تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش 700 شانه تراکم 3000

نام نویسنده: امید انصاری
خرید فرش 700 شانه تراکم 3000

فرش هفتصد شانه چه فرشی است؟

ویژگی های فرش ماشینی 700 شانه

فرش های تبدیلی یا طرح هفتصد شانه چیست ؟

هنگام خرید فرش عوامل مهم و مختلفی باعث می شود که افراد بخواهند فرش خود را در دسته ی مشخصی انتخاب کنند. به دلیل با کیفیت بودن دسته های مختلف فرش در ایران هیچ کس از خرید فرش در دسته های مختلف فرش ایران دچار خسران و ضرر نشده است. در بازار فرش ماشینی گروه های مختلفی از فرش های ماشینی دیده می شود. از قدیم فرش های ماشینی ایران در شانه های سیصد شانه و پانصد شانه بافته می شده است که با پیشرفت تکنولوژی این عدد به هزار و پانصد شانه رسیده است. علت این امر نیز به روز شدن دستگاه های بافت فرش است. به دلیل اینکه سلایق مردم روزانه تغییر می کند و دوست دارند که در بازار اجناس جدید خریداری کنند، به همین دلیل در حوزه تولید یکی از اساسی ترین وسایل منزل نیز، این مورد مد نظر قرار گرفته و تولید کنندگان برای برطرف کردن نیاز متقاضیان، اقدام به تولید فرش های به روز می نمایند. این موراد که در بالا گفته شد به این معنی نیست که فرش با شانه و تراکم پایین تر قدیمی شده و دیگر در بازار تولید نمی شود.
خیر برخی به اشتباه احساس می کنند که خرید از فرش های هقتصد شانه، یعنی خرید از فرش های قدیمی در صورتی که نمی دانند متقاضیان فرش ماشینی بسیار زیادند و هر کدام استطاعت مالی متفاوتی دارند و تولید کنندگان فرش ماشینی برای داشتن طیف وسیعی از متقاضیان فرش، خود را ملزم به تولید انواع فرش با طرح های روز بازار با قیمت های متفاوت می دانند. پس در دسته فرش های هفتصد شانه ایرانی به دنبال طرح های روز با بهترین کیفیت بافت باشید.
فرش 700 شانه 8 رنگ طرح الی به قیمت کارخانه

 

فرش هفتصد شانه چه فرشی است؟

فرش 700 شانه تراکم 2550، یکی از بهترین و پر فروش ترین فرش های ماشینی بازار ایران است. علت این امر قیمت مناسب آن است. این فرش در طرح ها و رنگ های متفاوت بافته می شود و در میان طرح های متفاوت فرش ماشینی هفتصد شانه می توانید فرش مد نظر خود را بیابید. فرش های هفتصد شانه در تراکم های 2550 بافته می شوند. شانه قالی 700 شانه به تعداد گره هایی می گویند که در یک متر از طول محصولات 700 شانه زده می شود می گویند. تراکم به تعداد گره های به کار رفته در هر یک متر راستای طولی فرش می گویند که در اینجا باید بدانید که 2550 عدد گره در هر یک متر راستای طولی فرش ماشینی به کار می رود. نکته، اگر فرش تان را از محل مناسب و معتبر تهیه نکنید، ممکن است در خرید یک فرش حقیقی هفتصد شانه دچار مشکل گردید. زیرا در بازار فرش های هفتصد شانه تبدیلی و فرش های طرح هفتصد شانه نیز یافت می شود.
فرش 700 شانه طرح جدید آرزو
به طور اجمالی بدانید که تفاوت فرش هفتصد شانه حقیقی با سایر فرش ها را می توانید با شمارش دقیق تشخیص دهید. اگر شما یک سانت از یک فرش هفتصد شانه حقیقی را شماره کنید در آن یک سانت هفت عدد گره شمارش خواهید کرد. در صورتی که اگر فروشنده شما به شما دروغ گفته باشد، شما در آن یک سانت کمتر از هفت گره شماره خواهید کرد. مثلا اگر پنج عدد گره شمارش کردید درحالی که فروشنده به شما گفته فرش هفتصد شانه است بدانید که این محصول یک فرش 700 شانه تقلبی است.


ویژگی های فرش ماشینی 700 شانه

از جمله ویژگی فرش هفتصد شانه قیمت پایین آن نسبت به سایر فرش های بازار است. فرش های دستباف گونه که به فرش های هزار شانه به بالا می گویند، به دلیل ریز بافتی که دارند از این دسته از فرش ها گران تر هستند. اما فرش 700 شانه با تراکم 3000 از این فرش های دستباف گونه نرم تر است و ارتفاع خاب بیشتری دارد و کسانی که دوست دارند علاوه بر مبلمان روی زمین یا فرش شان نشست و برخاست داشته باشند بهتر است که از این دسته از فرش های ماشینی طرح مورد نظرشان را انتخاب نمایند. مورد دیگر در مورد محصولات هفتصد شانه تعداد رنگی است که در آن ها به کار می رود. فرش های ماشینی 700 شانه در تعداد رنگ های هشت رنگ، ده رنگ، دوازده رنگ و چهارده رنگ بافته می شود.
شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا این همه رنگ ؟ یا چرا همه را به یک تعداد رنگ نمی بافند. به طور کلی باید بدانید که تعداد رنگ در فرش ماشینی هر چه بالاتر رود در زیبایی فرش تاثیر گذار است. پس این امر در میزان قیمت فرش بی تاثیر نیست. تعداد رنگ هر چه بالاتر رود قیمت فرش 700 شانه ماشینی شما گران تر خواهد شد. مورد دیگر طرح فرش است. به دلیل اینکه الیاف فرش های هفتصد شانه کمی کلفت تر از فرش های ریز بافت است. از طرح های درشت تر در بافت آن استفاده می شود که همین امر دست را برای بیشتر کردن رنگ های مختلف در فرش بازتر می گذارد. یعنی افزایش تعداد رنگ، خود باعث شلوغ تر به نظر رسیدن فرش می شود که اگر این امر در فرش های با شانه و تراکم بالاتر که برای بافت شان از طرح های ریز و پر جزییات استفاده می شود، به کار رود خود باعث هر چه شلوغ تر به نظر رسیدن فرش ماشینی می گردد. پس فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالاتر را به این دلیل با تعداد رنگ پایین و پالت رنگی ملایم و یک دست تولید می کنند.


فرش های تبدیلی یا طرح 700 شانه چیست؟

فرش های تبدیلی که به عنوان فرش های هفتصد شانه در بازار ارائه می شوند، محصولاتی هستند که با دستگاه های پانصد شانه بافته می شوند. با تغییراتی که در این دستگاه داده می شود این فرش ها با تراکم عرضی هفتصد اما با تراکم طولی به مراتب کمتر از فرش های هفتصد شانه اصلی یعنی با تراکم 1500 بافته می شوند و تعداد رنگ آنها هشت عدد است. باید بدانید که این دسته از فرش های ماشینی قیمتی به مراتب پایین تر از فرش های اصلی دارد. اگر می خواهید برای کاربری که مهم نمی دانید از این دست از فرش ها تهیه کنید انتخاب شماست. اما اگر می خواهید صاحب یک فرش اصل هفتصد شانه گردید، اولا خرید خود را از فروشگاه معتبر انجام دهید ثانیا هنگام خرید می توانید تراکم طولی این فرش ها را در یک سانت بشمارید اگر 25 عدد گره در ان شماره کردید بدانید که 700 شانه اصل است.
اما فرش های طرح هفتصد شانه همانطور که از نامش پیداست تنها شباهتی که به فرش هفتصد شانه دارد، طرح آن است. این محصولات همان فرش های پانصد شانه هستند که با طرح های روز بازار بافته می شوند. این ها هرگز فرش های هفتصد شانه نیستند و تنها از لحاظ ظاهر شباهت دارند. قیمت آنها در حد فرش های پانصد شانه باید قیمت گذاری شود و هرگز نباید از این شباهت ظاهری برای سواستفاده بهره برداری شود. فرش های پانصد شانه در تراکم طولی حدود1000 گره بافته می شوند که این تراکم و فشردگی فرش را نسبت به فرش های تبدیلی و یا هفتصد شانه اصل بسیار پایین می آورد. اگر دوست ندارید برای مکان های کم رفت و آمدتان نظیر اتاق خواب ها و یا آشپزخانه فرش گران قیمت تهیه کنید می توانید از این دست از فرش ها خریداری نمایید. خرید فرش 700 شانه تراکم 3000 به قیمت کارخانه وقتی برای خریدار اتفاق می افتد که در انتخاب کارخانه دقت کند و فرش 700 شانه را از کارخانه ای خریداری کند که یک تولید کننده است.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی