تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تمیز کردن فرش 1200 شانه بدون قالیشویی

تمیز کردن فرش 1200 شانه آکریلیک در خانه

با توجه به این که فرش های ماشینی جزئی از یک خانه به حساب می آیند و ما باید در خرید آن نکات مهمی را در نظر داشته باشیم ، مراقبت های بعد از آن نیز دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد . این که شما در طول زندگی از چه روش هایی برای نگهداری و مراقبت از فرش های ماشینی خود استفاده می کنید ، ارزش زیادی دارد . معمولا فرش ماشینی وسیله ای است که ما باید برای خرید آن هزینه زیادی را بپردازیم و نمی توانیم هر ساله آن را تعویض کنیم و فرش جدیدی را جایگزین آن کنیم . تمیز کردن و شست و شوی فرش ماشینی می توانید تاثیر بسیار زیادی روی مقاومت بالای فرش ماشینی داشته باشد . در گذشته مردم برای شست و شوی فرش های ماشینی خود به حیاط خانه خود می رفتند و فرش های خود را به همراه خانواده و با همکاری یک دیگر می شستند . اما این روز ها همه چیز تغییر کرده است ، نه تنها خانه ها حیاط ندارند ، بلکه کوچک تر شده اند و به صورت آپارتمانی ساخته شده اند . با به وجود آمدن خانه های آپارتمانی ، قالیشویی ها توانستند به کار خود رونق دهند و تعداد مشتریان خود را روز به روز افزایش دهند . البته توجه داشته باشید که قالیشویی ها هزینه هایی زیادی را برای شستن فرش های ماشینی شما در نظر گرفته اند و شما نمی توانید با این هزینه های هنگفتی که وجود دارد ، هر ساله فرش های خود را به قالیشویی برده و بشویید . در ادامه این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه فرش های خود را با ساده ترین و راحت ترین روش ها بشویید و از آن لذت ببرید .

چگونه فرش های 1200 شانه ماشینی را تمیز کنیم ؟
همان طور که می دانید ، فرش های ماشینی با استفاده از انواع مختلف الیاف تولید و ساخته می شوند ، هر یک از این الیاف حساسیت های مخصوص به خود را دارد و به مراقبت های ویژه ای نیاز دارد . پس در شست و شوی فرش های ماشینی در شانه و تراکم های متفاوت باید دقت کافی را داشته باشید . فرش های ماشینی 1200 شانه با سایر فرش های ماشینی خیلی متفاوت می باشد . در بافت این فرش های زیبای 1200 شانه ماشینی ، از الیاف آکریلیک استفاده شده است . این الیاف زیبایی فرش ماشینی را دو چندان می کنند و استفاده از آن در بافت فرش باعث می شود تا فرش ماشینی در برابر برخی از عوامل مانند گرما ، رطوبت مقاومت و استحکام بالایی داشته باشد . البته استفاده از الیاف آکریلیک در بافت فرش باعث می شود تا شما به راحتی بتوانید فرش ماشینی خود را بشویید و نگرانی از بابت این که آسیب می بیند یا نه نداشته باشید . ولی باز هم باید در هنگام شست و شوی فرش با کیفیت 1200 شانه ماشینی درجه یک به نکاتی توجه داشته باشید .
فرش های 1200 شانه خاص و زیبا به دلیل این که ظرافت و لطافت بالایی دارند ، این فرش های ماشینی 1200 شانه نسبت به سایر فرش های مشینی حساسیت بیشتری دارند و ممکن است در برابر کوچک ترین ضربه ، صدمه ببینند پس بهتر است در خانه شست و شو داده شوند و به قالیشویی برده نشوند . ، چرا که ماشین های شست وشوی قالی ممکن است به فرش شما آسیب وارد کند . تمیز کردن فرش 1200 شانه آکریلیک در خانه می تواند با استفاده از لکه بر ها ، مواد شوینده قوی ، سرکه جوش شیرین و اسپری های لکه بر نانو انجام شود .

استفاده از شامپو فرش برای تمیز کردن فرش 1200 شانه آکریلیک
فرش های 1200 شانه ماشینی خیلی حساس هستند پس بهتر است در خانه شست و شو داده شوند و با ملایمت تمیز شوند . استفاده از شامپو فرش می تواند تاثیر زیادی روی تمیز شدن فرش های 1200 شانه ماشینی درجه یک داشته باشد . قبل از این که بخواهید از شامپو فرش برای تمیز کردن فرش 1200 شانه خود استفاده کنید ، حتما از جارو برقی برای تمیز کردن آن و برطرف کردن آلودگی های روی فرش استفاده کنید . استفاده از جارو برقی نه تنها باعث تمیز شدن فرش خواهد شد ، بلکه فرش را تا حدود زیادی نو تر و براق تر از قبل نشان خواهد داد . بعد از این که تمام آشغال های روی فرش به وسیله جارو برقی برطرف شد ، می توانید از شامپو فرش برای از بین بردن لکه های موجود روی فرش استفاده کنید . علاوه بر این که می توانید شامپو فرش را به تنهایی استفاده کنید ، می توانید مقداری از آن را با کمی آب مخلوط کنید و سپس از آن استفاده کنید . اگر می خواهید تاثیر بیشتری داشته باشد بهتر است از شامپو فرش خالص و بدون ترکیب آب استفاده کنید . بعد از این که تمام سطح فرش ماشینی 1200 شانه خود را با شامپو فرش پاک کردید ، یک دستمال و پارچه تمیز روی آن پهن کنید و بگذارید خود به خود خشک شود و سعی کنید از روی آن برای مدت 2 الی 3 ساعت عبور نکنید .

سرکه جوش شیرین یکی از روش های شست و شوی فرش 1200 شانه ماشینی در خانه
استفاده از مواد طبیعی هم می تواند به خوبی فرش شما را تمیز کند . استفاده از سرکه جوش شیرین برای از بین بردن لکه جوهر ، لکه روغن ، لکه غذا و... بسیار مناسب می باشد ، این ماده به دلیل این که اسیدی می باشد خیلی زور لکه ها را از روی سطح از بین می برد و حتی فرش را از قبل از تمیز تر می کند . سعی کنید فقط مکان هایی از فرش را که روی آن لکه وجود دارد با سرکه جوش شیرین تمیز کنید . اگر به دلیل این شست وشو تناقص رنگ در فرش به وجود آمد می توانید در نهایت تمام فرش را با استفاده از شامپو فرش بشویید . تا فرش کاملا یکرنگ و یکسان شود . برخی از افراد که می خواهند فرش های ماشینی خود را در خانه تمیز کنند ، فقط خود فرش را تمیز می کنند و هیچ دقتی به لبه های فرش نمی کنند ، در حالی که لبه های فرش ممکن است بیشتر کثیف شود و سخت تر هم تمیز شود ، برای تمیز کردن لبه های فرش می توانید از برس های محکم و ضمخت استفاده کنید و با استفاده از محلول های لکه بر و یا اسپری های پاک کننده آن را پاک کنید .  شرکت فرش کاشان علاوه بر تولید فرش های ماشینی درجه یک و با کیفیت ، برای شست و شوی این فرش های زیبا هم ، محلول های لکه بر را در فروشگاه اینترنتی خود به فروش می رساند که شما می توانید در صورت نیاز سفارش دهید

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی