تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

توصیه های بهداشتی برای ضد عفونی فرش های ماشینی برای مقابله با کرونا

ضد عفونی فرش ماشینی برای کرونا

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که این روز ها با مردم همراه است ، انجام مراقبت های لازم برای پیشگیری از کرونا می باشد ، این ویروس جزء آن دسته از ویروس های کشنده می باشد که در اواخر سال ، کشور های زیادی را به خود درگیر کرده است و به سرعت در حال انتشار می باشد . ویروس کرونا در این مدت که مهمان شهرهای ما بوده توانسته آسیب زیادی به مردم وارد کند . این ویروس خیلی زود از فردی به فرد دیگر انتقال پیدا می کند و حتی منجر به مرگ می شود ، با توجه به این که ویروس کرونا ، برای بار اول است که وارد جهان شده و هنوز هم هیچ دارو و واکسنی برای درمان آن وجود ندارد ، ما باید فعالیت هایی را انجام دهیم تا بتوانیم از ورود این ویروس به داخل بدن جلوگیری کنیم . تا قبل از این که به ویروس کرونا مبتلا شوید ، باید اقدامات لازم را جهت پیشگیری از این ویروس جدید انجام دهید . همان طور که می دانید ، ویروس ها و میکروب ها به راحتی به بدن ما نفوذ می کنند ، پس ما در طول شبانه روز باید کارهایی انجام دهیم که از نفوذ این ویروس سخت به بدن جلوگیری کنیم . ضد عفونی کردن وسایل منزل یکی از کارهایی است که کمک زیادی در مقابل جلوگیری از انتقال این ویروس خواهد کرد ، یکی از وسایلی که باید به صورت مرتب ضد عفونی شود و استفاده از آن بسیار زیاد می باشد ، فرش های ماشینی می باشند . علاوه بر این که می توانید فرش های خود را به صورت مرتب ضد عفونی کنید و برای تمیز کردن آن ها از مواد شوینده قوی و الکل ها استفاده کنید ، می توانید برای خرید فرش ، به سمت فرش های ماشینی آنتی باکتریال بروید . این فرش ها مقاومت بیشتری در برابر نفوذ میکروب ها و ویروس ها دارند .

ویروس کرونا و راه های مقابله با آن
ویروس کرونا یکی از سخت ترین ویروس هایی است که می تواند فرد را به خود مبتلا کند ، چرا که این ویروس روی ریه های فرد تاثیر می گذارد و باعث اختلالات تنفسی و در نهایت مرگ او می شود . تمام علائم این ویروس مانند سرماخوردگی می باشد و با علائمی همچون تب ، سرفه ، تنگی نفس ، لرزش بدن همراه است . این ویروس بر خلاف سایر ویروس ها ، مدت طول عمر بسیار بالایی دارد و تا دو هفته خود را نشان نمی دهد . یکی از مسائلی که باعث افزایش ترس افراد شده ، این است که این ویروس قدرت انتقال و شیوع بسیار بالایی دارد . این روز ها ، که هیچ دارو و درمانی برای مقابله با این ویروس کرونا کشف نشده است ، یکی از بهترین راه هایی که می تواند به شما و خانواده تان کمک کند ، رعایت کردن بهداشت فردی و اجتماعی می باشد . با توجه به این که خانواده ها ترجیح می دهند این روز ها کمتر در محیط بیرون فعالیت کنند ، باید در خانه به بهترین شکل بهداشت خود را رعایت کنند . علاوه بر این که بهداشت فردی می تواند تاثیر بسیار زیادی روی پیشگیری از کرونا داشته  باشد . بهداشت جمعی نیز تاثیر به سزایی خواهد داشت .
به دلیل این که این روز ها شما مدت زمان بیشتری را در خانه خود سپری می کنید ، پس به شما عزیزان توصیه می کنیم ، تمام وسایلی که از آن ها استفاده می کنید و استفاده بیشتری دارید را به خوبی ضدعفونی کنید ، این روش خود یکی از روش های پیشگری از شیوع کرونا می باشد . قبل از این که بخواهید وسایل خانه تان را ضد عفونی کنید ، بهتر است به وسیله دود اسپند ، هوای خانه را ضدعفونی کنید . سعی کنید حداقل روزی یک بار با این کار هوای خانه را تمیز نگه دارید .

ضد عفونی کردن فرش های ماشینی برای مقابله با کرونا
فرش های ماشینی
یکی از پرکاربردترین وسایلی است که ما از آن ها استفاده می کنیم به همین دلیل وجود ویروس ها و میکروب ها روی فرش احتمال بسیار زیادی دارد . برای این که این ویروس ها را از بین ببرید و محیط را ضد عفونی کنید ، بهتر است از مواد ضد عفونی کننده فرش ماشینی استفاده کنید . با در نظر گرفتن این که کرونا برای مدت 7 الی 8 روز روی سطح باقی می ماند ، پس بهتر است هر روز فرش های ماشینی خود را ضد عفونی کنید . از آن جایی که شما نمی توانید هر چند وقت یک بار فرش های خود را شست و شو دهید و این کار سختی بسیار زیادی دارد ، پس باید از شوینده ها و مواد ضد عفونی کننده استفاده کنیم . فرش های ماشینی به دلیل ارتفاع خاب فرش یکی از بهترین مکان ها برای وجود کرونا می باشد ، به شما عزیزان توصیه می کنیم ، که فرش ماشینی خود را هر چند وقت یکبار با اسپری های ضد عفونی کننده فرش استفاده کنید ، به دلیل این که این ویروس در محیط های گرم به سختی زندگی می کند ، شما می توانید مقداری از این مواد شوینده را با آب گرم مخلوط کنید و با استفاده از یک ابر و یا اسفنج روی فرش بکشید . بعد از این که این کار را انجام دادید ، سعی کنید زیاد از روی فرش شسته شده و ضد عفونی شده عبور نکنید .

استفاده از مواد شوینده آنتی باکتریال برای ضد عفونی کردن فرش های ماشینی برای مقابله با کرونا
یکی دیگر از توصیه های بهداشتی برای ضد عفونی فرش های ماشینی برای مقابله با کرونا ، استفاده از مواد شوینده آنتی باکتریال می باشد . مواد شوینده آنتی باکتریال علاوه بر این که میکروب و ویروس را از بین می برد ، انتقال آن را نیز سخت تر خواهد کرد . این مواد دارای خاصیتی هستند که خیلی زود باعث از بین رفتن ویروس ها و میکروب ها می شوند . شرکت های فرش ، این روز ها در کنار فرش های ماشینی خود ، مواد شوینده و اسپری های ضد عفونی کننده را نیز در اختیار مشتریان قرار می دهند و آن را با قیمت مناسب به فروش می رسانند ، شما می توانید پس از سفارش فرش ماشینی مورد نظر خود ، این مواد شوینده ضد عفونی کننده را نیز جهت ، تمیز کردن و ضد عفونی کردن فرش های ماشینی خود استفاده کنید . شرکت فرش کاشان ، با در نظر گرفتن وضعیت مردم در این شرایط به وجود آمده سعی کرده فرش های ماشینی خود را به قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی