تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش منزل نوعروس

عکس فرش نوعروس

انتخاب فرش عروس مثل هر خرید دیگری به وقت بیشتری احتیاج دارد . زیرا نو عروسان برای هرچه زیباتر به نظر رسیدن منزل شان ، دوست دارند هر وسیله شان بسیار خاص بوده و در کنار سایر وسایل شان از هارمونی و تناسب بالایی برخوردار باشد .
البته که تمام کسانی که دوست دارند محیط منزل شان دنج و ارامش بخش باشد، باید در هنگام خرید اندکی تامل کنند تا بهترین خرید خود را انجام دهند.
خرید فرش مناسب نیاز به یکسری آگاهی دارد که این موضوع به ویژگی های ظاهری و فنی مربوط می شود . در انتخاب فرش از لحاظ ظاهری هیچ گونه محدودیتی برای هیچ قشر خاصی وجود ندارد . فرش های ماشینی کاشان به قدری تنوع و گستردگی دارد که هر کس با هر سلیقه ، هر سبک فرشی که بخواهد می تواند در بازار فرش پیدا کند . اما همانطور که گفته شد نو عروسان چون به طور کلی به تهیه وسایل منزل خود می پردازند می توانند در خرید فرش موفق تر عمل کنند .
از این لحاظ که ، می توانند سبکی که مد نظرشان است را با تناسب و هارمونی بالایی با هم و در کنار هم داشته باشند و خریداری نمایند.
همین امر سبب می شود که آن محیطی که در ذهن خود به دنبال آن هستند را به راحتی دست بیابند . می دانید که فرش یکی از عناصر قدرتمند در بروز و جلوه ی منزل است . در زیبایی و نمایش سایر وسایل منزل تاثیر به سزایی دارد . اگر مناسب و متناسب انتخاب شود ، سبک منزل را به خوبی نمایان می کند و اگر چه از لحاظ رنگ و چه از لحاظ طرح و سایز درست انتخاب نشود ، به کلی می تواند در نازیبا به نظر رسیدن منزل و خراب کردن تصورات ذهنی نو عروسان تاثیر به سزایی بگذارد .
فرش زیبای 1000 شانه نوعروس طرح جزیره
مواردی که در انتخاب فرش منزل عروس باید دقت کرد
از جمله مورادی که می توان به عنوان فاکتورهایی ضروری هنگام خرید به آن اشاره کرد که باید مورد بررسی قرار بگیرد ، سایز فرش ، رنگ بندی و طرح و نقش آن است و مورد دیگر جنس آن شانه و تراکم و به طور کلی قیمت فرش می باشد .
در این قسمت به طور اجمالی در مورد ویژگی های فنی فرش ماشینی و چیزهایی که باید به آن توجه کنید ، صحبت می کنیم و در قسمت بعدی در مورد ویژگی های ظاهری فرش که به کمک انتخاب نوعروسان می آید اشاراتی خواهیم داشت .
به طور کلی فرش ها در بازار فرش ماشینی با شانه و تراکم شناخته و قیمت گذاری می شوند . مورد دیگر که در قیمت آن تاثیر می گذارد جنس فرش و سایز آن است . در مورد سایز باید بدانید که هر چه سایز فرش بزرگتر باشد ،  قیمت آن بیشتر است.
جنس فرش نوعروس
جنس فرش های موجود در بازار اکریلیک ، پلی استر و پلی پروپلین است . مرغوب ترین فرش های موجود در بازار ، فرش های اکریلیک می باشند و بعد از فرش های پلی استر قرار دارند .
اگر بخواهید تفاوت این دو اینکه چرا فرش اکریلیک ، بهترین فرش بازار است، بدانید باید بگویم که فرش های اکریلیک خواصی شبیه پشم دارند . مقاومت بالایی در برابر پا خوردگی ، انعطاف پذیری و حرارت مستقیم و نور خورشید دارند . در حالی که فرش های پلی استر به خاطر پایه ی پلاستیکی که دارند در اثر عبور و مرور و پاخوردن به مرور زمان دچار کشیدگی و تغییر شکل می شوند .
از جمله خواص مثبت فرش های پلی استر مقاومت شان در برابر رطوبت است که در مکان هایی که فرش نیاز به شست و شوی بیشتری دارد این دست از فرش ها پیشنهاد می گردد .
برای تشخیص فرش اکریلیک از پلی استر می توانید روی آن دست بکشید ، اگر دست تان به راحتی از روی فرش عبور کرد و گره های فرش به صورت دانه اناری از زیر دستتان عبور کرد بدانید که فرش تان اکریلیک است . اما اگر دستتان به راحتی سر نخورد بدانید که الیاف ابریشم گونه و براق فرش پلی استر را لمس می نمایید .
فرش زیبای 1000 شانه طرح پاییزان صددرصد آکریلیک
شانه و تراکم فرش نو عروس
در مورد شانه و تراکم بدانید که شانه به تعداد گره های به کار رفته در هر یک متر راستای عرضی فرش ماشینی می گویند و تراکم به تعداد گره های به کار رفته در هر یک متر راستای طولی فرش ماشینی می گویند . در هر یک متر مربع فرش هر چه تعداد گره ها بیشتر شود ، به تراکم و فشردگی فرش افزوده می گردد و این مستلزم به کار رفتن تعداد گره های بیشتر و میزان نخ بیشتری در فرش است که در قیمت فرش تاثیر می گذارد .
باید بدانید که هر چه شانه و تراکم فرش ماشینی بیشتر گردد ، قیمت آن بالاتر می رود . نو عروسان باید بدانند که شانه و تراکم پایین فرش دلیلی مبنی بر قدیمی بودن فرش و از مد افتادن آن نیست و شانه و تراکم بالای فرش دلیل بر مرغوبیت فرش شان نیست . باید هنگام خرید به قدرت خرید تان دقت کنید و بهترین انتخاب را با توجه به ویژگی های فرش کنید .
اگر به دنبال فرش دستباف گونه ریز بافت هستید که ظرافت هر چه بیشتر داشته باشد در میان فرش های هزار و پانصد شانه فرش تان را انتخاب کنید . گروه تجاری فرش کاشان ، این عکس فرش نوعروس 1500 شانه را در وب سایت به نمایش گذاشته است که نمونه از آن را به نمایش می گذاریم .
عکس فرش نوعروس
اما اگر نرم بودن فرش و زیبا بودن آن برایتان اهمیت دارد و دوست دارید که قیمت آن مناسب تر باشد فرش های هفتصد شانه را دیدن نمایید و اگر باز هم خواستید که فرش تان جدید بوده اما هزینه اش کمتر باشد، از میان فرش های طرح هفتصد شانه یا فرش های تبدیلی خریدتان را انجام دهید . اما این محصولات به دلیل شانه و تراکم پایین کیفیت خوبی ندارند .
نکات لازم در دکوراسیون عروس
1- مهم ترین عامل در هر چه زیباتر به نظر رسیدن منزل نو عروس کنار گذاشتن سنت های قدیمی است. به این معنی که شما باید هر آنچه که نیاز دارید را تهیه کنید و حتی الامکان سعی کنید که از لحاظ ظاهری و رنگ با هم هم خوانی داشته باشد و هر آنچه که دوست داشتید را با هر رنگی که دوست دارید خریداری نکنید ، زیرا منزلی که با این وسایل بی تناسب چیده شود ، هم شلوغ خواهد بود و هم زیبایی منزل شما و خرید های شما را هم تحت الشعاع قرار می دهد .
2- مورد دیگر خرید فرش به سبک دکوراسیونی است که طبق آن سایر وسایل تان را تهیه کرده اید. به طور کلی سبک های کلاسیک ، سنتی و مدرن وجود دارد که می توانید از میان انها یکی از این سبک ها را انتخاب کرده و همه ی وسایل تان را با این سبک خریداری نمایید . امروزه بیشتر نوعروسان سبک منزلشان به سمت مدرنیته شدن پیش می رود که فرش های مدرن ترک برای این دسته از نوعروسان مناسب می باشد .
فرش ترک مدرن زیبانرین فرش برای منزل نوعروس
3- اگر می توانید، بعد از مشخص شدن محل منزل تان و مشاهده پلان آن فرش تان را تهیه کنید . بهتر است که فرش متناسب با محلی که در آن پهن می گردد ، تهیه شود. و بهتر است که فرش مقداری از محیط کوچک تر انتخاب گردد .
4- اگر منزل تان کوچک بوده و با چیدن وسایل شلوغ به نظر می رسد ، فرشتان را خلوت و از رنگ روشن انتخاب کنید تا به بزرگتر به نظر رسیدن فضا کمک کند . اگر برعکس منزل تان بزرگ و خلوت است با انتخاب فرش شلوغ و تیره می توانید پارادوکس ایجاد کنید .
5- مورد دیگر می توانید با پالت رنگی که در منزلتان انتخاب می کنید، از تاثیرات روانشناسی که رنگ ها دارند در محیط منزل تان استفاده کنید .
خرید فرش نوعروس به قیمت کارخانه با کیفیت بالا
گروه تجاری فرش کاشان در نظر دارد هدیه ای به نوعروسان بدهد تا بدرقه زندگی شان باشد . این کارخانه برای تمامی نوعروسان ، زیباترین و جدیدترین فرش های ماشینی را به قیمت کارخانه و به قیمت تولیدی به فروش می رساند . بدین صورت افراد می توانند جدیدترین طرح ها را با کیفیت عالی و با قیمت مناسب خریداری کنند . در این فروشگاه هزاران طرح از فرش های سنتی کاشان و فرش های مدرن و فانتزی وجود دارد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی