تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

معرفی معتبرترین کارخانجات و برندهای فروش فرش به صورت نمایشگاهی و اینترنتی ؟

بهترین برند فرش های ماشینی به صورت اینترنتی و حضوری

چیزی که واضح و مبراست این است که زمانی که قرار باشد برای انجام یک خدمت یا کالایی هزینه ای پرداخت کنید به دنبال بهترین آن می باشید . یکی از اساسی ترین نیاز هایی که شما باید در قبال خرید آن هزینه کنید و این مقدار هم نسبتا مقدار ناچیزی نیست انواع فرش های ماشینی برای منزل خود می باشد . بسیاری از افراد که قصد خرید فرش های ماشینی را دارند به دنبال بهترین مارک فرش ماشینی می گردند اما متاسفانه نمی توانند نتبجه خوبی را داشته باشند زیرا نمی دانند برای این که خریدی مطمئن و با کیفیت داشته باشند باید به سراغ کدام یک از فروشگاه های فیزیکی و مجازی فرش ماشینی بروند تا فرش های ماشینی با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنند . این امر موجب شد تا بحث نام و نشان و برند در میان تولید کنندگان و عرضه کنندگان فرش ماشینی مطرح شود . فرش های ماشینی در حال حاضر یکی از محصولاتی است که بازار رقابت در آن بسیار بالا می باشد و این محصولات در شهر های زیادی در ایران تولید و به داخل و خارج از کشور صادر می شوند . اگر بخواهید که از نظر کیفیت ، قیمت و تنوع در طرح در فرش های ماشینی را بررسی کنید متوجه گوناگونی این محصول خواهید شد . اما بهترین فرش های ماشینی اصل در شهرستان کاشان تولید می شود که دارای شهرت جهانی در زمینه تولید فرش های ماشینی و دستباف می باشد . منظور از بهترین فرش ماشینی یعنی این که محصول خریداری شده با توجه به قیمت مناسبی که دارد از نظر کیفیت و زیبایی برای مشتریان مطلوب باشد . هدف از نوشتن و ارائه این مقاله معرفی معتبرترین کارخانجات و برندهای فروش فرش به صورت نمایشگاهی و اینترنتی می باشد پس مطالب زیرا را به خوبی بخوانید و به آنان توجه کنید.
عوامل زیادی در بهتر نشان دادن و برتری بخشیدن یک محصول نسبت به سایر محصولات مشابه خود تاثیرگذار می باشد که شما با بالابردن اطلاعات خود در این زمینه می توانید بهترین فرش ماشینی اصل را از تقلبی آن تشخیص دهید . همانطور که در بالا بیان کردیم در شهرستان کاشان بهترین فرش های ماشینی تولید می شوند یکی از بهترین برندهای فرش ماشینی فرش کاشان می باشد که در فرایند تولید محصولات خود تمامی نکات و اصول را رعایت می کند با این کار فرش های خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه  می کند . توجه داشته باشید که حجم و فضای زیادی از منزل شما را فرش ها می پوشانند پس در انتخاب آن بسیار کوشا باشید تا با خرید فرش های ماشینی زیبا و با کیفیت برای سالن پذیرایی و سایر قسمت های منزل در زیباتر نشان دادن منزل خود سهیم باشید .

بهترین مارک و برند فرش های ماشینی در ایران
همانطور که می دانید تعداد تلوید کنندگان و عرضه کنندگان فرش بسیار بالا می باشد و شما نمی توانید در نگاه اول به این پی ببرید که بهترین فرش ماشینی و شرکت تولیدکننده کدام است . در شهرستان کاشان بیش از هزار واحد تولیدی در حال فعالیت در زمینه تولید و صادر کردن فرش های ماشینی درجه یک و با کیفیت کاشان می باشند . هر کدام از این مجموعه ها نیز دارای یک برند و نام و نشان مخصوص به خود می باشند . محصولات تولید شده در هر کدام از این واحدهای تولیدی ممکن از جهات مختلف با نمونه های دیگر متفاوت باشد . برای مثال فرش های ماشینی از نظر : دستگاه بافت ، جنس مواد اولیه ، رنگرزی و .... مورد بررسی قرار می گیرند و با توجه به این که تمامی شرکت ها همه اصول و نکات را رعایت نمی کنند به همین دلیل فرش های ماشینی با خصوصیات و ویژگی های متفاوتی به بازار فرش عرضه می شود .  به همین دلیل پیدا کردن بهترین مارک و برند فرش ماشینی میان تمامی این شرکت هاکار آسونی به نظر نمی آید . اما فقط لازم است کمی اطلاعات خود را بالا ببرید تا متوجه بهترین خصوصیات و معایب فرش های ماشینی باشید ما در این مقاله روش تشخیص بهترین فرش ماشینی کاشان را برای شما شرح خواهیم داد . 

عوامل موثر و تاثیر گذار بر کیفیت فرش های ماشینی اصل و باکیفیت و شناخت برندهای معتبر 
اولین شرط و مهم ترین عامل کیفیت محصولات تولید شده می باشد . چیزی که برای همه ما اثبات شده این است که هیچ زمانی برندهای معتبر و معروف ، شهرت و اعتبار خود را فدای پول نمی کنند و فرش های ماشنی بی کیفیت را تولید نمی کنند زیرا با این کار میزان تقاضای محصولات و در نتیجه محبوبیت میان مشتریان را از دست خواهند داد . پس همیشه بهترین فرش های ماشینی را می توانید در میان برندهای معتبر و معروف پیدا کنید . حال چگونه باید بهترین برندهای فرش ماشینی را پیدا کنیم ؟ مهم ترین عامل شناخت این برندها تبلیغات درست و به جا و همچنین مؤثر می باشد . یک محصول می تواند به روش های مختلفی در میان مردم به نمایش و تبلیغ گذاشته شود . فرش های ماشینی نیز این قاعده استثنا نبوده و باید در انتخاب روش تبلیغ آن دقت بسیار زیادی انجام داد .
بهترین فرش های ماشینی هیچ گاه به صورت ضعیف تبلیغ نمی شود اما شما باید در مشاهده تبلیغات و باور کردن آن ها زیرک باشید تا گول افراد سودجو که محصولات بی کیفیت خود را با نام و برندهای معتبر و تبلیغات های جذب کننده به فروش می رسانند را نخورید . برای این که بتوانید یک فرش ماشینی اصل و با کیفیت را از میان فرش های ماشینی بی کیفیت و تقلبی تشخیص بدهید ما سه روش آسان و سریع را به شما پیشنهاد می کنیم . اگر شما این سه المان و ویژگی را به خوبی مورد بررسی قرار دهید می توانید که یک فرش مناسب خریداری کنید .

روش تشخیص فرش با کیفیت و اصل
•    جنس نخ خاب فرش را بررسی کنید : مهم ترین عاملی که تاثیر مستقیم بر روی کیفیت فرش های ماتشینی دارد جنس نخ خاب می شاید زیرا بیش از 70 درصد وزن یک فرش را تشکبیل می دهد که به آن نخ پرز هم گفته می شود . نخ خاب برای بافت گره های رنگ مورد استفاده قرار می گیرد و بالابودن کیفیت آن با قیمت و ماندگاری فرش ماشینی ارتباط مستقیم دارد . بهترین الیافی  که در حال حاضر برای فرش های ماشینی مناسب می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است آکریلیک می باشد . پس در درجه اول به سراغ نمایشگاه ها و فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی فروش فرش ماشینی بروید که محصولات خود را با این الیاف تولید و به بازار عرضه می کنند . این الیاف دارای ویژگی های منحصر به فرد زیادی از جمله : مقاوم در بار بر مواد شیمیایی و نور خورشید ، ضد پرز و حساسیت و ...  می باشد . مجموعه فرش کاشان تمامی محصولات خود را بهره گرفتن از این الیاف تولید و به بازار ارائه می دهد . شما با خرید این فرش های ماشینی تا مدت ها هیچ گونه نگرانی بابت خرید فرش جدید و تعویض آن نخواهید داشت . از طرفی آلودگی هایی ایجاد شده بر روی فرش به آسانی و راحتی پاک می شوند .

•    هیت ست شدن فرش مورد نظر را بررسی کنید : فرایند هیت ست شدن بر روی الیاف فرش انجام می شود . این الیاف باید در بخار آب گرمادهی شوند . فرایند هیت ست شدن باعث افزایش دوام و طول عمر فرش می باشد . احتمال پارگی و پوسیدگی در این فرش ها بسیار پایین می باشد و فرش دارای لطافت و نرمی بیشتری می شود . نکته جالب دیگر این است که هیت ست شدن فرش های ماشینی تراکم بالا سبب می شود که نقش و نگار فرش به خوبی و بهتر نمایش داده شود . مزایای دیگر این فرش ها این است که پس از شست و شوی فراوان و استفاده فراوان حالت اولیه خود را از دست نمی دهند . برای تشخیص فرش های هیت ست شده می توانید به پرزهای قالی دقت کنید . فرش های ماشینی هیت ست شده پرزدهی ندارند و حالتی پفکی دارد .

•    تعداد گره های طولی و عرضی را بشمارد : یکی از اصلی ترین عوامل تعیین کنند بر قیمت فرش های ماشینی درجه یک تراکم و تعداد شانه فرش های ماشینی می باشد منظور از تراکم تعداد گره های بافته شده در یک فرش می باشد . برای این که بتوانید تعداد گره های واقعی یک فرش را بدانید مسلم است که شمارش کل گره های فرش کاری سخت و تقریبا غیر ممکن می باشد . سریع ترین راه برای شمارش تعداد گره فرش های ماشینی شما می توانید یک یا ده سانتی متر از فرش را در نظر بگیرید . برای مثال فرش های ماشینی 700 شانه در یک سانتی متر خود 7 گره و در ده سانتی متر از عرض خود 70 گره وجود دارد . فرش های تراکم بالا از نظر کیفیت و قیمت از فرش های تراکم پایین مناسب تر هستند .

معتبر ترین فروشگاه مجازی و فیزیکی فرش ماشینی در کاشان
مجموعه فرش کاشان محصولات خود را به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رساند برای خرید اینترنتی بهترین مارک فرش ماشینی می توانید به فروشگاه های زنجیره ای فرش کاشان مراجعه کرده و پس از مشاهده انواع فرش های ماشینی ، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را سفارش دهید . همچنین می توانید به صورت حضوری به کارخانه فرش کاشان مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی