تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تاثیر واحد کنترل کیفیت فرش در خرید فرش ماشینی خوب و با کیفیت

خرید فرش با کیفیت بعد از فیلتر واحد کنترل کیفیت فرش

واحد کنترل کیفیت یکی از بخش هایی است که معمولا در هر شغلی به چشم می آید و می تواند تاثیر بسیار زیادی روی کیفیت و درجه یک بودن محصولات تولید شده شرکت مورد نظر باشد . معمولا بعد از این که یک محصولی تولید می شود ، بعد از این که فرایند تولید آن به پایان می رسد در اختیار واحد کنترل و نظارت قرار می گیرد و پس از بررسی های لازم محصول با بهترین کیفیت و درجه وارد بازار می شود . همان طور که گفته شد اکثر محصولات نیازمند کنترل و نظارت هستند ، یکی از محصولاتی که کیفیت و خوب بودن آن برای مشتریان و مردم اهمیت بسیار زیادی دارد و به دلیل قیمت بالا ، خانواده های ایرانی ترجیح می دهند بهترین آن را خریداری و استفاده کنند ، فرش ماشینی می باشد . فرش های ماشینی نیز مانند هر محصول دیگری به کنترل کیفیت احتیاج دارد و ممکن است در فرایند تولید و بافت دارای عیوبی باشد که باید با کنترل کیفیت فرش ، آن ها برطرف شود .
در فرایند کنترل کیفیت فرش شما می توانید تمام مشکلات و عیوب را بررسی کنید و بعد از برطرف کردن آن ها یک فرش ماشینی خوب و درجه یک و با کیفیت را وارد بازار کنید و به فروش برسانید . تمامی شرکت های تولید کننده فرش های ماشینی درجه یک و با کیفیت ، بعد از اتمام فرایند بافت و تولید ، به کنترل کیفیت فرش ماشینی می پردازند چرا که می دانند کنترل کیفیت فرش ماشینی می تواند تاثیرگذار ترین مورد در افزایش کیفیت فرش های ماشینی باشد . پس تولید کنندگان با مرحله کنترل کیفیت فرش تکمیل شده ، به نحوی کیفیت و خوب بودن فرش ماشینی را تضمین می کنند .

تاثیر مرحله کنترل کیفیت فرش ، در خوب و با کیفیت بودن آن
فرش های ماشینی بعد از این که تولید می شوند توسط بهترین و ماهر ترین رفوگران ، کنترل و مورد بازرسی قرار می گیرند . وظیفه ای که رفوگران دارند ، بررسی عیوب فرش و برطرف کردن آن می باشد . به دلیل این که رفوگران نمی توانند ریزترین و کوچک ترین عیوب را بررسی و برطرف کنند ، مرحله ای بعد از آهار و تکمیل فرش انجام می شود که به آن مرحله کنترل کیفیت فرش گفته می شود . این مرحله یکی از مهم ترین مراحل در تولید فرش ماشینی خوب و با کیفیت می باشد و انجام آن بسیار ضروری به حساب می آید . با در نظر گرفتن دلایلی شرکت های تولید کننده فرش های ماشینی مجبور به گذراندن فرایند کنترل کیفیت فرش تکمیل شده هستند . یکی از این دلایل می توانیم به این اشاره کنیم که ، رفوگران ممکن است در هنگام از بازرسی و کنترل کردن فرش ، با عیوب کوچک مواجهه نشده باشند ، به همین دلیل قسمت کنترل کیفیت فرش کمک می کند تا این عیوب ریز هم بررسی شود .
شرکت هایی که نظر مشتریان و رضایت مشتری برایشان اهیمت بسیار زیادی دارد ، تمام تلاش خود را می کنند تا علاوه بر کمک گرفتن از افرار ماهر در زمینه کنترل کیفیت و بررسی فرش های بافته شده از دستگاه هایی برای کنترل کیفیت فرش بافته شده نیز استفاده می کنند . معمولا در بعضی از موارد عیوب و مشکلات فرش تولید شده ماشینی به قدری کوچک و ریز می باشد که رفوگر ، توان دیدن آن را ندارد در این جا دستگاه های کنترل کیفیت فرش می توانند به خوبی این عیوب را تحت بررسی قرار دهند و با کیفیت ترین فرش ماشینی و درجه یک ترین فرش ماشینی را تولید کنند . در نظر گرفتن واحد کنترل کیفیت فرش در خرید فرش ماشینی خوب و با کیفیت تاثیر بسیار زیادی دارد . چرا که در این قسمت تمام ناهمواری های فرش ، نخ خاب فرش و ... مورد بررسی قرار داده می شود و اگر ایراد و مشکلی وجود داشت برطرف می شود . هر چه قدر کیفیت و خوب بود فرش ماشینی تولید شده شرکت شما بیشتر باشد ، شما می توانید فروش فرش با کیفیت و خوب را افزایش دهید .

واحد کنترل کیفیت فرش ماشینی
همان طور که در ابتدای این مقاله به آن اشاره کردیم ، واحد کنترل کیفیت فرش در خرید فرش ماشینی خوب و با کیفیت تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت . در قسمت واحد کنترل کیفیت فرش ، تمامی فرش های تولید و بافته شده بعد از اتمام کار روی زمین و یا روی یک میز بزرگ پهن می شوند و افراد ماهر و متخصص با لمس کردن فرش ، دست کشیدن روی سطح فرش و دیدن ، عیوب آن را تشخیص داده و برطرف می کنند . با توجه به مشکلاتی که ممکن است در هر فرش ماشینی وجود داشته باشد ، کارکنان قسمت کنترل کیفیت فرش ماشینی تکمیل شده ، بعد از مرحله آهار فرش به کنترل کیفیت فرش می پردازند . متخصصان با توجه به تخصصی که در این زمینه دارند می توانند حتی کوچک ترین عیب ها را نیز تشخیص دهند . بعد از این که این افراد روی فرش را بررسی کردند ، در نهایت به بررسی پشت فرش می پردازند . این کار با دقت بسیار بالایی انجام خواهد شد .
به دلیل این که تعداد فرش ها زیاد می باشد و بازبینی آن کمی سخت و دشوار است ، به شما عزیزان که در زمینه واحد کنترل کیفیت فرش تخصص دارید پیشنهاد می کنیم تا ، فرش ها را یکی یکی بررسی کنید و تمام دقت خود را در بررسی آن ها بگذارید . هنگامی که فرش ها برای کنترل کیفیت روی یک دیگر قرار می گیرند ، باعث می شود تا کثیفی و آلودگی پشت فرش روی به فرش زیری منتقل شود و این ظاهر فرش را نامناسب نشان می دهد . در واحد کنترل فرش یکی از نکاتی که به آن توجه بسیار زیادی می شود ، وزن فرش آهار شده می باشد . در این بررسی میزان تراش هر تخته فرش بررسی می شود . معمولا فرش هایی که دارای سطح صافی هستند ، تراش سنگینی ندارند و همین باعث می شود تا ارتفاع نخ خاب کاهش پیدا کند . هر چه قدر ارتفاع نخ خاب فرش کاهش پیدا کند ، به مراتب رغبت مشتری نیز برای خرید کمتر خواهد شد .
اگر قصد خرید یک فرش ماشینی خوب ، با کیفیت و درجه یک را دارید می توانید با مراجعه به سایت فرش کاشان ، زیبا ترین و متنوع ترین فرش های ماشینی را در طرح و رنگ های مختلف سفارش و خریداری کنید . با توجه به این که این کارخانه بعد از مرحله آهار وارد واحد کنترل کیفیت فرش می شود ، می تواند بهترین و خوب ترین فرش های ماشینی را در اختیار شما عزیزان بگذارد . فرش هایی که در شرکت فرش کاشان به شما ارائه می شود همگی به قیمت درب کارخانه می باشد و این بیشتر از هر چیز دیگری رغبت مشتری را برای خرید افزایش می دهد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی