تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فروش فرش با بهترین شرایط

خرید فرش ماشینی با بهترین شرایط

خریداران می توانند خرید انواع فرش های ماشینی سنتی ، ترک مدرن ، انواع فرش های فانتزی را با بهترین شرایط خریداری کنند . وقتی صحبت از بهترین شرایط فروش فرش به میان می آید یعنی در فروش هم کیفیت بالا ، هم زیبایی و هم قیمت مناسب مد نظر است . گروه تجاری فرش کاشان توانسته است بهترین فرش های ماشینی کاشان را به صورت مستقیم با قیمت درب کاخانه به صورت حضوری و اینترنتی با ارسال رایگان به فروش برساند .
در بازار پر رقابت فرش ماشینی ، خرید فرش اگرچه به ظاهر آسان است اما دارای مشکلاتی هم هست که به معیارهای خرید مرتبط می باشد . اگرچه ما فرش را به عنوان یک کف پوش و زینت بخش خانه می شناسیم ، اما کسانی که آگاهی از مشخصات فنی یک فرش خوب ندارند ، هنگام خرید فرش دچار مشکل می گردند .
مقاله مربوطه : مشخصات فرش خوب
مشکل از این بابت که شاید با پرداخت پول ، فرش مناسب متناسب با پول پرداختی خود تحویل نگیرند . فرش ماشینی اگرچه نسبت به فرش های دستباف دارای قیمت مناسب تری است اما ، جزء کالاهای لوکس و گران قیمت به شمار می رود . علت این امر کیفیت بالای بافت این نوع محصول در ایران و زیاد بودن متقاضیان این نوع فرش در سرتاسر جهان می باشد .
با رونق گرفتن صنعت فرش ماشینی افراد بسیاری به این مسیر روی آوردند . عده ای از آنان به صورت اصولی به ارائه فرش های ماشینی با کیفیت و با هزینه ی معقول مشغول به کارند و عده ای دیگر ، تنها برای سود بیشتر به این شغل و حیطه روی آورده اند و سود و ضرر خود را فرای سود و رضایت مشتری قرار می دهند .
وقتی می گوییم فروش فرش با بهترین شرایط ، یعنی هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی و هم از نظر قیمت ، بهترین باشد . با انتخاب درست کارخانه تولید کننده ، خریدار می تواند به خرید فرش ماشینی با بهترین شرایط دسترسی پیدا کند .
فروش فرش با کیفیت
فرش های ماشینی در بازار دارای گرید  و درجه بندی می باشند . فرش های درجه یک از جمله مرغوب ترین و گران ترین فرش های موجود در بازار می باشند . این فرش برای اینکه در این دسته قرار بگیرد ، باید دارای ویژگی ها و خصوصیاتی باشد که در اینجا ذکر می شود و بهتر است که شما هم هنگام خرید فرش این نکات را بدانید تا خرید آگاهانه تری انجام دهید .
جنس فرش ، سایز فرش ، شانه و تراکم و طرح و زیبایی آن از جمله موارد مهمی است که باید هنگام خرید فرش رعایت گردد .
خرید از یک برند و فروشگاه معتبر نیز یکی دیگر از موارد مهم است که به شما در جهت دستیابی به یک خرید بهتر یاری می رساند .
موقع دریافت و خرید فرش به خوبی ظاهر فرش تان را بررسی کنید . اگر زدگی و یا پوسیدگی ، شکستگی و سایر مواردی که از یک دستی فرش می کاست را مشاهده کردید ، از خرید آن به عنوان یک فرش درجه یک خودداری نمایید .
از جمله مواردی که از کیفیت فرش می کاهد ، تغییر رنگ آن است . ممکن است در مواردی هنگام بافت فرش ، نخی تمام شود و برای جایگزینی آن نخی به همان فرمول قبلی موجود نباشد، و با جایگزین کردن یک نخ مشابه آن سبب شود ، در رنگی در طول فرش مشاهده گردد .
گاهی اوقات به دلیل بالا رفتن تراکم و فشردگی گره ها در فرش های ماشینی با تراکم بالا ، مشکل شکستگی در فرش ایجاد می گردد . باید پشت فرش را به دقت مورد بررسی قرار دهید و با خرید از یک برند معتبر که محصولات خود را گارانتی می کند به شما در جهت یک خرید ایمن یاری می کند.
بررسی بهترین شرایط یک فرش با کیفیت
1- مورد اول جنس فرش است . در میان انواع جنس فرش ماشینی اعم از اکریلیک ، پلی استر، پلی پروپلین، بهترین فرش که در دسته فرش های مرغوب قرار می گیرد ، فرش اکریلیک است . این به این معنی نیست که فرش های پلی استر درجه یک نیستند . فرش های پلی استر نیز در گرید های مختلف دسته بندی می شود که روش تشخیص نیز در بالا ذکر شد . اما در مقایسه ی فرش ها باهم به دلیل ویژگی هایی که هر کدام دارند، برخی بر برخی دیگر برتری دارند .
می توانید بسته به انتظاری که از خرید فرش تان را دارید جنس آن را مشخص کنید . مثلا برای مکان هایی که دوست ندارید زیاد هزینه کنید و یا در مکان هایی که مرطوب است و فرش نیاز به شست و شوی بیشتری دارد از میان فرش های پلی استر ، فرش تان را تهیه کنید و برعکس در مکان های پذیرایی منزل تان و جاهایی که نیاز به فرش های زیبا و لوکس احساس می شود و دوست دارید این فرش ماندگاری بالایی داشته باشد و در برابر رفت و آمد بسیار مقاوم باشد بهتر است که از میان فرش های اکریلیک فرش تان را تهیه کنید .
2- مورد دیگر شانه و تراکم فرش های ماشینی است که می توانید با توجه به کاربری ای که برای آن فرش تهیه می کنید ، از شانه و تراکم مناسب تر فرش تان را خریداری نمایید . فرش های ماشینی از هفتصد شانه تا هزار و پانصد شانه بافته می شوند . باید بدانیدکه هر چه شانه و تراکم فرش ماشینی بالاتر می رود ، فرش ارتفاع خاب کمتری خواهد داشته و آن فرش ریز بافت تر می گردد .
برای اینکه فرش تان نرم بوده و برای نشست و برخاست نرم تر باشد ، از میان فرش های با شانه و تراکم پایین تر ، فرش تان را خریداری نمایید . اما اگر می خواهید که فرش تان ریز بافت تر باشد ، از میان فرش های با شانه و تراکم بالا فرش تان را خریداری نمایید.
هر چه شانه و تراکم فرش بالاتر رود قیمت آن نیز افزایش می یابد .
3- مورد دیگر که بیشتر از سایر موارد به آن دقت می گردد ، ظاهر و طرح و رنگ و سبک فرش است . انواع فرش کلاسیک ، سنتی و مدرن در بازار فرش ماشینی وجود دارد . شما با توجه به سبکی که برای دکوراسیون خود در نظر گرفته اید بهتر است که فرش تان را انتخاب کنید و رنگ این فرش باید متناسب با پالت رنگی ای که در منزل تان به کار برده اید باشد.
انواع طرح برای انواع سلیقه ها در بازار فرش موجود است اما بابت طرح ها ، قیمت فرش ها افزایش نمی یابد . اما شرایط و نوع بافت یک طرح یکسان در قیمت گذاری آن تاثیر می گذارد . بافت فرش های فانتزی ، فرش های ساده و رایج ، در شانه و تراکم های متفاوت و سایز های مختلف و تعداد رنگی که در بافت فرش به کار می رود ، این ها مواردی هستند که قیمت یک طرح را در شرایط مختلف بافت تحت الشعاع قرار می دهند.
انواع فروش های فرش و مزیت های آن
روش های خرید و فروش امروزه تفاوت های بسیاری با گذشته های دور کرده است . در قدیم تنها روش خرید ، مراجعه حضوری و خرید بوده است اما امروزه از راه دور نیز می توان خرید خود را نجام داد .
اگر آگاهانه خرید خود را انجام دهیم می توانیم می توانیم با بهترین شرایط خرید خود را انجام دهیم . فروش فرش به صورت اینترنتی می تواند بهترین شرایط و انواع مختلف آن را در اختیار شما قرار دهد تا بهترین فرش را با آسان ترین روش و آنگونه که برای شما مقدور است خریداری نمایید .
چه خرید حضوری و چه خرید غیر حضوری باید به گونه ای باشد ، که شما از یک فروشگاه معتبر بهترین فرش را بهترین کیفیت و با بهترین و مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.
در فروش فرش به صورت اینترنتی برای شما انواع جشنواره ها را به صورت اقساطی یا پرداخت درب منزل در نظر می گیرند تا شما را به خرید اینترنتی ترغیب نمایند . علت این امر مناسب بودن این روش خرید برای فروشنده و هم خریداری است .
در این روش است که دست دلالان و واسطه ها ازمیان مصرف کننده و تولید کننده کوتاه می شود ، که این امر باعث می شود هم خریدار با برندی که از آن خریداری می کند در رابطه باشد و هم فروشنده محصول خود را با قیمت واقعی در بازار عرضه کند و این سبب اعتماد بین مشتری و فروشنده و ثبات قیمت ها و معرفی برند می گردد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی