تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش پرتقالی از کارخانه فرش کاشان

فرش پرتقالی | خرید فرش رنگ پرتغالی از کارخانه فرش

یکی از مهم ترین ارکان در طراحی دکوراسیون در فضای داخلی منازل استفاده درست از طیف های رنگی می باشد که سبب می شود تا فضایی آرامش بخش و زیبا را برای شما به ارمغان آورد . به همین منظور انتخاب رنگ فرش ، مبل ، پرده و حتی دیوار و کف پوش منازل خود می تواند در این امر تاثیر به سزایی داشته باشد . از این رو افراد در انتخاب فرش برای کف پوش متناسب با رنگ پرده و مبل یا بالعکس انتخاب مبل و پرده با حفظ تناسب با رنگ زمینه ایی فرش اقدام به خرید می نمایند . یکی از دسته رنگ هایی که به سبب خاص بودن توانسته یک فرش خاص در عین مدرنیته بودن را به خریداران عرضه نماید را می توان فرش رنگ پرتقالی که از دسته فرش های ماشینی با طیف رنگی نارنجی می باشد را بیان نمود که توانسته به عنوان یک رنگ گرم مورد توجه بسیاری از افراد با نوع دکوراسیون های مدرن قرار گیرد . امکان خرید فرش پرتقالی از کارخانه فرش کاشان به همین منظور مهیا گشته است تا هر فرد که به دنبال یک فرش با رنگ خاص می باشد بتواند از این دسته از فرش ماشینی در فروشگاه فرش کاشان با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت دست یابد .

روانشناسی رنگ فرش پرتقالی
نارنجی یکی از دسته رنگ هایی است که در دسته رنگ های گرم قرار دارد و از طیف رنگی گسترده ایی تشکیل شده است که یکی از این طیف ها را می توان رنگ پرتقالی بیان نمود که با ترکیب رنگی زرد و قرمز حاصل می شود . رنگ پرتقالی که از دسته رنگ های گرم به حساب می آید نشان دهنده یا نماد شوق و اشتیاق ، خلاقیت و موفقیت می باشد و همین موضوع سبب شده تا افرادی را که به این رنگ علاقه دارند افرادی زود جوش و اجتماعی معرفی شوند .
طبق تحقیقاتی که بر روی این رنگ به دست آمده است استفاده از این رنگ در یکی از طیف های رنگی منازل می تواند سبب تقویت سیستم ایمنی بدن ، افزایش اشتها به سبب ایجاد تحریک پذیری گردد که صحت این موضوع را می توانید در کافی شاپ یا رستوران ها درک نمایید که رستورانی که از طیف رنگی نارنجی و قزمز استفاده می کنند سبب تحریک اشتها در افراد می گردند .
با توجه به این مطالب در بحث روانشناسی رنگ پرتقالی می توان استفاده از فرش پرتغالی را در منازل مناسب برای استفاده در آشپزخانه به سبب ایجاد تحریک اشتها ، یا قابل استفاده به عنوان فرش اتاق خواب برای بچه ها بیان نمود که شور و اشتیاق را به همراه دارد . همین طور استفاده از فرش پرتقالی به عنوان فرش پذیرایی در راستای ایجاد روابط صمیمانه و اجتماعی نیز می تواند مناسب ترین گزینه برای منازل با دکوراسیون مدرن باشد .
استفاده از رنگ فرش نارنجی در منازل می تواند روحی تازه به فضا بخشد و همین مطلب در استفاده از این فرش برای فضای داخلی دکوراسیون بسیار تاثیر گذار می باشد .
البته نکته ایی که در انتخاب این فرش برای منازل وجود دارد انتخاب فرش پرتقالی برای منازل با وسعت زیاد می باشد زیرا این رنگ از طیف رنگ های تیره به عنوان رنگ پیش رونده محسوب می گردد که سبب نمایش فضا به صورت کوچک تر می گردد . استفاده از این طیف رنگی می تواند با مبلمان با رنگ خنثی هم چون رنگ خاکستری ، طوسی  و قهوه ایی روشن ترکیب فضایی زیبا و چشم گیر را برای شما پدید آورد .
 پس با توجه به تمامی مطالب بیان شده به طور کلی می توان استفاده از فرش پرتغالی را به عنوان فرش پذیرایی برای ایجاد فضایی صمیمی در گرد همایی های خانوادگی بیان نمود . که در فروشگاه فرش کاشان یکی از کارخانجات فرش بافی با سابقه ایی قرین بر نیم قرن فعالیت در دسته بندی های مختلف با این رنگ زمینه تولید و به خریداران عرضه می گردد .

خرید فرش پرتقالی از کارخانه فرش کاشان
 کارخانه فرش کاشان به عنوان یک مجموعه تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی این بار در راستای تقاضای افراد خاص پسند برای فرش های ماشینی مدرن و خاص امکان تولید فرش ماشینی با رنگ پرتقالی را میسر ساخته است تا هر خریدار برای ایجاد صمیمیت در فضا در مکان های مختلف با کاربرد خاص این رنگ استفاده نماید . در استفاده از یک فرش پرتقالی مناسب برای فرش پذیرایی ارائه شده در فروشگاه فرش کاشان می توان به فرش ماشینی 1200 شانه طرح زیبا اشاره نمود که با این رنگ زمینه ایی به عنوان یک فرش دستبافت نما توانسته مورد پسند بسیاری از خریداران قرار گیرد . در کنار استفاده از این طیف رنگی می توان به طرح فرش نیز به عنوان یک عامل زیبایی بخش در منازل اشاره نمود که در فروشگاه فرش کاشان با طراحان خبره و توانمند کاشان مطابق با مد و روز در جامعه طرح های جدید فرش ارائه می گردد و در کنار رنگ فرش پرتغالی یا همان فرش نارنجی زیبایی خاص را برای منازل به ارمغان می آورد .
جدا از بحث فضای دکوراسیون و زیبایی مهم ترین نکته در کنار این موارد را می توان کیفیت فرش به همراه قیمت آن بیان نمود که هر دوی این عوامل در فروشگاه فرش کاشان با در نظر گرفتن نیاز و خواسته افراد و توان مالی آن ها ارائه می گردد . فرش های تولیدی این فروشگاه که با بهترین نوع کیفیت الیاف تولید می گردند یک فرش با کیفیت درجه یک را به خریداران عرضه می نمایند که در معرفی این نوع از الیاف های مصرفی می توان الیاف آکریلیک هیت ست شده به عنوان نخ خاب و الیاف پنبه به عنوان نخ پود را اشاره نمود . در کنار این موارد در بحث قیمت نیز می توان عرضه فرش ماشینی به قیمت تولیدی یا همان فرش به قیمت درب کارخانه را بیان نمود که به سبب ارائه فرش به صورت مستقیم بدون وجود واسطه و دلالان به خریداران عرضه می گردد و همین مطلب یک فرش با کیفیت و قیمت نازل را برای خریداران به همراه دارد . خرید فرش پرتقالی از کارخانه فرش کاشان نیز به علت رعایت کیفیت فرش در عین برخورداری از قیمت مناسب با حفظ زیبایی به همین منظور فراهم گشته است تا هر خریدار بتواند به راحتی به صورت آنلاین یا حضوری به فرش پرتقالی مناسب برای دکوراسیون های خود دست یابد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی