سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش سرمه ای را با چه دکوراسیونی ست کنیم ؟

خرید فرش ماشینی سرمه ای جدید

در سال های اخیر نقش خانه و خانواده در بهبود جامعه پررنگ تر شده است . تغییرات سبک زندگی و گسترش جمعیت شهرنشینی ، شلوغی و دغدغه های مختلف در بیرون از خانه ، موجب شده تا خانه و خانواده محلی امن و آرام برای دور شدن از هر آنچه در بیرون می گذرد  باشند . تحقیقات نشان از تأثیر بالای سبک و سیاق معماری و دکوراسیون خانه در روح و روان اعضا دارد . در کنار اهمیتی که خانه و چیدمان وسایل برای اهالی خانه دارند ، روحیه مهمان نوازی ایرانیان اهمیت خرید وسایل و ست کردن و جذابیت دکوراسیون را چند برابر می کند . موارد مختلفی در خرید وسایل خانه نقش ایفا می کنند که هریک به نوبه خود مهم بوده و هنگام خرید در ذهن خریداران جایگاهی دارد . حال آنکه ممکن است هر خریدار بر اساس المان هایی وزن های مختلفی به موارد موثر در خرید دهد .
در کلی ترین حالت می توان ست بودن و هماهنگ بودن اجزاء دکوراسیون را مهم دانست و در بین اجزاء دکوراسیون ، فرش های ماشینی و پس از آن مبلمان و پرده ها اهمیت بیشتری دارند. در مقاله حاضر و بسیاری از مقاله های دیگر به اصول ست کردن و زیبایی پرداخته شده است و جالب آنکه اهمیت به زیبایی و اصول ست کردن در سال های اخیر رونق گرفته است . رونق حال حاضر و دیده شدن فرش های ماشینی در دکوراسیون تحت تأثیر مشخص شدن نقش بی بدیل و مهم خانه در نظر اعضا خانواده ، شناخته شدن فرش ماشینی به عنوان مهم ترین عنصر زیبا ساز دکوراسیون ، تنوع بالای محصولات و کف پوش ها ، تغییر سبک معماری خانه ها از جمله کوچک شدن خانه و گسترش اپارتمان نشینی که صاحب خانه را در خرید اجزاء دکوراسیون حساس تر نموده و ... می باشد .
در مقاله حاضر که تحت عنوان فرش سرمه ای را با چه دکوراسیونی ست کنیم ؟ به بررسی رنگ های هماهنگ و دکوراسیون هم گام با فرش ماشینی با رنگ زمینه سرمه ای پرداخته ایم و مفصلا توضیح خواهیم داده که چرا و چگونه قادر به ست کردن فرش سرمه ای خواهیم بود .
اگر در پی خرید بهترین کف پوش برای خانه خود هستید و زیبایی در عین کیفیت و قیمت مطلوب در رده موارد مهم انتخاب فرش برای شما می باشد ، مطالعه ادامه مقاله را از دست ندهید .
فرش ماشینی سرمه ای
پس از تولید اولین فرش ماشینی و رونق غیر قابل پیش بینی این محصولات تا سال ها تغییر خاصی در رنگ زمینه و طرح و نگاره محصولات شاهد نبودیم . هر چند تولید کنندگان بدنبال تولید بیشتر ، شانه و تراکم متفاوت و نقوش جذاب تری بوده اند و در این امر بسیار موفق عمل کرده اند . اما فرش هایی که در دهه 1350 تولید می شد ، عموما در رنگ زمینه گلی ، لاکی ، روناسی و امثال ان بود . نوآوری و خلاقیت تولید کنندگان خصوصا تولید کنندگان کاشانی که همواره در رده اول تولیدات متفاوت فرش های ماشینی بوده اند ، رفته رفته رنگ و لعاب فرش های ماشینی را تغییر داد و با رائه محصولاتی کاملا متفاوت از فرش های ماشینی لاکی و گلی موجود در ان زمان توجه مخاطبین را جلب کرد . می توان گفت آنچه فرش های ماشینی کاشان را نوآور نموده است ، قدرت ریسک و شجاعت تولید کنندگان است . تولید کنندگان فرش های ماشینی با رنگ زمینه بسیار متفاوت از فرش های گلی و امثال آن با نوعی هنجار شکنی توانستند زیبایی بی نظیری در محصولات ایجاد کنند .
فرش های سرمه ای یکی از فرش های زیباست که مانند هر رنگ و محصولی در صنعت مد ، سال های شکوفایی دارد . فرش های سرمه ای نیز مانند سایر محصولات چند سالی به عنوان فرش های ماشینی مد روز بالاترین میزان خرید را به خود اختصاص دادند و حتی در حال حاضر نیز در بسیاری از خانه ها فرش سرمه ای زیبا بخش فضا می باشد . این محصولات فضا را با وقار و با اصالت نموده و باب فضاهای کلاسیک است . فرش های سرمه ای در طرح و نگاره های اصیل آریایی چنان چشم نوازی می کنند که می توانند به تنهایی زیبایی تمام فضا را تضمین نمایند .
ست کردن فرش های تیره از جمله فرش سرمه ای ، فرش سبز و ... دقت بیشتری نسبت به فرش های رنگ روشن نیاز دارد . فرش های رنگ روشن عام پسند تر بوده و راحت تر با سایر اجزا ست می شوند . برای مثال فرش های رنگ روشن را می توان با مبلمان و پرده های روشن و تیزه ست نمود ، اما انتخاب رنگ و طرح مبلمان و پرده ها برای فضایی که فرش سرمه ای کف خانه را پوشانده است محدودیت بیشتری دارد .
نکته مهم و اصولی لازم به ذکر آنکه فرش های تیره برای فضاهای کوچک یا با نور گیری اندک مناسب نیستند بلکه کف پوش قابل قبول و زیبایی برای فضاهای بزرگ و دارای نور کافی می باشند . فرش سرمه ای می تواند خانه هایی دارای پذیرایی و هال بزرگ را بسیار گرم و صمیم نشان دهد . رنگ سرمه ای بر خلاف رنگ هایی مانند مشکی ، سفید و سایر رنگ های محض خسته کننده نیست و همواره جذاب خواهد بود . ملایمت موجود در رنگ سرمه ای این ویژگی را به ارمغان آورده است . ولی برخی از طرح های فرش های سرمه ای به گونه ای هستند که مناسب فضاهای کوچک می باشد . برای مثال ، افرادی که فرش برای فضاهای پررفت و آمد و کوچک می خواهند می توانند از فرش سرمه ای طرح افشان استفاده کنند .
اصول ست کردن فرش سرمه ای با پرده ها
برای ست کردن فرش سرمه ای با مبلمان و پرده ها می پردازیم چراکه پس از فرش ماشینی و هر نوع کف پوش دیگری ، مبلمان و پرده ها بیشتری حجم از فضا را به خود اختصاص داده و توجه بیننده را جلب می کنند .
اگر فرش فضا سرمه ای یا تیره است بهتر است رنگ پرده ها را روشن انتخاب نمایید . ست کردن فرش سرمه ای با پرده های کرم و لیمویی بسیار جذاب خواهد بود . سعی کنید طرح و نقشه بکار رفته در پرده ساده و خلوت باشد ، چراکه رنگ سرمه ای به اندازه کافی فضا را سنگین خواهد نمود . به هیچ وجه از پرده و یا روپرده ای تیره جهت فضایی که کف پوش سرمه ای دارد استفاده ننمایید ، چراکه این رنگ علاوه بر انکه جلوی ورود نور را می گیرد و فضا را تیره می نماید ، در قرار گفتن کنار کف پوش سرمه ای ترکیب دلگیری را ایجاد می کند . در حالی که رنگ متضاد برای این فضا جلب توجه خواهد نمود .
اگر فضای پذیرایی شما بزرگ است ، می  توانید از چند تخته فرش سرمه ای در قسمت های مختلف کمک بگیرید و بدین ترتیب هر فضا از پذیرایی را به امری خاص اختصاص دهید اما به یاد داشته باشید که فرش با رنگ زمینه سرمه ای با کمی دقت و وسواس در دکوراسیون جذاب خواهند بود .
اصول ست کردن فرش سرمه ای با مبلمان
قرار گرفتن مبلمان در فاصله ای بسیار نزدیک از فرش های ماشینی اهمیت انتخاب و ست شدن با فرش را چند برابر می کند . به یاد داشته باشید هنگام خرید اجزاء دکوراسیون اولویت را به فرش های ماشینی بدهید چراکه در این صورت دست شما در انتخاب  و استفاده کامل از تنوع و گستردگی بازار بسیار باز بوده و ست کردن سایر وسایل با فرش ماشینی بسیار آسان تر از ست کران فرش ماشینی با سایر اجزاء است .
مبلمان چوبی می توانند وقار و زیبایی دکوراسیون کلاسیک شما را افزایش داده و رنگ های روشن و سلطنتی هم خوانی و هماهنگی بی نظیری با فرش سرمه ای دارد . رنگ سفید به علت تضاد بسیار بالا با رنگ سرمه ای انتخابی خوبی است اما این رنگ پس از مدتی چشم را خسته کرده و آلودگی و دیده شدن لک بر روی رنگ سفید خریداران را از انتخاب مبلمان سفید در کنار فرش سرمه ای منصرف می کند .
ترکیب رنگ سرمه ای با زرشکی نیز از دیگر ترکیب های شکیل و زیباست اما این ترکیب هم می تواند فضای خانه را تیره کند از این رو توصیه می شود هنگام بکار گیری ترکیب رنگ سرمه ای و زرشکی دقت زیادی بکار گیرید .
مبلمان کرم ، لیمویی ، خاکستری و سایر رنگ های روشن و خنثی از پر طرفدارترین انتخاب ها از سوی خریدارانی هستند که رنگ زمینه سرمه ای را برای گف پوش خود انتخاب کرده اند . فرش سرمه ای با مبل کرم زیبایی بی نظیری در فضای منزل شما به وجود می آورد .
خرید فرش ماشینی سرمه ای جدید
عموما فرش های سرمه ای در شانه و تراکم بالا بافته می شوند و از این رو تنوع طرح و نقش در این محصولات بالاست . هنگام خرید فروشگاهی را انتخاب نمایید که بتواند گستردگی و تنوع بالا را در اختیار شما قرار دهد . همچنین می دانیم فرش های دارای شانه و تراکم بالا از گران قیمت ترین ، زیبا ترین و فاخر ترین فرش های ماشینی به حساب می آیند . تخصص تولید و برند تولیدی در این محصولات اهمیت داشته و در نهایت به شما توصیه می کنیم فروشگاه های اینترنتی را جهت خرید انتخاب نمایید . چراکه در این فروشگاه های کیفیت ، زیبایی ، اصالت ، قیمت مناسب و تنوع بالا در کنار هم قرار گرفته و بهترین محصول را در اختیار خریداران قرار می دهد . گروه تجاری فرش کاشان توانسته است زیباترین و جدیدترین فرش های سرمه ای کاشان را تولید کند . فرش های سرمه ای که مناسب دکوارسیون های مختلف می باشد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  سوالاتی که قبل از خرید فرش ماشینی باید بدانید
•  قیمت فرش ماشینی 1200 شانه کاشان بر چه اساسی تعیین می شود ؟
•  فرش پلی استر
•  عوامل پرزدهی فرش اکریلیک
•  فرش ماشینی اصیل تبریز چه نوع فرشی است ؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان