تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چاپ فوری عکس روی تابلو فرش ماشینی

چاپ عکس روی تابلو فرش

بسیاری از افراد اطلاعات دقیقی درباره چاپ عکس ها بر روی تابلو فرش ها نمی داند و به این فکر می کنند که ممکن است این تابلو فرش ها پس از مدتی شکل ظاهری خود را از دست بدهند تقریبا می توان بیان کرد که این سوال اولین سوالی است که به ذهن مخاطبان خطور می کند . شرکت فرش کاشان یکی از بزرگ ترین تولید کنند گانی است که انواع تابلو فرش های ماشینی سفارشی را با بالاترین کیفیت ممکن تولید می کند . این شرکت از زمانی که اقدام به سفارش گیری درباره تابلو فرش ها کرده است نیاز مشتریان را برآورده ساخته است و نظر آن ها را جلب کرده است .

چاپ فوری عکس روی تابلو فرش ماشینی
با توجه به این که در سال های اخیر ما در زمینه تولید محصولات ماشینی پیشرفت های چشمگیری کرده ایم این توانایی را پیدا کرده ایم که انواع چاپ ها را بر روی انواع سطوح مسطح و همچنین سطوح غیر مسطح ( دارای پستی ها و بلندی ) به بهترین شکل ممکن و با بهترین کیفیت ممکن صورت می گیرد . از جمله چاپ عکس ها می توانیم به مواردی چاپ روی اجسام سخت مانند انواع مختلف کاشی ها ، سنگ ها ،سرامیک ها و چوب و .... اشاره کرد اما معروف ترین آن ها و پر کاربردی ترین آن ها چاپ عکس روی تابلو فرش ها می باشد البته چاپ عکس ها می تواند روی اجسامی مانند پارچه ها نیز صورت بگیرد .
شما می توانید انواع عکس های عزیزانتان که برای شما مهم هستند را به شرکت فرش کاشان سفارش دهید و این تایلو فرش های نفیس را در مناسب های مختلف به آن ها هدیه بدهید . در رابطه با تابلو فرش ها باید بگوییم که به غیر از بافت عکس تابلو فرش ، چیز هایی که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند سرعت عمل بالای دستگاه ها نیز می باشد و دقت و تمیزی کار چرا که نتیجه نهایی کار به طور دیده می شود و کاری بسیار طبیعی به شما تحویل می دهد . در حال حاصر ما دو نوع روش برای چاپ عکس ها روی تابلو فرش ها داریم که هر کدام از این روش ها دارای یک سری ویژگی ها اعمم از خوبی ها و بدی ها می باشند .

روش اول : چاپ کلاریس روی فرش
از جمله مدرن ترین روش های چاپ عکس بر روی تابلو فرش ها روش چاپ کلاریس می باشد و به این ترتیب می باشد که به صورت جوهر افشان ، چاپ مستقیما روی فرش ها انجام می گیرد ( این روش برخلاف چاپ سابلیمیشن که باید شما برای چاپ ابتدا یک کاغذ مخصوص را داشته باشید و طرح روی آن چاپ شود و سپس طرح را روی تابلو فرش ماشینی چاپ کنید . ) به بیانی دیگر می توان گفت در روش کلاریس هیچ گونه محدودیتی برای رنگ ها وجود ندارد و رنگ هایی که در تصویر دیده می شود عینا رنگ هایی است که به صورت دیجیتال روی تابلو فرش های ماشینی چاپ می شوند که بخشی از کیفیت محصول به کیفیت خود عکس بر میگردد که اگر بی کیفیت باشد ممکن است چاپ به صورت کمی مات صورت گیرد و یا به سرخی رنگ شبیه شود . در ادامه می خواهیم به توضیحاتی درباره نکات فنی چاپ روی فرش به روش کلاریس بدهیم :

عمق رنگ در تابلو فرش کلاریس
سوالی که شاید برای خیلی از کاربران در رابطه با چاپ عمیق عکس ها پیش می آید این است که رنگ ها تا چه عمقی از ریشه های تابلو فرش های ماشینی را در بر میگیرند ؟ در چاپ های کلاریس تقریبا تا انتهای الیاف های فرش رنگ ها می توانند نفوذ کنند به گونه ایی که حتی در پشت تابلو فرش ها نیز رنگ ها تثبیت می شوند و شکل ظاهری آن ها مانند فرش های بافتی می شود .

روش دوم :  چاپ عکس روی تابلو فرش با روش سابلیمیشن (حرارتی)
چاپ حرارتی سابلیمیشن یکی اساسی ترین حالت های چاپ فوری بر روی تابلو فرش ها می باشد و در چاپ های سابلیمیشن ابتدا عکس های سفارشی شما با پرینتر های مخصوص روی کاغذ های روغنی چاپ می شوند و این کاغذ ها بر روی فرش های سفید و خام که از قبل بافته شده اند در دستگاه های سابلیمیشن قرار می گیرند . در نهایت این دستگاه با پرس و به صورت حرارتی در مدت زمان بسیار کوتاهی رنگ کاغذ را به تابلو فرش های ماشینی منتقل می گردد و تثبیت می کند . ( این مدت زمانی که بیان شده است بسته به جنس نخ تابلو فرش ، تغییر می کند .)

انواع جنس نخ خاب تابلو فرش در چاپ سابلیمیشن
جنس نخ تابلو فرش های ماشینی به مانند فرش های ماشینی انواع مختلفی دارد که از اهمیت ویژه ایی در هنگام چاپ عکس بسیار مهم و حیاتی است زیرا برای هر نوع جنس الیافی ، مدت زمان پرس و همچنین حرارت دستگاه نیز متفاوت خواهد بود که این مدت زمان بر اساس این که شرکت تولید کننده از چه مرحله تجربه ایی برخوردار هستند متفاوت است و به بیان دیگر مشخص کننده است .
تابلو فرش با جنس نخ آکریلیک : بهترین نوع الیافی که به آن پشم مصنوعی نیز گفته می شود الیاف آکریلیک می باشد که بسیار نرم و منعطف می باشند و اگر الیاف آکریلیک در فرآیند هیت ست شدن قرار نگیرد اختمالا دارای پرز دهی کمی باشد . تابلو فرش های خامی که تولید می کند به جنس نخ آکریلیک به صورت 1200 شانه می باشند و زمانی که چاپ عکس روی فرش های آکریلیک صورت می گیرد تابلو فرش چهره به میزان کمی مات و یا کم رنگ نسبت به عکس اصلی آن ها به نظر می رسد .
تابلو فرش با جنس نخ فیلامنت و پلی استر : از جمله نخ های مصنوعی فیلامنت و پلی استر می باشند که دارای خواصی تقریبا شبیه به هم می باشند که به عبارتی دیگر به آن ها ابریشم های مصنوعس نیز می گویند . معمولا تابلو فرش هایی که به صورت 1000 شانه به صورت خام بافته می شود باید از جنس نخ فیلامنت و پلی استر باشد که نتیجه کار روشن و قدری براق به نظر می رسد .

سفارش انواع تابلو فرش های ماشینی از شرکت فرش کاشان
شرکت فرش کاشان به عنوان بزرگ ترین شرکت تولید کننده در زمینه تولید انواع تابلو فرش های ماشینی فعالیت می کند که شما می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین شرکت فرش کاشان این محصول زیبا را به قیمت درب کارخانه خریداری کنید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی