تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

امکان سفارش فرش ماشینی دلخواه شما

سفارش فرش در ابعاد دلخواه

امروزه به دلیل روی کار آمدن دستگاه های بافت فرش ماشینی پیشرفته وندویل بلژیک و شونهر آلمان ، امکان سفارش فرش ماشینی دلخواه شما در سایز درخواستی تان وجود دارد . سفارش فرش در ابعاد دلخواه به صورت جفت بافته در شانه و تراکم درخواستی مشتری و در طرح و رنگ دلخواه مشتری بافته می شود . فرش های سفارشی برای فضاهای نامتقارن و دکوراسیون هایی که با مفروش کردن فرش های 6 متر ، 9 متر یا 12 متر نامتقارن می شوند مناسب می باشد . امان بافت فرش های با سایز بزرگ برای مساجد ، حسینیه ها ، کاخ ها ، سمینارها و سالن های پذیرایی بزرگ مناسب است .
فروش عمده فرش های سایز بزرگ به قیمت بسیار مناسب و تولیدی انجام می شود .
بافت فرش های سایز بزرگ سفارشی باید با بهترین الیاف باشد تا کیفیت و زیبایی بسیار بالایی داشته باشد .
فرش ، امروزه به یکی از وسایل زینتی منزل تبدیل شده است . اگر در زمان های قدیم به چیدمان دکوراسیون به شکل امروزی توجه چندانی نمی شد ، اما نمی توان اصول و قاعده ای که هنرمندان در بافت فرش هایشان به کار می گرفته اند تا محصولی زیبا را به وجود بیاورند انکار کرد.
فرش های دستباف نمود و جلوه ی افکار هنرمندانه ی بافندگان و طراحان گذشته بوده است و فرش ماشینی که در ادامه ی آن به وجود آمده است تایید این موضوع و ادامه دهنده ی سنت و فرهنگ ایرانیان گذشته است.
فرش گستردنی است که برای پوشش کف منزل ، برای گرما بخشیدن به آن و نشست و برخاست روی زمین نرم و تکریم انسان و زندگی اوست . از قدیم الایام ایرانیان برای زندگی ، خانه و کانون خانواده احترام ویژه ای قائل بوده اند . بافت فرش از جمله این راه هاست که برای تبدیل منزل به محیطی گرم و صمیمی برای زندگی به کار رفته و تا امروزه ادامه داشته است.
نه تنها ایرانیان بلکه اقوام مختلف و فرهنگ های متفاوت در سرتاسر جهان از قدیم تا به امروز به این امر عقیده دارند و دوست دارند منزل خود را با پهن کردن فرش در آن گرم تر و مزین تر کنند .

چه فرشی برای منزل مناسب است ؟
برای انتخاب فرش ، سایز فرش ، رنگ آن و طرح آن و همینگونه جنس آن ، از مواردی است که بهتر است به درستی انتخاب شود تا بتوان بهترین استفاده را از لحاظ فیزیکی و روانی از فرش و محیط منزل به عمل آورد .
اول از همه زمانی که شما می خواهید برای فضای مد نظرتان فرش انتخاب کنید ، باید به شکل هندسی پلان و مساحتی که قرار است مفروش شود توجه کنید . اگر پلان شما مستطیل ، مربع و یا دایره باشد ، می توانید فرشی متناسب با پلان تان انتخاب کنید و این گونه به فضای منزل زیبایی دو چندانی ببخشید .
نوع دکوراسیونی که در منزل تان به کار می برید، معرف سلیقه و هنر و زیبایی شناختی شماست.
فرش های رایج در بازار به شکل مستطیل و در اندازه های دوازده متری ، نه متری و شش متری می باشد . این به این معنا نیست که شما نمی توانید فرش به شکلی غیر از مستطیل و در اندازه ای بزرگتر یا کوچکتر از این مقدار داشته باشید .
با پیشرفت تکنولوژی ، تولید کننده های فرش برای رضایت بیشتر مشتری ، فرش را به متراژ و پلان مد نظر مشتری می بافند . یعنی شما می توانید کل پلان منزل تان را به هر شکل و وسعتی که هست از طرح مورد نظرتان فرش ببافید به گونه ای که هیچ گونه ستون احتمالی و یا گوشه و کجی و راستی در منزل تان مانع از یکدست فرش شدن محیط تان نگردد .
اما در کنار این مطلب نکته ای در مبحث دکوراسیون است که ممکن است برای برخی کارگشا باشد و باعث راهنمایی در چیدمان و انتخاب فرش گردد که در ادامه بیان می گردد .
بهتر است که برای هر چه بهتر به نظر رسیدن اتاق فرش تان را کمی کوچکتر از مساحتی که قرار است مفروش گردد، انتخاب کنید. با این کار اتاق شما زیباتر و منظم تر وخلوت تر به نظر خواهد رسید ، کل اتاق را فرش کردن از زیبایی اتاق می کاهد . فرقی ندارد کف پوش شما از چه مدلی است. موکت ، پارکت ، سرامیک هر چه که هست بهتر است اطراف فرش تان کمی خالی بماند تا هم فرش خود را بیشتر نشان دهد و هم اتاق خلوت تر به نظر برسد .
طرح و رنگ دلخواه فرش ماشینی
در بازار فرش ماشینی امروز ، انواع فرش ماشینی با طرح های مختلف و رنگ های متنوع بافته می شود . فرش ها در هر طرحی که هستند برای جلب رضایت بیشتر مشتری ، در پالت های رنگی متفاوت بافته می شوند و در میان فرش های روز بازار که در شانه و تراکم های متفاوت بافته می شوند ، با توجه به شانه ای که بافته می شوند ، تعداد رنگ ها تعیین می گردد که شما با سلیقه ی خودتان و هدفی که از تهیه فرش دارید متناسب با دکوراسیون تان و سبکی که دارید می توانید فرش مورد نظر خود را تهیه کنید .
فرش های هفتصد شانه بازار به دلیل اینکه طرح های درشت تر نسبت به سایر فرش ها در بافت شان به کار می رود ، در تعداد رنگ های هشت رنگ ، تا چهارده رنگ بافته می شود که هر چه تعداد رنگ در فرش بالاتر رود ، به همان تناسب قیمت آن نیز افزایش می یابد .
و فرش های ریز بافت هزار و دویست شانه به بالا به دلیل اینکه طرح های ریز برای طراحی اش به کار می رود در تعداد رنگ پایین تر بافته می شوند و دلیل این امر اجتناب از شلوغ شدن فرش بابت به کار رفتن تعداد بالای رنگ در طراحی و رنگ آمیزی آن است .

مورد دیگری که باعث رضایت متقاضیان فرش ماشینی در سراسر دنیا گشته ، سفارشی بودن طرح و سبک فرش است . شما می توانید هر طرحی را که مد نظرتان است سفارش دهید تا دستگاه های پیشرفته نساجی ایران ان را برای شما ببافند .
اگر نخواهید هزینه ای بابت طراحی سفارشی فرش تان بپردازید، می توانید از میان انبوه طراحی های فرش ماشینی ، فرش مد نظرتان را انتخاب و سفارش دهید و تنها هزینه ی خود فرش را پرداخت کنید . زیرا ممکن است سفارش فرش هزینه ی اندک مضاعفی برای شما به بار آورد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی