روی کاغذ بر نداشته است .
این فرش دارای یک حاشیه ی دو تا دوری است که در میان آن گل ها با شاخ و برگ های پیچ خورده در هم قرار گرفته اند و همین سادگی طرح آن از جمله عوامل جذابیت این فرش است . سایر فرش ها که در بازار امروزی می بینیم ، اگر چه به سبک و سیاق فرش های لچک و ترنج قدیم نیستند اما شکل نو و مدرنی از همان نقشه هستند و این دست از فرش ها بسیار شلوغ می باشند.
فرش لچک و ترنج همان فرش هایی است که مرکز آن را ترنج و یا خورشید احاطه کرده است و دور تا دور آن حاشیه ای کشیده شده است که در چهار گوشه ی این حاشیه گوشواره هایی به اسم لچک رسم شده است .
طرح افشان قابلیت ست شدن با هر دکوراسیون با هر سبکی را دارد .
مدل های افشان در نگاره های مختلف تولید می شوند . یکی از زیباترین طرح های افشان ، فرش طرح افشان سلطنتی کاشان است که به رنگ سرمه ای و کرم در شانه 700 و تراکم 2550 ارائه می شود .
فرش طرح افشان سلطنتی کاشان به رنگ سرمه ای
انتخاب فرش طرح افشان متناسب با منزل
انتخاب طرح فرش یکی از اصلی ترین قدم هایی است که شما برای خرید فرش تان برداشته اید. زیرا هر چه با انتخاب واضح تری به خرید فرش بروید ، احتمال گیج شدن تان در انتخاب فرش در میان فرش های ماشینی متنوع در بازار کمتر است .
بعد از این که طرح مورد نظرتان را از میان دسته فرش های افشان انتخاب کردید، باید رنگ آن را هم متناسب با پالت رنگی انتخابی دکور منزل تان انتخاب کنید .
برای اینکه انتخاب بهتری داشته باشید، این نکته را بدانید که اگر منزل تان شلوغ است ، بهتر است طرح افشان تان را از رنگ روشن و زمینه ی خلوت تری انتخاب کنید و که باعث روشن تر به نظر رسیدن و بزرگتر شدن فضا گردد .
فرش ماشینی طرح افشان 1200 شانه درباری
اگر منزل تان زیاد شلوغ نیست و فضا بزرگ است با انتخاب فرش طرح افشان به رنگ تیره و زمینه شلوغ می تواند به پر تر به نظر رسیدن محیط تان کمک کند .
می توانید با توجه به سلیقه و علاقه و طرح ذهنی تان که دوست دارید منزل تان ان گونه به نظر برسد، در مورد رنگ ها و روانشناسی رنگ ها مطالعه کنید و طبق تاثیری که رنگ فرش تان می تواند در روحیه و فضای منزل شما بگذارد فرش تان را انتخاب نمایید .
نکته ی دیگر، که رعایت کردن آن به هر چه منظم تر و زیباتر به نظر رسیدن فضا کمک می کند ، خرید فرش کوچکتر از فضای اتاق است. پوشاندن کف منزل با فرش سراسری و کنار هم کار زیبایی نیست . اینکه کف پوش منزل شما موکت است یا سرامیک و یا پارکت، مهم نیست، مهم این است که اطراف فرش تا دیوار کمی خالی بماند .
جنس انتخابی فرش طرح افشان
جنس فرش بسیار مهم است . اگر می خواهید فرش تان سالیان سال بدون تغییر باقی بماند ، از میان فرش های اکریلیک ، فرش تان را انتخاب کنید . زیرا این نخ جز الیاف مصنوعی است که خواص بسیار شبیهی نسبت به پشم دارد .
از این لحاظ که فرش اکریلیک ، مقاومت بسیار بالایی نسبت به پا خوردن، انعطاف پذیری و برگشت پذیری دارد. اگر فرش تان را می خواهید برای اتاق پذیرایی یا نشیمن و جایی که رفت و امد بالایی دارد انتخاب کنید، بهتر است که از جنس اکریلیک انتخاب کنید.
فرش اکریلیک از جمله مرغوب ترین و جزء فرش های درجه یک بازار فرش ماشینی محسوب می شود که قیمت بالاتری نسبت به سایر فرش ها دارد . سایز فرش نیز موردی است که هر چه بیشتر باشد قیمت فرش بالاتر می رود .
فرش دیگر موجود در بازار که طرفداران خاص خود را دارد فرش پلی استر است . فرش پلی استر به فرش ابریشم گونه موسوم است . فرش های براق موجود در بازار که با رنگ های خاص رنگ امیزی شده اند جز این دسته از فرش ها قرار دارد .
فرش پلی استر به دلیل اینکه از پلاستیک است، در اثر گرما یا رفت و آمد به مرور زمان و پس از گذشت سال ها ممکن است که تغییر شکل دهد . اما خاصیت خوبی که دارد مقاومت آن در برابر رطوبت است . در مکان هایی که می خواهید فرش تان در اثر کثیف شدن و شست و شوی زیاد مقاومت داشته باشد ، از دسته فرش های پلی استر ، فرش تان را انتخاب نمایید .
برای تشخیص این دو فرش نسبت به هم ، می توانید آن را لمس کنید . فرش های پلی استر به دلیل براقیت و خاصیت چسبندگی که مثل نخ های ابریشم دارند ، باعث می شوند که دست شما هنگام لمس آن به راحتی روی آن سر نخورد . اما اگر فرش را لمس کردید و به راحتی دستتان از روی فرش سر خورد بدانید که آن ، اکریلیک است .
شانه و تراکم فرش ماشینی طرح افشان
به طور کلی بدانید که هر چه شانه و تراکم فرش ماشینی بالاتر باشد ، فرش تان گران تر خواهد بود . این بستگی به شما دارد که بخواهید چقدر هزینه کنید و هدفتان از فرشتان چه باشد؟
فرش های هفتصد شانه طرح افشان به پایین دارای ارتفاع خاب بیشتری هستند که برای کسانی و یا مکان هایی مناسب است که نشستن روی زمین صورت می گیرد و نشستن روی فرش نرم بسیار خوشایند تر از نشستن روی فرش های دستباف گونه است که خاب زیادی ندارد .
اما اگر می خواهید که فرش تان زیبایی ظریفی داشته باشد می توانید که فرش تان را از میان فرش های هزار شانه به بالا تا هزار و پانصد شانه انتخاب کنید.
اگر نمی دانید شانه و تراکم چه تاثیری در فرش دارد باید بدانید که هر چه شانه و تراکم یعنی تعداد گره هایی که در هر یک متر مربع فرش بافته می شود بیشتر باشد، تراکم و فشردگی فرش بالاتر می رود و این در قابلیت پاخوری فرش تاثیر به سزایی دارد .
شانه به تعداد گره های به کار رفته در هر یک متر راستای عرضی فرش ماشینی می گویند و تراکم به تعداد گره های به کار رفته در هر یک متر راستای طولی فرش ماشینی می گویند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی