تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش کاشان اینترنتی دسترسی فرش به قیمت کارخانه

خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان

در چند سال اخیر اگر صحبت از خرید آنلاین فرش به میان می آمد عده ای از افراد بر این عقیده بودند که خرید اینترنتی فرش خوب نیست و باید کیفیت و زیبایی و تار و پود فرش را از نزدیک دید و لمس کرد . به همین دلیل افراد به سراغ فروشگاه های در سطح شهر و کارخانه های تولید کننده می رفتند و پس از بررسی کامل فرش به صورت حضوری ، اقدام به خرید می کردند و خوشحال از اینکه توانسته اند بر سر قیمت با فروشنده چانه بزنند .
امروزه بیشتر افراد با دنیای اینترنت و وب آشنایی دارند و دنیای مجازی با قدرت بسیار در خانه های افراد جای باز کرده است . خریدهای اینترتی بیشتر شده است و افراد ترجیح می دهند به جای رفتن به فروشگاه ها و کارخانه ها ، در خانه فرش را با یک تماس و یا با یک پیام خریداری کنند . رشد چشمگیر خرید آنلاین فرش به چه دلایلی است ؟ در صورتی که فرش نسبت به دیگر کالاها از قبیل کفش ، لباس و یا بدلیجلت بسیار گرانقیمت تر است . چه دلایلی باعث شده است که افراد برخی از فروشندگان آنلاین اعتماد کنند و خرید فرش ماشینی از فروشگاه های اینترنتی را انجام دهند .
مقاله مربوطه : چطور به خرید های اینترنتی فرش اعتماد کنیم ؟
دلایل خرید فرش به صورت اینترنتی ؟
خرید فرش بدون واسطه یعنی اینکه محصول مورد نظر را به قیمت تولیدی و به قیمت کارخانه خریداری کنید . اگر به سراغ فروشگاه های در سطح شهر بروید و از فروشنده ای که تولید کننده نیست خریداری کنید یعنی شما از فروشنده ای خرید کرده اید که آن فروشنده محصولات را از تولید کننده خریداری کرده و با سود به مشتری می فروشد . خرید عاقلانه این است که شما فرش ماشینی را از تولید کننده خریداری کنید . در چند سال اخیر برای خرید از تولید کننده مشتری می بایست به سراغ کارخانه های می رفت و فرش را از کارخانه خریداری می کرد ولی امروزه کارخانه های معتبر از قبیل گروه تجاری فرش کاشان در کنار فروش حضوری به فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان می پردازد . پس می توان گفت خرید از برخی از فروشگاه های اینترنتی فرش به منزله خرید از تولید کننده است چون این فروشگاه های آنلاین زیر نظر تولید کننده اداره می شود . البته برخی از فروشگاه های آنلاینی که تولید کننده نیستند خرید از آنها با واسطه است و نمی توانند فرش را به قیمت کارخانه به شما بدهند . پس یکی از  دلایل مهم خرید های اینترنتی ، دستیافتن به محصولی با قیمتی کمتر از بازار است .
-  برای آگاهی از اینکه امسال چه رنگ لباس مد است چه مدل مانتویی به روز است اینترنت بهترین آگاهی را به شما می دهد . فرش نیز همانند دیگر اقلام . جدیدترین مدل ها و طرح هایش در دنیای اینترنت و وب به نمایش گذاشته می شود . طرح های جدید فرش سال 98 که هنوز در فروشگاه های در سطح شهر پخش نشده است را می توانید در دنیای اینترنت و وب ببینید . مسلما کارخانه ای که فرش طرح جدید امسال را تولید می کند قبل از اینکه به دلالان و اسطه گران بدهد مسلما در فروشگاه آنلاین خود ، به نمایش می گذارد . پس شما می توانید این طرح های جدید را در وب سایت های فرش ببینید . از طرفی دیگر طرح های فرش ماشینی بر خلاف قالی های دستباف بسیار زیاد است . یک فروشگاه آنلاین هزاران طرح را در فروشگاه اش به نمایش گذاشته است که دیدن این طرح ها در چندین جلسه حضوری نیز امکان پذیر نیست . ولی افراد می توانند با ورود به فروشگاه آنلاین در مدت زمان کم طرح ها را ببینند ، آن ها را با هم مقایسه کنند و سپس برای استعلام از موجود بودن آن طرح با مدیر فروش تماس بگیرند .
-  امان ماندن از ترافیک ، آلودگی هوا ، برخی از بیماری های واگیردار ، خرید های آنلاین را افزایش داده است .
خرید فرش کاشان اینترنتی دسترسی فرش به قیمت کارخانه
برای خرید از پایتخت فرش ایران ، به سراغ کارخانه هایی بروید که دارنده فروشگاه آنلاین و اینترنتی هستند . فروشگاه هایی که زیر نظر تولید کننده اداره می شود و توان فروش فرش کاشان به قیمت کارخانه را دارند .
قبل از خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان بررسی کنید که آیا محصولاتی که قرار است خریداری کنید دارای ضمانت نامه و گارانتی است ؟ ضمانت نامه فرش ماشینی برای خریدار بسیار مهم است چون اگر بعد از تحویل عیب یا نقصی در محصول دید و یا اینکه پس از چندماه استفاده از کیفیت آن راضی نبود بر طبق آن قرارداد و ضمانت می تواند فرش را ارجاع دهد .
وب سایت فرش کاشان که زیر نظر گروه تجاری فرش کاشان اداره می شود به خریداران این فرصت را داده است که فرش را یک پیام و با یک تماس خریداری کنند . این فروشگاه دارنده نماد عتماد الکترونیک از وزارت صنعتی ، معدن و تجارت است و دارنده گواهینامه ssl است   . به دلیل بالا رفتن قیمت فرش های ماشینی ، گروه تجاری فرش کاشان برای اینکه به خریداران در خرید کمک کند ، اقدام به ارسال فرش به صورت رایگان کرده است .
کیفیت فرش های ماشینی این کارخانه بالاست چون جنس نخ خاب محصولات تولید شده صددرصد آکریلیک هیت ست شده است . تمامی فرش های ماشینی با پیشرفته ترین دستگاه های بافت و با شانه و تراکم بالا بافته می شود .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی