تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

بهترین فرش ماشینی 1200 شانه

بهترین فرش ماشینی کاشان 1200 شانه جدید

امروزه فرش های 1200 شانه تراکم 3600 را در جدیدترین طرح ها و زیباترین نگاره ها تولید می کنند . این محصولات ریز نقش ، نفیس ترین و زیباترین محصولات هستند که با کیفیت بالا و زیبایی بسیار تولید می شوند .
فرش های 1200 شانه ماشینی کاشان با دستگاه های HCIX2 تولید می شوند و با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند . ارتفاع این فرش های ماشینی ، 6 میلیمتر است به همین دلیل است که این فرش های لوکس زیبا را در مکان های پذیرایی پهن می کنند . فرش های پذیرایی را می توانید از محصولات زیبای 1200 شانه انتخاب کنید . طرح های این محصولات لوکس و خاص ، به صورت ترنج مرکزی ، افشان تولید می شود .
فرش زیبای 1200 شانه طرح زنبق بهترین فرش ماشینی

آیا می دانید بهترین فرش به چه فرشی می گویند؟ اگر جایی به شما بگویند این بهترین فرش بازار است به دنبال چه فاکتور و ویژگی هایی حرف او را قبول می کنید؟ یا برعکس اگر به شما بگویند که فرشی که برای یک برند خاصی است از ویژگی های لازم برخوردار نیست در صورتی که آن فرش از ویژگی های مطلوب برخوردار است شما می توانید تشخیص دهید که حرف آنها درست بوده یا مشغول تبلیغات سو می باشند؟
برای اینکه بتوان یک فرش خوب و درجه یک را تشخیص داد باید اطلاعاتی داشت که طبق این اطلاعات بتوان فرش ها را دسته بندی کرد.
نمی شود از هر کس انتظار داشت به ما راست بگوید اما می توانیم این انتظار را از خود داشته باشیم که با اطلاعات خرید خود را انجام دهیم تا بهترین خرید را داشته باشیم .
از جمله مواردی که هنگام خرید باید به آن توجه کنیم شناخت یک برند معتبری است که کارش تولید محصولات مناسب و با کیفیت برای رضایت مشتری می باشد. موارد دیگر، جنس فرش ، قیمت آن ، بررسی شانه و تراکم فرش و طرحی است که آن فرش دارد و باید با سلیقه و محیطی که برای آن فرش تهیه می کنید سازگار و همخوان باشد .
بهترین شانه و تراکم
شانه و تراکم و ویژگی های خاصی که به فرش می دهد را برای شما تعریف می کنیم ، خودتان تشخیص خواهید داد که بهترین شانه و تراکم برای فرشی که تهیه می کنید چه شانه و تراکمی خواهد بود .
شانه به تعداد گره هایی که در یک متر از راستای عرضی فرش بافته می شود گفته می شود . تراکم به تعداد گره های بافته شده در هر یک متر راستای طولی فرش ماشینی می گویند . هر چه شانه و تراکم فرش بالاتر رود ، تعداد گره هایی که در هر یک متر مربع مساحت فرش بافته می شود افزایش می یابد. در نتیجه فرش توپر تر و سنگین تر می گردد . در ازای بالا رفتن گره های فرش ماشینی قیمت آن نیز افزایش می یابد .
حال شاید برای شما سوال پیش بیاید که سود و ضرر شانه و تراکم در فرش چیست؟ شما اگر برای یک مکان پر رفت و آمد فرش تهیه می کنید و از لحاظ مالی محدودیت ندارید می توانید از دسته شانه و تراکم بالا فرش تان را تهیه کنید زیرا فشردگی بالای نخ های فرش سبب می شود در برابر رفت و آمد مقاومت بالایی داشته باشد .
اما اگر دوست دارید روی فرش تان نشست و برخاست داشته باشید یا اینکه در محل زندگی شما قسمتی را مبل گرفته و قسمتی دیگر به صورت سنتی و پشتی تزیین شده و برخی از مهمانان شما مجبور خواهند بود روی زمین بنشینند ، در این صورت بهتر است که فرش تان را از میان دسته ای که شانه و تراکم پایین تر دارد تهیه کنید .
هر چه محصول شانه و تراکم کمتری داشته باشد ارتفاع خاب ان بیشتر بوده و برای نشستن نرم تر می باشد .
نکته ی دیگری که در مورد شانه و تراکم فرش وجود دارد ، ظرافت بافت و زیبایی طرح آن است. برای بافت این فرش های ریز بافت دستباف گونه از نقشه های ریز با جزییات بالا استفاده می کنند و اکثر کسانی که دوست دارند فرش شان شبیه فرش های دستباف باشد از این دسته خرید خود را انجام می دهند.
اما شما با هر استطاعت مالی که دارید می توانید انواع نقشه ها را در دسته شانه و تراکم و قیمت مورد نظر خود بیابید و از نقشه های روز بازار خرید خود را انجام دهید.

خرید بهترین فرش 1200 شانه با بهترین جنس
در بازار دو جنس اکریلیک و پلی استر از جمله جنس های رایج فرش می باشند . هر دو دارای فرش های درجه یک و مرغوب هستند اما تفاوت هایی با هم دارند که مهم ترین تفاوت شان تفاوت در قیمت است . فرش های اکریلیک گران ترین فرش های بازار است. علت این امر در مقاومت جنس آن در گذر زمان می باشد .
فرش های اکریلیک در ظاهر تفاوتی با فرش های پلی استر دارند که می توان آن را با لمس تشخیص داد. اگر فرش تان را لمس کردید و دستتان روی آن به راحتی حرکت نکرد و چسبید بدانید که آن محصول ابریشم گونه پلی استر است. اما اگر به نرمی دستتان روی فرش حرکت کرد و گره ها به صورت دانه اناری از زیر دستتان گذشت بدانید که فرش اکریلیک را لمس می کنید .
از جمله ویژگی های فنی فرش اکریلیک مقاومت آن در برابر حرارت مستقیم و نور خورشید است . اگر قابلمه یا اتوی داغ را روی فرش قرار دهید به راحتی و به سرعت تغییر شکل نمی دهد . در صورتی که فرش پلی استر به این دلیل که دارای پایه پلاستیکی میباشد، به سرعت تخت می شود .
مورد دیگر که در مورد فرش پلی استر به چشم می خورد مقاومت بالای آن در برابر رطوبت و شست و شو می باشد . در مکان هایی که رطوبت وجود دارد می توانید از این دست فرش با قیمت مناسب تر از اکریلیک خریداری نمایید .

هم چنین توصیه می شود اگر می خواهید فرش تان در سالیان متمادی دچار هیچ گونه مشکلی نگردد بهتر است که از فرش های اکریلیک خرید خود را انجام دهید . فرش اکریلیک دارای خاصیت برگشت پذیری است و در برابر پاخوردن حالت اولیه خود را از دست نمی دهد . در صورتی که فرش پلی استر به خاطر داشتن خاصیت ارتجاعی و عدم برگشت پذیری ، ممکن است بعد از گذر زمان ، تغییر شکل داده و در قسمتی از خود دچار بیرون زدگی گردد .
بهترین طرح فرش
برای خرید یک فرش با بهترین طرح بهتر است به حال و هوای منزل و سلیقه خود توجه کنید.   در بازار انواع فرش ماشینی در سبک های سنتی ، مدرن و کلاسیک بافت می شود و هر کدام از این دسته ها در انواع طرح ها بافته می شوند و هر کدام از طرح ها در پالت های رنگی متفاوت ارائه می گردند . شما با توجه به اینکه پالت رنگی که در منزل تان استفاده می کنید به چه صورت است باید فرش تان را انتخاب نمایید . زیرا فرش در منزل عنصر قدرتمندی است که در زیبایی فضا نقش به سزایی دارد.
شما با توجه به رنگ و سبکی که دکور خود را چیده اید ، بهترین فرش را انتخاب کنید که به تکمیل فضای اتاق تان کمک کند .
مثلا اگر منزل شما بزرگ و خلوت است ، می توانید از یک فرش شلوغ با رنگ تیره انتخاب کنید که توجه ها را به خود جلب کند و خلوتی فضا را تحت تاثیر قرار دهد . برعکس اگر منزل شما کوچک است و اثاثیه در آن زیاد به نظر می رسد با خرید یک فرش شلوغ و تیره ، این شلوغی را مضاعف نکنید . شما در این محیط می توانید با استفاده از یک فرش خلوت با رنگ های روشن ، فضا را تعدیل کنید .
علاوه بر این با مطالعه روانشناسی رنگ ها می توانید با توجه به حالت روانی که رنگ ها ایجاد می کنند ، آن فضایی را که دلتان می خواهد ایجاد کنید . هر رنگ تاثیر خود را دارد و شما اگر دوست دارید در محیطی شادتر زندگی کنید با ترکیب رنگ های شاد و گرم می توانید این فضا و حالت روانی را در محیطی که زندگی می کنید ایجاد نمایید .

پس با داشتن اطلاعات می توانید بهترین فرشی را که مد نظر دارید تهیه نمایید و شهر کاشان در دنیا ارائه دهنده مرغوب ترین و متنوع ترین فرش هاست که به دلیل اعتبار این نام ، تمام فرش های خود را با بالاترین کیفیت و تمام ویژگی های متنوعی که در بالا ذکر شد در اختیار مشتریان خود قرار می دهد .                   

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی