سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش ضخیم یا فرش نازک

خرید فرش ضخیم یا خرید فرش نازک

فرش های ضخیم شانه و تراکم پایین دارند مثل فرش های 500 شانه ، 440 شانه و یا 350 شانه . به عبارتی هر اندازه شانه ( تعداد گره در یک متر از عرض قالی ) و تراکم فرش ( تعداد گره در یک متر از طول قالی ) پایین باشد ضخامت قالی بیشتر می شود .
در گذشته چون کاربرد فرش های ماشینی ، کف پوش بود و زیبایی آن ها ملاک نبود ضخامت آن ها بسیار برای خریداران ارزش داشت و در حقیقت فرش های نازک تولید نشده بود و محصولات ماشینی نوعی کف پوش به حساب می آمدند و اگر کسی فرش لوکس می خواست باید قالی های دستباف را خریداری می کرد .
با روی کار آمدن دستگاه های HCI و دسترسی بشر به بهترین الیاف های مصنوعی ، فرش های لوکس ماشینی دستبافتگونه نیز تولید شدند که بسان قالی های دستباف می درخشند . بدین ترتیب فرش های 700 شانه ، فرش های 1000 شانه ، فرش های 1200 شانه و 1500 شانه تولید شدند که هرچه با بالا رفتن شانه و تراکم ضخامت آن ها کم می شد و محصولات نازکتر می شدند . از میان این محصولات ماشیتی فرش های  1500 شانه را می توان جز فرش های نازک و فرش های 700 شانه را می توان جز فرش های ضخیم به حساب آورد .
فرش ضخیم یا فرش نازک
ارتفاع هر تار نخ خاب در فرش ها بر حسب نوع شانه و تراکم با یکدیگر متفاوت است . هر اندازه فشردگی بین ریشه ها یا گره ها بیشتر باشد ارتفاع نخ خاب کمتر است چون نخ هایی که برای بافت فرش های با شانه و تراکم بالا به کار می رود باید نازک باشند . نمره نخ هاب فرش 500 شانه بسیار ضخیم تر از نمره نخ خاب فرش 1200 شانه است . بدین صورت محصولات ماشینی بر حسب نوع شانه و تراکم ضخیم یا نازک می شوند .
-  ارتفاع فرش های 500 شانه در حدود 12.5 میلی متر است که این محصولات ماشینی را فرش های ضخیم می نامند .
ارتفاع فرش 700 شانه در حدود 11 میلی متر است چون نخ بافته شده در آن ها به دلیل تعداد 700 گره در یک متر از عرض فرش و 2550 گره در یک متر از طول فرش ، 27 و 30 سه لا می باشد .
ارتفاع فرش های 1000 شانه در حدود 9.5 میلیمتر است
ارتفاع فرش 1200 شانه در حدود 8 میلی متر است چون تعداد گره های 1200 گره در یک متر از عرض فرش و 3600 گره در یک متر از طول فرش سبب شده است تا نخ به کار رفته در آن نازک باشد .
ارتفاع فرش های 1500 شانه در حدود 6 میلی متر است .
حال ما باید به نوع مکانی که می خواهیم فرش ماشینی را پهن کنیم اقدام به انتخاب آن ها کنیم . فرش های 1500 شانه دستبافتگونه ، از زیباترین و لوکس ترین فرش های ماشینی هستند که برای پذیرایی های لوکس و مجلل مناسب هستند و برای اتاق نشیمن مناسب نمی باشند . برای اتاق هایی که از مبل کمتر استفاده می شود باید فرش های 700 شانه پهن شود چون هم ضخامت استاندارد دارد و هم زیبایی طرح و نگاره اش بیشتر از محصولات 500 شانه است .
فرش های نازک زیباتر و لوکس تر از فرش های ضخیم می باشند پس اگر به دنبال محصولات لوکس و زیبا هستید 1000 شانه به بالا را انتخاب کنید . چون تعداد گره های بالا در عرض و طول فرش سبب می شود تا ریز بافت ترین طرح ها و نگاره ها را بتوان در آن ها به کار برد .
خرید فرش نازک و فرش ضخیم
فرش های نازک توپرتر و منسجم تر هستند . گروه تولیدی فرش کاشان ، تولید کننده انواع فرش های ماشینی با شانه و تراکم های مختلف است که در تولید این محصولات تمامی استاندارهای لازم را رعایت کرده است . افراد می توانند خرید انواع فرش ماشینی را بر حسب نیاز خود انجام دهند . در وب سایت فرش کاشان تمامی مشخصات محصولات ذکر شده است . خرید اینترنتی و خرید حضوری از این گروه تولیدی امکان پذیر است . فرش های نازک ماشینی کاشان و فرش های ضخیم این کارخانه با بهترین الیاف هیت ست شده آکریلیک 100 درصد بافته شده است . همین الیاف عالی سبب  بالا رفتن کیفیت فرش های ماشینی می شود .
تمامی فرش های ماشینی دستبافتگونه نازک و حتی فرش های ضخیم ارزان قیمت این کارخانه با ضمانت نامه و گارانتی عرضه می شود که این ضمانت نامه نشان دهنده کیفیت بالای محصولات است .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  خانه تکانی و نکاتی مهم برای تمیز کردن انواع فرش
•  بهترین نوع نخ برای فرش ماشینی چه نخی می باشد ؟
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان