تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

جدیدترین عکس های فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان

عکس جدیدترین عکس های فرش 1200 شانه گل برجسته

فرش های گل برجسته را با عنوان فرش هایبالک نیز می شناسند . روش تولید این فرش های لوکس ماشینی بدین صورت است که همانند دیگر محصولات با دستگاه های وندویل تولید می شوند فقط در قسمت هایی که قرار است فرورفتگی ایجاد شود از نخ هایبالک استفاده می شود و قسمت هایی که قرار است برجسته باشد با نخ آکریلیک هیت ست شده بافته می شود . پس از تولید ، این فرش ماشینی در دمای زیاد قرار می گیرد و قسمت هایی که با نخ هایبالک بافته شده است فرو رفته و جمع می شود . گروه تجاری فرش کاشان ، این محصولات را به صورت فرش های 1200 شانه گل برجسته ، فرش های 1000 شانه گل برجسته و فرش های 700 شانه گل برجسته در ابعاد مختلف 6 متری ، 9 متری ، 12 متری و ابعاد غیر استاندارد تولید می کند .
ظرافت و وزیبایی قالی های گل برجسته بر اساس شانه و تراکمشان می باشد . یک تخته فرش 1200 شانه گل برجسته بسیار ظریف تر و ریز نقش تر و زیباتر از فرش 700 شانه گل برجسته می باشد .
جدیدترین عکس های فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان
محصولات 1200 شانه گل برجسته را فرش های دستبافنما و دستبافتگونه نیز می نامند . برجستگی محصول در حین زیبایی طرح و نگاره ، زیبایی فوق العاده ای را در دکوراسیون ایجاد می کند . تعداد 1200 گره در یک متر از عرض این قالی های گل برجسته و تعداد 3600 گره در یک متر از طول آن ها سبب شده است تا از نظر زیبایی و ظرافت بسان قالی های دستباف جلوه نمایی کند .
هموطنان عزیز می توانند عکس جدیدترین عکس های فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان را مشاهده کنند و با کلیک روی آن ، به مشخصات کامل ان همراه قیمت پی ببرند .
فرش زیبای طرح گلبهار 1200 شانه گل برجسته
فرش 1200 شانه گل برجسته طرح افشان خوشه
فرش 1200 شانه گل برجسته طرح دیان
فرش 1200 شانه گل برجسته طرح مهستان
فرش 1200 شانه گل برجسته طرح بهار
تمامی قالی های گل برجسته 1200 شانه با نخ آکریلیک هیت ست شده و نخ هایبالک و با دستگاه HCIX2 تولید شده اند .ضخامت این محصولات در حدود 6 میلی متر است و ضخامت کم آن ها سبب شده است تا آن ها برای مکان های پذیرایی و کم رفت و آمد مناسب باشند . محصولاتی که طرح ها و نگاره های شلوغ تر دارد برای پذیرایی هایی مناسب است که از پرده های ساده و مبلمان ساده دیزاین شده است . طرح های ساده تر برای پذیرایی های با اسباب و وسایل زیاد مناسب است . انتخاب طرح های افشان گل برجسته به رنگ کرم در پذیرایی های کوچک و کم نور فوق العاده است . رنگ سرمه ای فرش های برجسته برای مکان های پررفت و آمد مناسب تر است .
خرید فرش های گل برجسته کاشان
گروه تجاری فرش کاشان به بهترین الیاف اولیه در تولید زیباترین فرش های گل برجسته و عرضه آن به قیمت کارخانه و قیمت تولیدی در تلاش است و همواره می کوشد تا بهترین فرش های ماشینی کاشان را به صورت برجسته و غیر برجسته در شانه و تراکم های مختلف عرضه کند . این گروه تولیدی ، خرید حضوری و خرید اینترنتی فرش های ماشینی را برای تمامی عزیزان قرار داده است و همراه تمامی محصولات فروخته شده ، ضمانت نامه و گارانتی را گذاشته است و این نشان دهنده کیفیت بالای محصولات است . این کارخانه ، فروش مستقیم فرش های گل برجسته انجام می دهد افراد می توانند به صورت حضور در کارخانه و یا آنلاین از این تولیدی خرید کنند .
سفارش اینترنتی بدین صورت است که افراد به وب سایت مراجعه کرده و قالی های گل برجسته کاشان را بر حسب نوع شانه و تراکم انتخاب می کنند و وارد شاخه می شوند و پس از دیدن عکس انواع طرح ها ، روی آن کلیک کرده و مشخصات کامل را می بینند و عکس آن طرح را از زوایای مختلف مشاهده می کنند . قیمت فرش های گل برجسته به دلیل به کار رفتن نخ هایبالک کمی گرانتر از فرش های غیر برجسته می باشد ولی این کارخانه توانسته است با فروش مستقیم ، قیمت این محصولات خاص را پایین آورد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی