تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

ست کردن فرش کرم با مبل

خرید فرش ماشینی کرم

دکوراسیون و معماری خانه از اهمیت بسزایی برخوردار است . زیبایی خانه تأثیر مهمی بر اعصاب و دوان اهالی خانه دارد و از این رو هنگامی که صحبت از طراحی دکوراسیون داخلی و انتخاب رنگ و ست کردن اجزاء دکوراسیون با یکدیگر می شود ، فرش های ماشینی ، مبلمان و پرده ها به عنوان مهم ترین اجزاء شناخته شده و مورد توجه قرار می گیرند . ست شدن مبل با فرش به دلیل نزدیکی و بزرگ بودن مبلمان و فرش ها توجه مصاحب خانه و طراحان را به خود جلب کرده است . در حال حاضر خریداران و طراحان با انتخاب های گوناگونی روبرو هستند و در صورت رعایت اصول زیبا شناسی می توانند بهترین و زیباترین دکوراسیون را به خانه خود هدیه دهند . اما روی دیگر سکه قضیه کاملا متفاوت است و اگر صاحب خانه توان ست کردن صحیح اجزاء را با یکدیگر نداشته باشد و با اصول هماهنگ سازی مبلمان و فرش آشنا نباشد ، زیبایی ناشی از هماهنگی کامل ایجاد نخواهد شد . تکنیک های مختلفی جهت ست کردن فرش با مبل وجود دارد شما می توانید در ادامه این نوشتار با ست کردن فرش کرم به عنوان یکی از رنگ های زمینه مد روز و پر طرفدار خصوصا برای خانه های نوعروسان و آپارتمانی آشنا شده و اصول زیبایی شناسی را مطالعه نمایید .
ست کردن فرش با مبل
روش ست کردن فرش با اجزا مختلف دکوراسیون از جمله مبلمان و پرده ها مهم تر از سایر اجزاء تلقی می شود چراکه این سه عنصر حجم زیادی از فضا را به خود اختصا می دهد . ازا ین رو اصول ست کردن و نکات مربوط به انتخاب و چیدمان فرش و مبل مورد بحث و بررسی قرار گرفته است . روش های مختلفی برای انتخاب فرش و مبلمان وجود دارد . برای مثال می توانید هر دو را به یک رنگ انتخاب کرده و یا در رنگ های متضاد زیبایی خاصی به دکوراسیون ببخشید .
با انتخاب یک رنگ مبل و فرش شروع می کنیم . اگر رنگ روشنی را برای مبل و فرش انتخاب کرده اید ، یکسان بودن ایرادی نداشته و فضا را روشن و باز جلوه می دهد اما در انتخاب رنگ های تیره دقت نمایید و رنگ های یکسان تیره را در کنار یکدیگر قرار ندهید . یکسان بودن رنگ ساده ترین راهی است که در ذهن خریداران نقش می بندد . ناگفته نماند منظور از یکسان بودن ، هم رنگ بودن کامل نیست و بهتر است از رنگ های سیر و نیم سیر استفاده شود . برای مثال اگر در کف فضا فرش ماشینی کرم پهن نموده اید ، بهتر است مبلمان کرم اما تیره تر از رنگ کف پوش انتخاب کرده و همچنین به تناسب نگاره ها و طرح مبلمان و فرش نیز توجه نمایید . در انتخاب دیگر وسایل از رنگ های تیره و یا کاملا متفاوت استفاده نمایید تا روشنی بیش از حد فضا را بی روح جلوه ندهد .
اما اگر از رنگ های متضاد و تیره و روشن در دکوراسیون استفاده می کنید ، فضایی خلاقانه تر خواهید داشت . فرش هایی که دارای نگاره های شلوغ و تو در تو ر رنگ بندی مختلف هستند ، دست خریداران را در انتخاب رنگ مبلمان باز تر گذاشته اما در انتخاب طرح آن ها را محدود می کنند . عموما فرش های پذیرایی در شانه و تراکم بالا انتخاب می شوند و فرش های پر شانه و پر تراکم نگاره هایی اصیل و شلوغ دارند از این رو می توانید برای پذیرایی با فرش رنگ زمینه کرم ، مبلمانی در رنگ روشن اما ساده یا دارای نگاره های اندک انتخاب نمایید . برای مثال ترکیب فرش کرم و مبلمان سورمه ای بسیار زیبا و جذاب می باشد . بنابراین با خرید فرش کرم در شانه و تراکم بالا بری پذیرایی دیگر نگرانی بابت انتخاب مبلمان نخواهید داشت . در حقیقت ، ترکیب رنگ بالا در این فرش ها به شما حق انتخاب مبلمان در هر رنگی را می دهند و هر رنگی را که شما برای مبلمان تمایل به انتخاب داشته باشید با فرش به خوبی ست خواهد شد .
رنگ ست فرش با مبل
هنگام خرید اجزاء خانه ، یکی از سوالات همی که در ذهن خریداران نقش می بندد چگونگی ست بودن و هماهنگ بودن وسایل است . از دسته این سوالات می توان اشاره نمود به :
چگونه رنگ و طرح مبل را با فرش ماشینی ست کنیم ؟
اصول ست کردن اجزا به چه شکل خواهد بود ؟
رنگ های هم خوان کدام هستند ؟
در اصول ست کردن هرگز نمی توان استفاده از دو رنگ مشابه یا متضاد را به عنوان بهترین رنگ ها در ست کردن مبل و فرش الزام نمود . از ست کردن فرش و مبلمان صحبت کرده ایم اما این به معنای آن نیست که حتما باید رنگ فرش و مبلمان یکی باشد و یا الزاما در دو رنگ متفاوت تهیه شوند . تنها نکته مهم آن است که رنگ ها با یکدیگر هم خوانی داشته باشند . رنگ های زیادی وجود دارند که با قرار گرفتن در کنار یکدیگر ترکیب جذاب و زیبایی را پدید می آورند و همین مهم معنای ست شدن را تمام و کمال به اجرا در خواهد آورد .
درست کردن فرش و مبلمان ، کوسن ها را به یاد داشته باشید
در برخی مواقع ، توجه به جزئیات را فراموش می کنیم . درست کردن فرش با مبلمان نیز توجه به کوسن ها به عنوان جزئیات بر زیبایی دکوراسیون اثر بسزایی خواهد داشت . هنگام انتخاب علاوه بر طرح و رنگ مبل ، طرح و رنگ کوسن ها را مد نظر قرار دهید .برای مثال می توانید در انتخاب رنگ متضاد مبل برای فرش های کرم رنگ ، رنگ کوسن ها را کرم و هم سان با فرش انتخاب کنید در واقع ست کردن رنگ فرش با رنگ کوسن ایده جالب و پر استفاده ای است .
کوسن های رنگی در کنار فرش کرم
فرش های کرم به راحتی با رنگ های مختلف ست می شوند . برای ست کردن مبلمان علاوه بر جنس پارچه ، به سایر اجزاء هم توجه نمایید . رنگ و نگاره های مبلمان و کوسن ها در ست شدن با فرش اهمیت ویژه ای دارند .
همچنین رنگ پایه ها و روکش مبل هم می تواند در زیبایی دکوراسیون اهمیت داشته باشد . می توانید مبلمان کرم را در کنار فرش کرم رنگ قرار دهید ، مبلمانی با پایه های چوبی و کوسن های قهوه ای همرنگ با پایه های مبلمان .
نکات مهم در اصول زیبایی شناسی و ست کردن فراوان است که هر کدام به نوبه خود اهمیت ویژه و جایگاه مهمی دارند . در این بین سبک مبلمان و فرش را نیز به خاطر داشته باشید که هر دو باید با سبک معماری خانه و دکوراسیون هماهنگ باشند . برای فضاهای کلاسیک مبلمان سلطنتی و برای فضاهای فانتزی مبلمان فانتزی و راحتی طرفداران بیشتری دارد . دقت نمایید که مبلمان سلطنتی که دارای پایه های چوبی و یا استیل هستند تناسب بیشتری با فرش های سنتی ایرانی دارند . مبل های ال مانند که در سال های اخیر فروش زیادی به خود گرفته اند به همراه مبلمان های راحتی و کاناپه ها برای ست شدن با فرش کرم کلاسیک و سنتی مناسب نبوده اما برای استفاده در کنار فرش های فانتزی با رنگ زمینه کرم مناسب هستند . برای فرش های کرم رنگ ، رنگ قهوه ای مبلمان و همچنین پرده های کرم با نگاره های قهوه ای بسیار مورد استقبال قرار گرفته و جلوه زیبایی دارد .
فرش کرم طرح افشان
طرح های افشان ، جز فرش های بدون ترنج هستند . فرش های طرح افشان کرم مناسب ترین و بهترین انتخاب برای فضاهای لوکس کوچک است . برای منازل آپارتمانی بدون نور باید فرش کرم رنگ طرح افشان را انتخاب کرد . فرش های مدل افشان به گونه ای طراحی شده اند که فضا و دکوراسیون را بزرگتر از آنچه هست نشان می دهد . این طرح مناسب افرادی است که طرح های سنتی را پسند ندارند . در حقیقت این طرح زیبا تلفیقی از طرح های مدرن و سنتی است .
خرید فرش ماشینی کرم
خرید فرش کرم به دلیل گستردگی بازار و همچنین احتمال خرید فرش تقلبی به جای فرش اصل با احتیاط و وسواس فراوان همراه است . توصیه اکید ما خرید فرش از فروشگاه های معتبر و برند های خوش نام و خوش سابقه کاشان است و روش های مستقیم نسبت به روش های خرید غیر مستقیم محبوبیت و مرغوبیت ویژه ای دارند . در خرید به روش مستقیم ، خریداران از اصالت محصول اطمینان داشته و نگرانی بابت خرید فرش تقلبی وجود نخواهد داشت .
حال انکه روش خرید مستقیم هم انواع و اقسام مختلفی دارد و در بین تمامی روش های موجود خرید از فروشگاه های اینترنتی که تولید کننده مسئولیت اداره امور فروشگاه را بر عهده دارد نسبت به سایرین پر مزیت تر و معقول تر می باشد . خریداران در فروشگاه های اینترنتی طیف وسیعی از فرش های کرم را شاهد خواهند بود . فرش هایی که در هر شانه و تراکم با کیفیت بالا ، زیبایی بی نظیر و قیمت مناسب عرضه می شود .
کافی است برند معتبر و شناخته شده را انتخاب کرده  به فروشگاه اینترنتی برند مد نظر مراجعه نمایید . در قسمت جست و جو عنوان فرش کرم را سرچ نمایید تا فرش هایی که با رنگ زمینه کرم تحت برند انتخابی تولید شده اند در اختیار شما قرار گیرد . پس از انتخاب و طی کردن مراحل خرید ، فرش در کم ترین زمان ممکن با ارسال رایگان درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد . اهمیت و ضرورت ماندن در خانه و حداقل کردن میزان تردد بر کسی پوشیده نیست . پس با خرید اینترنتی و عدم خارج شدن از خانه ، تا حد امکان علاوه بر سلامت خود و سایرین در هزینه ها و ... نیز صرفه جویی نمایید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی