سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» لیست قیمت فرش ماشینی

قیمت فرش ماشینی

برای قیمت گذاری بر روی هر محصول ، اتحادیه منحصر به فرد برای آن محصول وجود دارد . که بر اساس آن قیمت را به طور معمول با توجه به متوسط قیمت بیان شده ، تعیین می کنند . یکی از این محصولات ، قیمت فرش ماشینی می باشد که اتحادیه مربوط به آن قیمتی را برای آن تعیین می کند . تعیین این قیمت با توجه به خصوصیات فرش و مواد به کار رفته در آن تعیین می شود . در اینجا به بررسی عوامل موثر در قیمت می پر داریم :
عوامل موثر بر قیمت فرش ماشینی :
قیمت فرش ماشینی تحت تاثیر عوامل مختلفی ، تغییرات زیادی داشته است . شاید تا به حال به این نکته بر خورد کرده باشید قیمت یک فرش با توجه به اینکه از نظر ظاهر و طرح یکی می باشد اما از نظر قیمت متفاوت است و این سوال برای شما ایجاد می شود که چرا تفاوت قیمت هست ؟
عوامل تاثیر گذار در قیمت فرش ماشینی عبارتند از :
1.    جنس الیافی که در بافت فرش استفاده می شود
2.    تعداد شانه و تراکم در فرش ماشینی
3.    نوع دستگاهی که محصول با آن بافته می شود
جنس الیاف :
از عوامل موثر بر قیمت فرش ، جنس و کیفیت الیاف به کار رفته در بافت فرش می باشد . امروزه در برخی از کارخانه ها ی تولید فرش از الیافی چون اکریلیک و پلی استر یا BCF استفاده می کنند . از نظر جنس و کیفیت ، بهترین الیاف ، پشم و اکریلیک می باشد . از این رو قیمت فرش های بافته شده با الیاف آکریلیک بالاتراز محصولات بافته شده با الیاف پلی استر یاBCF  می باشد .
تراکم فرش :
میزان تراکم فرش رابطه مستقیمی با قیمت آن دارد . منظور از تراکم تعداد گره های به کار رفته در یک متر مربع از طول فرش می باشد . هرچه تعداد گره در فرش بیشتر استقامت آن بالا می رود .
شانه فرش :
منظور از شانه فرش تعداد گره به کار رفته در بافت فرش دریک متر مربع از عرض آن می باشد . این موضوع نیز در قیمت فرش ماشینی تاثیر دارد و قیمت این محصول را بالا می برد .
نوع دستگاه بافت :
از دیگر مواردی که در قیمت فرش تاثیر دارد نوع دستگاه بافنده فرش است . امروزه در بافت فرش های ماشینی از دستگاه هایی چون HCP یا ASR  و HCI  استفاده می شوند .
البته عواملی دیگری نیز در قیمت فرش تاثیر گذار است : ابعاد فرش ، تعداد رنگ به کار رفته در قالی و شرکت تولید کننده فرش  از مواردی که در قیمت قالی موثر است .
ابعاد فرش :
امروزه فرش در اندازه های  مختلفی بافته می شود اما پرکاربرد ترین ابعاد ، 6 متری ، 9 متری و 12 متری است . به مراتب با توجه به اینکه اندازه فرش متفاوت است قیمت آن نیز متفاوت است به گونه ای که قیمت فرش 6 متری از قیمت فرش 9 متری به مراتب پایین تر است .
رنگ بندی فرش :
امروزه برای تمامی سلیقه ها دربازار ، فرش با تنوع طرح و رنگ بسیاری وجود دارد . به طور کلی تعداد رنگ به کار رفته درهر فرش ماشینی 8 یا 10 یا 12  رنگ می باشد . هر چه تعداد رنگ به کار رفته در فرش بیشتر قیمت آن نیز بالا تراست .
شرکت تولید کننده فرش : 
مسلما شرکت های تولید کننده معتبر و مطرح  برای جذب و نگه داشتن مشتریان خود کیفیت فرش خود را بالا می برند و این امر سبب بالا رفتن قیمت فرش ماشینی می شوند . 
مقایسه قیمت فرش ماشینی با قالی های دستباف
فرش دستبافت به دلیل بافته شدن با الیاف طبیعی دارای قیمت بالا تری نسبت به فرش های ماشینی می باشد . اما
فرش ماشینی خود از نظر قیمت در مقایسه با یکدیگر متفاوت است .
انواع فرش ماشینی عبارتند از :
1.   فرش  500  شانه
2.   فرش  700 شانه
3.   فرش 1000 شانه
4.   فرش 1200 شانه
البته محصولات 700 شانه ، خود به سه دسته
-    700 شانه واقعی 
-   طرح 700 شانه
-   700 شانه تبدیلی
تقسیم می شود .
از نظر قیمت فرش 500 شانه نسبت به فرش 700 شانه قیمت پایین تری دارد . فرش 700 شانه که به سه دسته تقسیم
می شود نیز دارای قیمت های متفاوتی هستند قیمت فرش 700 شانه واقعی نسبت به  700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه   بالاتر می باشد . قیمت فرش 1000 شانه نسبت به محصولات 500 و 700 شانه گران تر و به مراتب کمتر از محصولات 1200 شانه می باشد .
خرید فرش ماشینی :
شما برای خرید فرش ماشینی می توانید به دوصورت فیزیکی (حضور در کارخانه ) یا آنلاین اقدام کنید  . بهترین و سریعترین روش برای خرید یا مقایسه یا انتخاب فرش به صورت اینترنتی می باشد . برای خرید فرش ماشینی کاشان ، با قیمتی ارزان می توانید به شرکت فرش کاشان ، که یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه فروش بهترین فرش ماشینی و با کیفیت بالا درطرح های مختلف می باشد مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید . البته قابل ذکر است می توانید در این فروشگاه خرید خود را به صورت حضوری نیز انجام دهید .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
قیمت فرش ماشینی, قیمت فرش 1000 شانه, قیمت فرش 6 متری, انواع فرش ماشینی, قیمت فرش 700 شانه, قیمت فرش 9 متری, خرید فرش ماشینی کاشان
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان
•  آنچه باید در مورد خرید فرش ماشینی ارزان بدانید
•  چه فرش ماشینی بخریم ؟
•  بهترین نوع نخ برای فرش ماشینی چه نخی می باشد ؟
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان