تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ضخیم یا فرش نازک

خرید فرش ضخیم یا خرید فرش نازک

فرش های ضخیم شانه و تراکم پایین دارند مثل فرش های 500 شانه ، 440 شانه و یا 350 شانه . به عبارتی هر اندازه شانه ( تعداد گره در یک متر از عرض قالی ) و تراکم فرش ( تعداد گره در یک متر از طول قالی ) پایین باشد ضخامت قالی بیشتر می شود .
در گذشته چون کاربرد فرش های ماشینی ، کف پوش بود و زیبایی آن ها ملاک نبود ضخامت آن ها بسیار برای خریداران ارزش داشت و در حقیقت فرش های نازک تولید نشده بود و محصولات ماشینی نوعی کف پوش به حساب می آمدند و اگر کسی فرش لوکس می خواست باید قالی های دستباف را خریداری می کرد .
با روی کار آمدن دستگاه های HCI و دسترسی بشر به بهترین الیاف های مصنوعی ، فرش های لوکس ماشینی دستبافتگونه نیز تولید شدند که بسان قالی های دستباف می درخشند . بدین ترتیب فرش های 700 شانه ، فرش های 1000 شانه ، فرش های 1200 شانه و 1500 شانه تولید شدند که هرچه با بالا رفتن شانه و تراکم ضخامت آن ها کم می شد و محصولات نازکتر می شدند . از میان این محصولات ماشیتی فرش های  1500 شانه را می توان جز فرش های نازک و فرش های 700 شانه را می توان جز فرش های ضخیم به حساب آورد .
فرش ضخیم یا فرش نازک
ارتفاع هر تار نخ خاب در فرش ها بر حسب نوع شانه و تراکم با یکدیگر متفاوت است . هر اندازه فشردگی بین ریشه ها یا گره ها بیشتر باشد ارتفاع نخ خاب کمتر است چون نخ هایی که برای بافت فرش های با شانه و تراکم بالا به کار می رود باید نازک باشند . نمره نخ هاب فرش 500 شانه بسیار ضخیم تر از نمره نخ خاب فرش 1200 شانه است . بدین صورت محصولات ماشینی بر حسب نوع شانه و تراکم ضخیم یا نازک می شوند .
-  ارتفاع فرش های 500 شانه در حدود 12.5 میلی متر است که این محصولات ماشینی را فرش های ضخیم می نامند .
ارتفاع فرش 700 شانه در حدود 11 میلی متر است چون نخ بافته شده در آن ها به دلیل تعداد 700 گره در یک متر از عرض فرش و 2550 گره در یک متر از طول فرش ، 27 و 30 سه لا می باشد .
ارتفاع فرش های 1000 شانه در حدود 9.5 میلیمتر است
ارتفاع فرش 1200 شانه در حدود 8 میلی متر است چون تعداد گره های 1200 گره در یک متر از عرض فرش و 3600 گره در یک متر از طول فرش سبب شده است تا نخ به کار رفته در آن نازک باشد .
ارتفاع فرش های 1500 شانه در حدود 6 میلی متر است .
حال ما باید به نوع مکانی که می خواهیم فرش ماشینی را پهن کنیم اقدام به انتخاب آن ها کنیم . فرش های 1500 شانه دستبافتگونه ، از زیباترین و لوکس ترین فرش های ماشینی هستند که برای پذیرایی های لوکس و مجلل مناسب هستند و برای اتاق نشیمن مناسب نمی باشند . برای اتاق هایی که از مبل کمتر استفاده می شود باید فرش های 700 شانه پهن شود چون هم ضخامت استاندارد دارد و هم زیبایی طرح و نگاره اش بیشتر از محصولات 500 شانه است .
فرش های نازک زیباتر و لوکس تر از فرش های ضخیم می باشند پس اگر به دنبال محصولات لوکس و زیبا هستید 1000 شانه به بالا را انتخاب کنید . چون تعداد گره های بالا در عرض و طول فرش سبب می شود تا ریز بافت ترین طرح ها و نگاره ها را بتوان در آن ها به کار برد .
خرید فرش نازک و فرش ضخیم
فرش های نازک توپرتر و منسجم تر هستند . گروه تولیدی فرش کاشان ، تولید کننده انواع فرش های ماشینی با شانه و تراکم های مختلف است که در تولید این محصولات تمامی استاندارهای لازم را رعایت کرده است . افراد می توانند خرید انواع فرش ماشینی را بر حسب نیاز خود انجام دهند . در وب سایت فرش کاشان تمامی مشخصات محصولات ذکر شده است . خرید اینترنتی و خرید حضوری از این گروه تولیدی امکان پذیر است . فرش های نازک ماشینی کاشان و فرش های ضخیم این کارخانه با بهترین الیاف هیت ست شده آکریلیک 100 درصد بافته شده است . همین الیاف عالی سبب  بالا رفتن کیفیت فرش های ماشینی می شود .
تمامی فرش های ماشینی دستبافتگونه نازک و حتی فرش های ضخیم ارزان قیمت این کارخانه با ضمانت نامه و گارانتی عرضه می شود که این ضمانت نامه نشان دهنده کیفیت بالای محصولات است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی