تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

طرح های زیبای فرش ماشینی

جدیدترین مدل فرش ماشینی

در هنر و صنعت فرش و قالی بافی طرح و نگاره و نقشه از مهم ترین قسمت می باشد . اساسی ترین موردی که فرش های ماشینی را در ظاهر و زیبایی پر کاربرد کرده است در کنار سایر مسائل اصالت و هویت فرش است که در نگاره ها تداعی می شود . ظاهر فرش به حدی حائز اهمیت است که حتی هنرمندان و متخصصین توان تشخیص مکان بافت و طرح فرش را بر اساس ظاهر دارند . تاریخ برای هر قوم یا ملیتی فرهنگ خاصی رقم زده است . فرهنگی که نشان و نماد اصالت کشور بوده و بسیاری از مطالعات تاریخی را به خود اختصاص داده است . در آن هنگام که فرش بافی و صنایع دستی بیش از حال نمود داشت و در واقع بافت قالی راهی جهت کسب درآمد و امرار معاش اقوام مختلف به حساب می آمده است ، تولیدات هر قوم بنا بر طرح و نگاره با دیگری متفاوت بوده و توجه به طراحی زببای فرش یکی از راه های تمیز نقشه فرش ها از یکدیگر بوده است .
گستردگی و ریشه‌دار بودن بافت فرش و قالی در انواع مختلف به ما نشان می دهد در طول تاریخ کدام قوم در چه دوره ای صنعت پر رونق تری در این زمینه داشته است . حتی توجه به طراحی زیبای فرش ها می تواند در تشخیص زمان بافت فرش هم ما را یاری رساند . بی شک طراحی زیبایی فرش های ماشینی به شکل و شمایل امروزی نیازمند گذر زمان و کسب تجربه و مهارت توسط طراحان می باشد . در حال حاضر طراحی زیبای فرش ها به حدی حائز اهمیت است که رشته های دانشگاهی هم به طراحی فرش اختصاص داده شده است . سیر تکامل ظاهری فرش در طول زمان ساخته شده است و رفته رفته بر تکنیک های زیبایی فرش ها افزوده شده است .
طرح های زیبای فرش ماشینی کاشان در دنیا بی نظیر است و طرح ها و نگاره های قالی کاشان منحصر به فرد است . این طرح ها و نگاره ها در شانه و تراکم های مختلف تولید می شوند . هر اندازه شانه و تراکم در محصولا ماشینی  بیشتر باشد ، طرح ، ریز بافت تر و ظریف تر می شود . فرش های 1500 شانه تراکم 4500 از نظر زیبایی طرح و نگاره قابل مقایسه با طرح های فرش 700 شانه نیست .
زیباترین طرح فرش 1500 شانه تراکم 4500
خرید قشنگ ترین فرش ماشینی
برای داشتن یک تخته فرش ماشینی که در عین زیبایی و اصالت ، ارزان قیمت ، با کیفیت ، قابل اعتماد و ... باشد ، به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه نمایید . خرید از فروشگاه اینترنتی ده ها مزیت دارد که در بازار و فروشگاه های فیزیکی قابل یافتن نیستند . افزایش رضایت خاطر از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به دلایل زیر اتفاق می افتد :
1-  خرید بدون واسطه فرش با طراحی زیبا از تولید کننده .
2-  عدم حضور واسطه و دلال و قیمت ارزان محصول .
3-  داشتن تنوع در فروشگاه .
4-  امکان ثبت سفارش . این مورد خصوصا در تابلو فرش های چهره اهمیت زیادی دارد .
5-  داشتن گارانتی و ضمانت نامه همراه خرید . ضمانت شدن محصول توسط فروشنده و یا تولید کننده این اطمینان را به خریداران می دهد که فرش با کیفیت و با دوام خریداری نموده اند و در صورت وجود هر گونه خطایی که متوجه تولید کننده باشد ، امکان تعویض فرش بدون وارد شدن هزینه به خریداران وجود خواهد داشت .
6-  امکان ارسال رایگان محصول درب منزل خریداران و سلب دشواری های حمل و نقل پس از خرید از عهده خریداران .
7-  امکان حضور در فروشگاه در هر ساعتی از شبانه روز و خرید بدون محدودیت .
8-  در فروشگاه های اینترنتی به راحتی می توان هم زمان در چندین فروشگاه وارد شد . حضور همزمان در چندین فروشگاه و مقایسه کیفیت ، قیمت و زیبایی و سایر خدمات خریداران را از بهترین بودن فروشگاه انلاین فرش کاشان مطمئن خواهد نمود .
9-  طراحی زیبای فرش های ماشینی فرش کاشان در فروشگاه انلاین این برند قابل اثبات است . با وارد کردن لینک فروشگاه فرش کاشان به عنوان آدرس فروشگاهی که تحت نظارت تولید کننده می باشد ، وارد فروشگاه شده و در دسته محصولات تنوع بالای فرش های ماشینی را شاهد باشید .
از جمله طراح های زیبای فرش های ماشینی فرش کاشان می توان به موارد زیر اشاره نمود :
فرش با نقش : خاتون ، ترمه ، صوفیا ، افشان اسلیمی ، پیچک ، نقشه باغ گل بژ و .... .
طرح زیبای افشان اسلیمی کاشان
اولین طرح های فرش
شاید اولین زیر انداز ها و انواع اولیه فرش های دستبافت از نظر ظاهر و زیبایی با نوع کنونی خود بسیار متفاوت بوده اند . اطلاق بافت صرفا به بافته هایی داده می شد که با اتصال نخ خاب به نخ های تار و پود بوجود آمده اند و ظاهر و زیبایی به حدی بی اهمیت بوده است که در بافت هیچ نام و نشانی از طراحی زیبای فرش به میان نیامده است .
اولین بافته ها نمد نام داشتند . نمد بافته ای در هم تنیده از جنس پشم می باشد . اندکی پس از آن گلیم به بافته ها اضافه شد و از متحول شدن گلیم بافته های پرزداری تولید شدند که زیبایی متفاوتی با نمد و گلیم داشتند . با وجود اهمیت کم طراحی زیبای فرش در گذشته ، امروزه تأثیر بسزای ظاهر فرش های ماشینی واضح است و نقش فرش به عنوان یک بخش اساسی و جدانشدنی از دکوراسیون خانه مطرح می باشد . طراحی زیبای فرش سیر تحول و تکامل دراز مدتی را پشت سر گذاشته است .
اینکه چه نقش و نگاره ای می تواند فرش را زیبا تر نماید و کدام طرح برای شانه و تراکم مد نظر مناسبت بیشتری دارد ، اصول خاص خود را می طلبد که در زمان های گذشته منطقی جز نشات گرفتن از ذهن بافنده نداشته است و از آنجایی که عمده ذهنیت بافندگان در طبیعت شکل گرفته بود ، عمده طرح ها به گل و طبیعت و حیوانات مربوط می شد .
نقاشی و کشیدن طرح از جمله هنرهای ابتدایی است که هر انسان می اموزد و به عبارتی از اولین هنرهای انسانی به شمار می‌رود . تاریخ این هنر فاخر که در متن ما به طراحی زیبای فرش ها اشاره دارد ، به زمان های قبل از تاریخ بر می گردد . آن هنگام که انسان با رسم نقش و نگاره ‌های خاص سعی در بیان فرهنگ ، عقاید و نظرات خود به نسل ها و گروه های دیگر انسانی داشت . به تدریج این گونه ها وارد سایر صنایع شد و با نشستن در ذهن بافندگان موضوعی برای بافت فرش های ماشینی شد .
جالب است بدانیم هنر قالی بافی و فرش بافی ، هم سبک با هنرهایی نظیر گچ بری ، سفال گری ، حجاری و فلزکاری می باشد و در واقع تکمیل کننده هنرهای قبل است . ظرافت و طراحی زیبای فرش این هنر را نسبت به سفال گری ، گچ بری ، فلز کاری و حجازی فراگیر تر نموده است . هرچند موارد استفاده از فرش ها بر دیده شدن طراحی زیبای آن افزوده و منجر به تأثیر بیشتر بر دکوراسیون شده است . ناگفته نماند فنا ناپذیر بودن فرش و عمر طولانی آن ها دلیل دیگری است برای اهمیت بالای طراحی زیبای فرش های ماشینی و دستبافت . دیده شدن طولانی مدت فرش ها با طرح های زیبا دیدگان را به هنر آشنا کرده و دلیل محکمی بر جذابیت طراحی زیبای فرش می باشد .
خرید جدیدترین مدل فرش ماشینی
در کارخانه های معروف و نامی از جمله کارخانه فرش کاشان تیم حرفه ای و متخصص در غالب تیم طراحی اقدام به طراحی نگاره های زیبا و جذاب نموده اند که طراحی زیبای فرش های تحت برند فرش کاشان را منجر شده است . تکنیک طراحی فرش های فرش کاشان نیز همچون تولید انواع فرش های ماشینی مسیر طولانی را از سر گذرانده است . تحولات گوناگونی ایجاد شده در این زمینه موجب گسترش و پدید آمدن انواع و اقسام طرح ها ونگاره های زیبای فرش های ماشینی فرش کاشان شده اند . تیم طراحی نگاره و نقوش را بر اساس ویژگی هایی مانند شانه و تراکم و ... طراحی نموده و با پیاده کردن بر روی نقشه ‌های نقطه چین به دستگاه بافت و بافندگان می سپارند . در نهایت نقشه طراحی شده بر روی فرش کاشان نقش بسته و اثر هنری فاخری را فراهم می آورند .
در حالت کلی به دو روش می توان طراحی زیبای فرش را پدید آورد :
1- روش ذهنی بافی :
روشی است که در بین بافندگان اولیه و در زمان بافت گلیم و جاجیم و ... مطرح بوده است . همانطور که در بالا اشاره شد بافندگان بر اساس تصورات ذهنی خود که عمدتا مربوط به طبیعت بوده است ، بر دل فرش های دستبافت نقش می زدند .
2- استفاده از نقشه‌ های شطرنجی یا طراحی از پیش تعیین شده :
این روش در حال حاضر مورد استفاده می باشد . این روش نسبت به روش ذهنی بافی اهمیت بیشتری دارد . با استفاده از نقشه های شطرنجی امکان خطا در بافت تا حد زیادی کاهش یافته است . همچنین به کمک نقشه های از پیش تعیین شده می توان در غالب کلی رنگ و نگاره های تمام فرش را از نظر گذراند و ست کردن و هماهنگی رنگ ها و نگاره ها را ممکن خواهد نمود .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی