سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» نکات طلایی در مورد پرزدهی فرش ماشینی

خرید فرش ماشینی بدون پرز درجه یک کاشان

خرید فرش نو و جدید برای خانه حس خوبی را به دنبال دارد ، اما این حس و حال تا وقتی با شما همراه خواهد بود که فرش خریداری شده هیچ گونه ایرادی نداشته باشد و به مرور زمان دچار مشکل نشود . معمولا فرش های نو و جدید که به تازگی تولید شده اند ، وقتی در خانه پهن می شوند به مرور زمان دچار پرزدهی می شوند ، قطعا علت هایی وجود دارد منجر به پرز دادن فرش های ماشینی می شود . این مشکل یکی از مشکلاتی است که در بعد از استفاده از فرش ماشینی نو به وجود می آید ، در این مقاله سعی می کنیم در مورد عوامل به وجود آمدن پرز روی فرش ماشینی و روش های از بین بردن پرز فرش ماشینی صحبت کنیم . پرزهای موجود روی فرش می تواند برای افراد خانواده عصبانی کننده باشد ، چرا که شما هنگامی که روی فرش می نشنید ، ممکن است پرزهای فرش روی لباس شما بنشیند و شما را حسابی کلافه کند . برخی از افراد فکر می کنند ، اگر فرش های ماشینی آکریلیک را خریداری کنند ، از پرزدهی فرش در امان خواهند بود ، این تصور غلط می باشد ، تمام فرش های ماشینی جدید که برای اولین بار استفاده می شود ، پرز فرش دارند و این یک امر طبیعی است . فرش های ماشینی پرز دار ممکن است باعث ایجاد آلرژِی برای افراد حساس خانواده شود و یک سری مشکلات تنفسی را ایجاد کند .

عواملی که باعث پرزدهی فرش های ماشینی می شوند
قبل از این که بخواهیم در مورد عوامل ایجاد کننده پرز روی فرش ماشینی صحبت کنیم ، بهتر است تعریفی مختصر در مورد پرز فرش ماشینی در ذهن شما بسازیم . معمولا فرش های نو با مشکل بزرگ پرزدهی مواجه می شوند ، پرزفرش ، درواقع همان الیاف هستند که بسیار باریک اند و به لباس می چسبند . هیچ راهی وجود ندارد برای این که شما بتوانید پرز فرش ماشینی را به طور کامل از بین ببرید ، اما می توانید تا حدودی آن را کاهش دهید . یکی از مهم ترین مواردی که باعث ایجاد پرزدهی فرش ماشینی می شود ، نو بودن الیاف است . پس پرز فرش های ماشینی به مرور زمان کمتر می شود و در نهایت از بین می رود . در اینجا روش هایی را به شما پیشنهاد می کنیم تا شما بتوانید در مدت زمان کوتاه تری پرز فرش ماشینی را از بین ببرید . عوامل زیادی وجود دارد که نشان دهنده ، ایجاد پرز روی فرش ماشینی است در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد .
درست تنظیم نشدن دستگاه های ریسندگی : با توجه به این که فرش های دستبافت هم دچار پرزدهی می شوند ، اما عواملی که در به وجود آمدن پرز فرش ماشینی وجود دارد ، کاملا متفاوت است . هنگامی که برای بافت فرش های ماشینی از الیاف ضایعاتی و بی کیفیت استفاده می کنند و آن ها را با استفاده از دستگاه های ریسندگی که به درستی تنظیم نشده است می بافند ، پس طبیعی است که پرز روی فرش ماشینی ایجاد شود ، علاوه بر آن آهار نامناسب فرش ماشینی می باشد که جزء اصلی ترین و مهم ترین مراحلی است که باید در تولید فرش ماشینی رعایت شود .
دمای نامناسب برای تنظیم دستگاه ریسندگی : برخی از شرکت های تولید کننده فرش نمی دانند که باید دمای دستگاه  های ریسندگی و بافندگی خود را چگونه تنظیم کنند . همین تنظیم غلط دچار پرزدهی فرش می شود در کنار این که تنظیمات دستگاه خیلی مهم است ، نوع الیافی که در بافت فرش ماشینی نیز استفاده می شود ، اهمیت زیادی دارد ، برای نمونه فرش های ماشینی آکریلیک پرزدهی بیشتری دارند ، درست است که این فرش های ماشینی بسیار با کیفیت و مقاوم هستند ، اما نمی توان خاصیت پرزدهی آن را نادیده گرفت .
نوع الیافی در بافت فرش : جنس الیاف و کیفیت آن نیز می تواند تاثیر زیادی روی پرزدهی فرش ماشینی داشته باشد . الیاف آکریلیک با این که کیفیت بالایی دارند و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر الیاف دارند ، پرزدهی بیشتری هم دارند .
شانه و تراکم فرش ماشینی : یکی دیگر از عواملی که روی پرزدهی فرش تاثیرگذار است ، شانه و تراکم فرش ماشینی است ، شانه و تراکم فرش ماشینی مشخص می کند ، که این فرش چه مدت زمانی پرزدهی خواهد داشت . هر چه قدر فرش های ماشینی در شانه و تراکم بالاتری تولید شده باشند مانند فرش های 1200 شانه ماشینی با کیفیت و درجه یک و فرش های 1500 شانه ماشینی درجه ، میزان پرزدهی کمتری دارند ، اما هرچه شانه و تراکم فرش پایین تر باشد ، مانند فرش های 500 شانه ماشینی زیبا و فرش های 700 شانه ماشینی کاشان ، پرزدهی بیشتری هم خواهند داشت .
مواردی که گفته شد جزء نکات طلایی در مورد پرزدهی فرش ماشینی است که شما می توانید با در نظر گرفتن این نکات طلایی پرزدهی فرش ، فرش ماشینی مناسب و با کیفیت را خریداری کنید . برای خرید فرش ماشینی بدون پرز درجه یک کاشان ، می توانید به فروشگاه اینترنتی شرکت فرش کاشان مراجعه کنید .

روش هایی برای از بین بردن پرز فرش های ماشینی درجه یک
روش های متفاوتی وجود دارد برای این که شما بتوانید در مدت زمانی کوتاه ، پرز فرش ماشینی خود را برطرف کنید . در ادامه به نمونه هایی از آن اشاره خواهیم کرد .
استفاده از جارو برقی با قدرت مکش بالا : شما می توانید برای از بین بردن پرز فرش ماشینی ، از جارو کشیدن با قدرت بالا کمک بگیرید ، جارو کشیدن فرش ماشینی کمک زیادی به شما خواهد کرد و پرزهای فرش را تا حدودی برطرف خواهد کرد . سعی کنید هفته ای یکبار این کار را انجام دهید . اگر با جارو برقی موفق نشدید ، می توانید از جارو های حصیری استفاده کنید .
شانه زدن فرش : یکی دیگر از این روش ها ، شانه زدن فرش ماشینی می باشد ، البته سعی کنید از فرچه برای این کار استفاده نکنید ، ممکن است به فرش شما آسیب وارد شود . سعی کنید شانه را با ملایمت و در جهت خلاف خاب فرش بکشید ، با این کار پرزهای فرش ماشینی جمع خواهد شد .
این روش هایی که گفته شد ، می تواند تاثیر بسیار زیادی روی کم شدن پرز فرش ماشینی داشته باشد . سعی کنید این کار هایی که گفته شد را هفته ای یک بار انجام دهید . برای خرید فرش ماشینی بدون پرز درجه یک می توانید به شرکت فرش کاشان مراجعه کنید و دیگر دغدغه ای از بابت پرزفرش ماشینی نخواهید داشت .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  در فرش های ماشینی از چند رنگ استفاده می شود؟
•  هنگام خرید فرش ماشینی کارشناس باشید
•  روش تشخیص فرش ماشینی اصل از فرش تقلبی
•  راهنمای انتخاب بهترین شانه و تراکم برای فرش های ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان