تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

طرح فرشی که آن را کم می شناسید

خرید فرش طرح افشان

در صنعت فرش بافی جدید که با تغییرات زیادی مواجه شده است ، افراد اصولا در خرید فرش برای خانه خود در میان انبوه مدل ها و طرح های تولید شده توسط شرکت های مختلف دچار تردید و سر درگمی برای خرید زیباترین طرح فرش مناسب دکوراسیون خود و بهترین فرش با کیفیت و درجه یک مناسب خانه خود می شوند که ما در این مقاله به معرفی طرح فرشی که آن را کم می شناسید یعنی طرح فرش افشان که به دلیل برخورداری از ویژگی های فوق العاده و بی نظیر از فروش بالایی برخوردار است ، پرداخته ایم که خرید فرش طرح افشان را متناسب با فضا و دکوراسیون خانه از لحاظ سلیقه و سبک دکوراسیون خود در نظر بگیرید .

طرح فرشی که آن را کم می شناسید

فرش های ماشینی سنتی اصولا با طرح هایی شامل لچک و ترنج تولید می شود که در ایده ای جدید که به ذهن هنرمندان طراح نقشه فرش ماشینی رسید ، حذف این دو در فرش سبب زیبایی چشمگیری شده که باعث جذب خریداران و فروش بالای آن گشت . لازم به ذکر است که لچک به قسمت های گوشه ای در بوم فرش گفته می شود که به صورت مثلثی شکل به حاشیه چسبیده است و ترنج به قسمت مرکزی فرش گفته می شود که به شکل دایره و یا بیضی شکل می باشد که هر دوی این دو با هم طرحی سنتی به فرش می بخشد ، چرا که از گذشته های دور تا به حال وجود این دو قسمت در قالی ها ضروری بوده است ، اما طراحان با حذف لچک و ترنج در طراحی فرش های ماشینی ، نوآوری جدیدی را پدید آوردند که سبب استقبال خریداران شد . اما این طرح فرش ماشینی جدید ، از چه ویژگی هایی برخوردار بوده و در چه شانه تراکم هایی تولید می شود ؟ این ها از دسته مواردی است که در ادامه به آن پرداخته شده است .

ویژگی های فرش ماشینی طرح افشان

همان طور که در بالا گفته شد ، فرش طرح افشان بدون لچک ترنج بوده و به همین دلیل به عنوان فرش بدون لچک ترنج نیز شناخته می شود . بوم این مدل فرش ماشینی تشکیل شده از انواع گل و بوته های ریز اسلیمی در هم تنیده و شاه عباسی که در سراسر زمینه فرش به صورت پراکنده و قرینه طراحی شده اند . این مدل فرش ماشینی دارای طرح های متعدد زیادی می باشد که از طراحی های متفاوتی برخوردار می باشد . از جمله مدل های پر طرفدار فرش ماشینی طرح افشان می توان به فرش طرح افشان شاهان ، افشان یاشار ، افشان صفوی ، افشان اصفهان ، افشان اسلیمی ، افشان افشاری ، افشان شاهانه ، افشان درباری ، افشان گلریز ، افشان سلطنتی ، افشان گل مرغ ، افشان یادگار و ... اشاره نمود که هر یک از نقوش و یا طراحی های مختلف کوچک با یکدیگر تفاوت می کند که علت تولید این طرح فرش ماشینی با مدل های مختلف ، پر استقبال بودن آن است تا مورد پسند سلیقه های مختلفی از افراد قرار گیرد .

انواع فرش طرح افشان در شانه تراکم های مختلف

از آن جایی که خریداران به جهت خرید فرش پذیرایی ، اتاق خواب و آشپزخانه ، محصولات با کیفیت و شانه تراکم های مختلفی را در نظر می گیرند ، به همین جهت تولید کنندگان به تولید فرش طرح افشان در شانه تراکم های مختلف از جمله مدل پر فروش آن یعنی فرش 700 شانه طرح افشان پرداختند . در زیر انواع فرش ماشینی طرح افشان را به لحاظ شانه و تراکم مورد بررسی قرار داده ایم و کاربرد هر یک را برای مکان های مختلف خانه بیان نموده ایم که متقاضیان محترم برای خرید این طرح فرش پر فروش ، می توانند گزینه مناسب را انتخاب و خریداری نمایند .
-    فرش افشان 700 شانه : تولید فرش ماشینی طرح افشان به دلیل پر طرفدار بودن در مدل های مختلف فرش پر فروش 700 شانه از جمله فرش 700 شانه با تراکم 2550 با کیفیت بالا و مواد درجه یک در کارخانجات فرش بافی در طرح و رنگ های متنوع صورت می پذیرد که متقاضیان برای خرید فرش افشان ارزان قیمت از این مدل فرش طرح افشان استقبال زیادی می نمایند ، چرا که شانه تراکم های پایین به دلیل برخورداری از مقدار الیاف مصرفی کمتر ، از قیمت ارزان تری هم برخوردار است که اصولا هم از فرش 700 شانه طرح افشان به عنوان فرش آشپزخانه و یا اتاق خواب که مورد پاخور بیش تری هم قرار دارد ، خریداری می شود .
-    فرش افشان 1000 شانه : فرش های ماشینی 1000 شانه به دلیل برخورداری از شانه تراکم بالا و ظرافت و زیبایی شبیه به قالی های دستباف ، به عنوان فرش دستباف گونه از آن نام برده می شود که تولید این مدل در طرح فرش افشان ، از زیبایی و ظرافت و بیش تری برخوردار می باشد و از فرش دستبافگونه افشان به عنوان فرش پذیرایی خریداری می شود . فرش افشان 1000 شانه در رنگ بندی های متعددی هم چون هشت رنگ ، ده رنگ و 14 رنگ و مدل فرش افشان گل برجسته نیز تولید می شود که متناسب با انواع سلیقه ها می باشد .
-    فرش افشان 1200 شانه : از دیگر تراکم های بالایی که برای تولید فرش طرح افشان در نظر گرفته می شود ، فرش ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 است که در مدلی دیگر به عنوان فرش 1200 شانه گل برجسته نیز تولید می گردد که از زیبایی بی نظیری برخوردار می باشد . فرش 1200 شانه طرح افشان دارای ظرافت و زیبایی بی نظیری است که می توان از آن به عنوان فرش مناسب پذیرایی به علت پاخور کم استفاده نمود .
-    فرش افشان 1500 شانه : به دلیل استقبال بسیاری خوبی که از فرش ماشینی طرح افشان شده است ، تولید کنندگان به جهت تولید فرش 1500 شانه به عنوان بالاترین شانه تراکم فرش ، این مدل پر طرفدار را در نظر گرفته اند و به دلیل این که از این فرش لوکس ، برای صادرات استفاده می شود ، فرش صادراتی 1500 شانه طرح افشان نیز بسیار مورد استقبال کشورهای اروپایی و حوزه خلیج فارس قرار گرفته است .

معرفی مدل های مختلف از فرش طرح افشان در شانه تراکم های مختلف

به دنبال شرح ویژگی های شانه تراکم های مختلف فرش ماشینی طرح افشان ، می خواهیم به جهت آشنایی شما عزیزان به معرفی مدل هایی از این طرح فرش پر فروش در شانه تراکم های مختلف ارائه شده در فروشگاه فرش کاشان بپردازیم که در زیر می توانید مشاهده نمایید .
فرش ماشینی 700 شانه طرح افشان گلریز
فرش ماشینی 1000 شانه طرح افشان سلطنتی
فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان درباری

نقش فرش طرح افشان در دکوراسیون

در دکوراسیون های امروزی به دلیل مدرنیته شدن اصولا از فرش سبک مدرن استفاده می شود که به دور از طرح های سنتی باشد . از آن جایی که فرش طرح افشان نیز بدون لچک ترنج می باشد ، تولید کنندگان در صددند تا این طرح فرش ماشینی پر طرفدار را با رنگ بندی لایت تولید و به عنوان فرش مدرن نیز به بازار عرضه نمایند که از استقبال بسیار خوبی هم برخوردار شده است . اما برخی تلفیقی از طرح های سنتی در کنار طرح های مدرن را نیز می پسندند که به دلیل وجود طرح های سنتی اسلیمی و شاه عباسی می توان این طرح فرش را نیز سنتی نامید و به عنوان فرش سنتی در دکوراسیون های مدرن به کار برد که از جلوه ای جذاب هم برخوردار می گردد .
فرش ماشینی طرح افشان به دلیل برخورداری از طرح های کوچک و ریز ، می تواند تاثیری بسیار خوب در خانه و آپارتمان های کوچک امروزی به جهت بزرگ نمایی فضا داشته باشد . البته باید بدانید که استفاده از فرش طرح افشان با رنگ روشن به همین منظور بسیار موثر تر خواهد بود .

خرید فرش طرح افشان کاشان

فروشگاه فرش کاشان از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه فروش انواع فرش ماشینی در شانه تراکم ها و مدل های مختلف ، انواع فرش ماشینی طرح افشان 700 شانه ، هزار ، 1200 را به سبب پاسخ گویی به سلیقه ها و نیازهای مختلف افراد با بهترین کیفیت تولید و با بهترین قیمت عرضه می نماید . جهت خرید فرش طرح افشان به قیمت درب کارخانه می توانید به فروشگاه آنلاین فرش کاشان مراجعه نموده و پس از دیدن طرح های متنوع از فرش ماشینی مدل افشان به انتخاب و خرید بهترین گزینه انتخابی خود از میان انبوه طرح های متفاوت فرش افشان کاشان بپردازید و در ضمانت کیفیت محصول خریداری شده خود نیز ، گارانتی معتبر دریافت و محصول را به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی