تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

لیست قیمت فرش ماشینی

قیمت فرش ماشینی

برای قیمت گذاری بر روی هر محصول ، اتحادیه منحصر به فرد برای آن محصول وجود دارد . که بر اساس آن قیمت را به طور معمول با توجه به متوسط قیمت بیان شده ، تعیین می کنند . یکی از این محصولات ، قیمت فرش ماشینی می باشد که اتحادیه مربوط به آن قیمتی را برای آن تعیین می کند . تعیین این قیمت با توجه به خصوصیات فرش و مواد به کار رفته در آن تعیین می شود . در اینجا به بررسی عوامل موثر در قیمت می پر داریم :
عوامل موثر بر قیمت فرش ماشینی :
قیمت فرش ماشینی تحت تاثیر عوامل مختلفی ، تغییرات زیادی داشته است . شاید تا به حال به این نکته بر خورد کرده باشید قیمت یک فرش با توجه به اینکه از نظر ظاهر و طرح یکی می باشد اما از نظر قیمت متفاوت است و این سوال برای شما ایجاد می شود که چرا تفاوت قیمت هست ؟
عوامل تاثیر گذار در قیمت فرش ماشینی عبارتند از :
1.    جنس الیافی که در بافت فرش استفاده می شود
2.    تعداد شانه و تراکم در فرش ماشینی
3.    نوع دستگاهی که محصول با آن بافته می شود
جنس الیاف :
از عوامل موثر بر قیمت فرش ، جنس و کیفیت الیاف به کار رفته در بافت فرش می باشد . امروزه در برخی از کارخانه ها ی تولید فرش از الیافی چون اکریلیک و پلی استر یا BCF استفاده می کنند . از نظر جنس و کیفیت ، بهترین الیاف ، پشم و اکریلیک می باشد . از این رو قیمت فرش های بافته شده با الیاف آکریلیک بالاتراز محصولات بافته شده با الیاف پلی استر یاBCF  می باشد .
تراکم فرش :
میزان تراکم فرش رابطه مستقیمی با قیمت آن دارد . منظور از تراکم تعداد گره های به کار رفته در یک متر مربع از طول فرش می باشد . هرچه تعداد گره در فرش بیشتر استقامت آن بالا می رود .
شانه فرش :
منظور از شانه فرش تعداد گره به کار رفته در بافت فرش دریک متر مربع از عرض آن می باشد . این موضوع نیز در قیمت فرش ماشینی تاثیر دارد و قیمت این محصول را بالا می برد .
نوع دستگاه بافت :
از دیگر مواردی که در قیمت فرش تاثیر دارد نوع دستگاه بافنده فرش است . امروزه در بافت فرش های ماشینی از دستگاه هایی چون HCP یا ASR  و HCI  استفاده می شوند .
البته عواملی دیگری نیز در قیمت فرش تاثیر گذار است : ابعاد فرش ، تعداد رنگ به کار رفته در قالی و شرکت تولید کننده فرش  از مواردی که در قیمت قالی موثر است .
ابعاد فرش :
امروزه فرش در اندازه های  مختلفی بافته می شود اما پرکاربرد ترین ابعاد ، 6 متری ، 9 متری و 12 متری است . به مراتب با توجه به اینکه اندازه فرش متفاوت است قیمت آن نیز متفاوت است به گونه ای که قیمت فرش 6 متری از قیمت فرش 9 متری به مراتب پایین تر است .
رنگ بندی فرش :
امروزه برای تمامی سلیقه ها دربازار ، فرش با تنوع طرح و رنگ بسیاری وجود دارد . به طور کلی تعداد رنگ به کار رفته درهر فرش ماشینی 8 یا 10 یا 12  رنگ می باشد . هر چه تعداد رنگ به کار رفته در فرش بیشتر قیمت آن نیز بالا تراست .
شرکت تولید کننده فرش : 
مسلما شرکت های تولید کننده معتبر و مطرح  برای جذب و نگه داشتن مشتریان خود کیفیت فرش خود را بالا می برند و این امر سبب بالا رفتن قیمت فرش ماشینی می شوند . 
مقایسه قیمت فرش ماشینی با قالی های دستباف
فرش دستبافت به دلیل بافته شدن با الیاف طبیعی دارای قیمت بالا تری نسبت به فرش های ماشینی می باشد . اما
فرش ماشینی خود از نظر قیمت در مقایسه با یکدیگر متفاوت است .
انواع فرش ماشینی عبارتند از :
1.   فرش  500  شانه
2.   فرش  700 شانه
3.   فرش 1000 شانه
4.   فرش 1200 شانه
البته محصولات 700 شانه ، خود به سه دسته
-    700 شانه واقعی 
-   طرح 700 شانه
-   700 شانه تبدیلی
تقسیم می شود .
از نظر قیمت فرش 500 شانه نسبت به فرش 700 شانه قیمت پایین تری دارد . فرش 700 شانه که به سه دسته تقسیم
می شود نیز دارای قیمت های متفاوتی هستند قیمت فرش 700 شانه واقعی نسبت به  700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه   بالاتر می باشد . قیمت فرش 1000 شانه نسبت به محصولات 500 و 700 شانه گران تر و به مراتب کمتر از محصولات 1200 شانه می باشد .
خرید فرش ماشینی :
شما برای خرید فرش ماشینی می توانید به دوصورت فیزیکی (حضور در کارخانه ) یا آنلاین اقدام کنید  . بهترین و سریعترین روش برای خرید یا مقایسه یا انتخاب فرش به صورت اینترنتی می باشد . برای خرید فرش ماشینی کاشان ، با قیمتی ارزان می توانید به شرکت فرش کاشان ، که یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه فروش بهترین فرش ماشینی و با کیفیت بالا درطرح های مختلف می باشد مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید . البته قابل ذکر است می توانید در این فروشگاه خرید خود را به صورت حضوری نیز انجام دهید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی