تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

علت اختلاف قیمت انواع فرش ماشینی چیست؟

قیمت انواع فرش های ماشینی کاشان

بی شک همه ما زمانی که تصمیم به خرید کالایی را میگیریم قبل از آن بودجه ای را برای خود در نظر میگیرم و با توجه به آن و شرایط اقدام به خرید بهترین انتخاب خود می کنیم . اما زمانی که به فروشگاه مراجعه می کنید با قیمت های متفاوتی  رو به رو می شوید که ممکن است شما رو به شک و تر دید بیاندازد که قیمت را در نظر بگیرید یا کیفیت را . گاهی حس می کتید که دو کالای مشابه دارای قیمت های متفاوتی می باشد و کنجکاو می شوید که علت آن را جویا شوید و سوالی که برایتان به وجود می آید این است که علت اختلاف قیمت فرش ماشینی چیست ؟

انواع قیمت فرش های ماشینی در فرش کاشان
در ادامه قصد داریم که شما را با انواع قیمت های فرش ماشینی بیشتر آشنا کنیم و شما با مطالعه کردن آن متوجه اصل بودن یا بهتر بودن آن شوید . همچنین در آخر بتوانید که یک فرش زیبا و لوکس را با قیمت بسیار مناسب برای منزل خود خریداری کنید و از خرید خود مطمئن باشید . قمیت انواع فرش های ماشینی کاشان می تواتید در وبسایت فرش کاشان مشاهده کنید .

ارزش گذاری بر روی هر کالایی بر اساس یک سری اصول و عواملی صورت می گیرد برای مثال در فرش های دستباف قیمت گذاری بر روی محصول بر اساس نقشه ، رنگ های به کار رفته ، میزان قدمت و سختی بافت و .. انجام می شود و عوامل ذکر شده بر روی قیمت نهایی فرش تاثیر گذار بود . بنابراین شما در خرید باید به تمام ویژگی ها و المان های یک فرش خوب دقت کنید و اما قیمت فرش های ماشینی که این نیز بر اساس یک سری ویژگی قیمت گذاری می شود از جمله الیاف ، تراکم ، رنگ های به کار برده و ... اما مهم ترین چیزی که بر روی قیمت موثر می باشد الیاف فرش های ماشینی می باشد که تاثیر فراوانی بر دوام فرش دارد . در حال حاضر الیاف های مانند پلی استر ، اکریلیک در بازار فرش مورد استفاده قرار می گیرند . اگر بخواهیم از نظر قیمت سخن بگوییم باید تک تک عوامل را مورد بررسی قرار دهیم .
الیاف فرش ماشینی : مهم ترین ویژگی یک فرش می باشد . در حال حاضر اکریلیک بهترین الیاف برای فرش های ماشینی و تابلو فرش های ماشینی شناخته شده است که نسبت به سایر الیاف هایی که در این زمینه مورد استفاده قرار میگیرد دارای کیفیت و قیمت بالاتری می باشد . اما فرش هایی که با این الیاف بافته شوند صد در صد دارای دوام و مقاومت بالایی می باشند که موجب می شود شما محبور به تعوبض زود هنگام آن نباشید که از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد .
 شانه و تراکم در فرش های ماشینی : هر چه تعداد شانه و تراکم فرش های ماشینی افزایش یابد قیمت فرش نیز به همان میزان افزایش می یابد بنابراین نتیجه می گیریم که فرش های ماشینی 700 شانه به طور حتم از فرش های ماشینی 1000 شانه ارزان قیمت تر می باشد . فرش های ماشینی 700 شانه دارای ضخامت مناسبی می باشد اما فشردگی در فرش های تراکم بالا باعث با دوام بودن فرش می شود .
اندازه و ابعاد در فرش های ماشینی : امروزه با توجه به کاهش متراژ خانه ها بیشتر افراد برای منزل خود از فرش های ماشینی کوچک یا قالیچه استفاده می کنند . یعنی از فرش های ماشینی 4 متری و فرش های ماشینی 6 متری بیشتر از فرش های 12 متری استفاده می شود اما در مورد قیمت باید گفت که این نیز مانند شانه و تراکم می باشد و اگر ابعاد فرش افزایش پیدا کند قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند . به این ترتیب فرش های ماشینی 12 متری از همه فرش های ماشینی گران قیمت تر می باشد اما اگز شما بخواهید فرش های ماشینی را در هر ابعادی اما با قیمت مناسب خریداری کنید می توانید که به مجموعه عظیم فرش کاشان مراجعه کنید .
تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش های ماشینی : تعداد رنگ نیز در زمینه قیمت گذاری بسیار مهم می باشد و معمولا فرش های ماشینی را به صورت فرش های 8 رنگ تا فرش های ماشینی 14 رنگ تولید می کنند . هرچه تعداد رنگ بالایی استفاده شده باشد فرش دارای زیبایی بیشتری نیز می باشد و قیمت کمی دچار تغییر می شود .
نوع بافت و دستگاه بافندگی : بیشتر دستگاه های بافندگی فرش های ماشینی از کشور آلمان و بلژیک وارد ایران شده است . فرش کاشان آخرین دستگاه های بافندگی را برای تولید محصولات خود خریداری کرده است تا بتواند هر چه سریعتر و با کیفیت بالاتر یکی از مهم ترین وسایل را که کاربرد فراوانی دارد را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد .

خرید به صرفه ترین فرش های ماشینی با کیفیت در کاشان
فرش های ماشینی باکیفیت کاشان را با قیمت های باورنکردنی از فرش کاشان خریداری کنید و سالیان سال از آن ها در مکان های مورد نظر استفاده کنید بدون آنکه نگران تعویض آن باشید . به دو صورت می توانید که با مجموعه فرش کاشان ارتباط برقرار کنید . طریقه اول خرید اینترنتی فرش می باشد که باید به وبسایت آن مشاهده کنید و روش دوم خرید حضوری از مجموعه فرش کاشان می باشد که لازم است ابتدا به صورت تلفنی هماهنگی های لازم را انجام دهید و محصولات با کیفیت فرش کاشان که دارای برگه ضمانت نامه و گارانتی می باشد را حریداری کنید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی