تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

ضرورت استفاده از فرش در دکوراسیون داخلی

انتخاب فرش ماشینی در دکوراسیون داخلی

امروزه ضرورت استفاده از فرش در دکوراسیون داخلی علاوه بر جنبه کاربردی بودن به جهت در امان ماندن از سرما و گرما ، از جنبه زیبایی و چیدمان نیز مورد اهمیت قرار می گیرد . به همین دلیل است که انتخاب فرش ماشینی در دکوراسیون داخلی از نظر طراحان داخلی مورد اهمیت قرار گرفته است و به جهت چیدانه فرش با روش صحیح باید نکاتی را در نظر گرفت که بتوان به وسیله آن بهترین تاثیر را در دکوراسیون به لحاظ زیبایی بگذاریم . اما این که چرا فرش در دکوراسیون داخلی از اهمیت بالایی برخوردار است و برای چیدمان فرش در دکوراسیون داخلی چه نکات مهمی باید در نظر گرفت ، از مواردی است که در ادامه به آن پرداخته می شود ، پس با ما همراه باشید .

اهمیت فرش در خانه ایرانی

ایرانیان از گذشته های بسیار دور که هنوز قالی و فرش نبود ، جهت محافظت از خود از سرما و گرما ، از شاخ و برگ درختان ، پوست حیوانات و سپس با استفاده از همین پوست حیوانات و رسیدن نخ ها و بافتن آن ها ، از قالی استفاده می کردند . اما رفته رفته صنعت نساجی پیشرفته شد و قالی های دستبافت جای خود را به فرش های ماشینی دادند که به لحاظ طرح و نقش نیز بسیار تر از آن ها و به دلیل برخورداری از الیاف بافت مصنوعی و نبود نیروهای انسانی در تولید آن ، بسیار ارزان تر می باشد . اما ناگفته نماند که قالی دستباف ایرانی هنوز تولید و از طرفداران خاص خود برخوردار می باشد .

دکوراسیون داخلی با فرش ایرانی

فرش ایرانی به دلیل برخورداری از قدمت دیرینه ، در جهان از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد و به همین علت بسیار از صاحبان قدرت و ثروت در دنیا ، جهت پوشش کف خانه های خود ، به سفارش فرش ایرانی می پردازند و از این رو صادرات فرش در ایران به عنوان یکی از قطب های اقتصادی کشور محسوب می شود که به همین دلیل تولید کنندگان همواره در سعی و تلاش هستند تا محصولات خود را با کیفیت و طرح و نقشی زیباتر و جدید تر تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی نمایند . پوشش دکوراسیون داخلی با فرش ایرانی از جذابیت و زیبایی خاصی برخوردار است که همگان به جهت چیدمان هر چه بهتر و مجلل تر فضای خانه خود ، ترجیح به استفاده از فرش ایرانی در دکوراسیون شان می دهند .

فرش ایرانی در دکوراسیون مدرن

اخیرا با توجه به تغییراتی که در بافت و نگاره های فرش ماشینی رخ داده است ، اصولا برای چیدمانی مدرن و خاص در دکوراسیون خود از فرش های مدرن که دارای طرح های فانتزی و بدون نقوش سنتی و با رنگ های لایت می باشد ، استفاده می شود . تنوع بالایی از این مدل فرش ماشینی در کارخانجات بافندگی کاشان تولید می شود که فرش ماشینی ترک را می توان به عنوان نمونه ای پر طرفدار در دنیا مثال زد .

تاثیر فرش در دکوراسیون داخلی

فرش در دکوراسیون اگر درست و با دقت انتخاب شود از تاثیرات زیادی در ایجاد فضایی آرامش بخش و دل انگیز برخوردار خواهد بود . طراحان داخلی اصولا با در نظر گرفتن مواردی مانند میزان بزرگی و یا کوچکی فضا ، میزان نور گیر خانه ، رنگ در و پنجره ها ، مدل و رنگ پرده ها به افراد خرید فرش مناسب دکوراسیون شان را پیشنهاد می دهند و خرید فرش ماشینی را قبل از خرید هر وسیله ای دیگر در خانه توصیه می نمایند .

موارد مهم در چیدانه فرش در دکوراسیون

همان طور که در بالا اشاره شد مواردی را باید در چیدمان فرش در دکوراسیون در نظر گرفت بتوان هماهنگی زیادی در تطابق فرش و دکوراسیون و فضا ایجاد نمود . از جمله موارد مهم و کاربردی در زیر به شرح آن ها پرداخته شده است :
-    چیدمان فرش در دکوراسیون با توجه به متراژ منزل : جهت تاثیر فرش در میزان بزرگ نمایی فضاهای کوچک و یا تناسب فضاهای بزرگ ، باید به انتخاب فرش با طرح و رنگ های مختلف پرداخت . به عنوان مثال خرید فرش روشن با طرح های ساده و خلوت اصولا برای فضاهای کوچک و آپارتمانی امروزی بسیار مناسب و موثر در وسعت بخشیدن به فضا خواهد بود ، چرا که طرح های ساده با رنگ های روشن باعث ایجاد بزرگ نمایی فضا می شود .
-    چیدمان فرش در دکوراسیون با توجه به روشنایی منزل : آپارتمان های کوچک امروزی اکثرا با میزان نورگیر کمی ساخته می شود که افراد از آن رنج می برند و دلشان می خواهد فضایی دلباز تر با روشنایی بیش تری را در خانه خود داشته باشند که در این گونه موارد هم پیشنهاد متخصصان و طراحان داخلی به آن ها ، استفاده از فرش های رنگ روشن با نقوشی با رنگ شاد و جذاب است .
-    چیدمان فرش در دکوراسیون با توجه به رنگ در و پنجره و پرده منزل : اگر رنگ های به کار گرفته شده در و پنجره و پرده های منزل تان ، روشن است ، پیشنهاد می نماییم به جهت جلوگیری از ایجاد یک نواختی بیش از حد در فضا ، در این جا از خرید فرش با رنگ روشن خودداری نمود و با توجه به رنگ های استفاده شده ، به انتخاب بهترین رنگ متناسب با آن ها بروید و با ایجاد تضادی مناسب بین رنگ فرش و پرده و دیوارها ، فضای منزل خود را دگرگون سازید .

خرید فرش مناسب انواع دکوراسیون

شرکت فرش کاشان با توجه به اهمیت فرش در دکوراسیون داخلی و سلیقه های مختلف افراد در انتخاب دکوراسیون های مختلف ، به تولید انواع فرش ماشینی سنتی ، مدرن و فانتزی در مدل های و رنگ بندی های مختلف پرداخته است که افراد می توانند برای انتخاب فرش مناسب دکوراسیون داخلی خود ، به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه نمود و در آن جا پس از مشاهده محصولات ، با اطمینان کامل از کیفیت و قیمت فرش های ماشینی ارائه شده در فروشگاه ، به خرید فرش مناسب دکوراسیون منزل خود بپردازند که جهت بهترین انتخاب می توانند از متخصصین ما در این زمینه نیز راهنمایی و مشاوره رایگان دریافت نمایند و در جهت تضمین کیفیت و قیمت ، گارانتی معتبر اصالت و سلامت به آن ها تحویل داده خواهد شد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی